Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • Mata do jogi HMS gwarantuje doskonałą izolację, a także ma niską pamięć kształtu dzięki czemu szybko się wyrównuje. Jest antypoślizgowa, dzięki czemu nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Mata do ćwiczeń HMS nadaje się do wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  59,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do jogi, która zapewnia wysoki komfort ćwiczeń, a także gwarantuje doskonałą izolację. Produkt ma niską pamięć kształtu, dzięki czemu szybko się wyrównuje. Ponadto, mata mata zapakowana jest w poręczny futerał, co sprawia, że jej transport jest wygodny i przyjemny.

  79,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do jogi HMS, która dzięki temu, że jest antypoślizgowa, nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Mata HMS ma niską pamięć kształtu, dzięki czemu szybko się wyrównuje. Nadaje się do wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  59,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata składana HMS jest idealna do treningu mięśni brzucha. Produkt umożliwia trening w warunkach domowych. Pianka, z której wykonano matę idealnie dopasowuje się do krzywizny kręgosłupa. Odciążamy zatem odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Mata jest bardzo poręczna, przez co możemy ją zabrać w każde miejsce.

  49,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do jogi HMS została wykonana z grubego tworzywa TPE. Mata jest antypoślizgowa, dzięki czemu jest stabilna i nie ślizga się po podłożu podczas treningu, a także ma niską pamięć kształtu, dzięki czemu szybko się wyrównuje. Mata HMS może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do yogi, która dzięki temu, że jest jest antypoślizgowa, nie ślizga się po podłożu podczas treningu. Produkt ma niską pamięć kształtu, dzięki czemu szybko się wyrównuje. Mata HMS może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Karimata, której konstrukcja pozwala ją wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Karimata sprawdza się zarówno w czasie dłuższych wypraw w bardziej wymagający teren, jak i mniej zobowiązujących wypadów za miasto. Niewielka waga oraz wygodne gumowe opaski służące do zwijania karimaty pozwalają zapomnieć o trudach związanych z przemieszczaniem się wraz z...

  18,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Karimata, którą można ją wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, karimata zapewnia wysoki komfort wypoczynku i nie stanowi kłopotu w transporcie. Posiada gumowe opaski służące do zwijania karimaty

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Karimata aluminiowa, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z aluminium o dobrych parametrach izolacyjnych i wytrzymałościowych, jest łatwa do utrzymania w czystości oraz zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Niewielka waga oraz wygodne gumowe opaski służące do zwijania karimaty pozwalają zapomnieć o trudach związanych z przemieszczaniem się.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Karimata może być stosowana jako mata do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, zapewnia wysoki komfort wypoczynku w czasie dalekich wypraw oraz jest łatwa do utrzymania w czystości. Dostępna w przystępnej cenie!

  25,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Karimata, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, sprawdza się w czasie dłuższych wypraw oraz zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Co więcej, karimata posiada gumowe opaski służące do zwijania jej, dzięki czemu jest bezproblemowa w transporcie.

  21,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Karimata military może być stosowana zamiennie jako mata do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, zapewnia wysoki komfort wypoczynku i jest łatwa do utrzymania w czystości. Karimata military posiada gumowe opaski służące do zwijania karimaty, dzięki czemu jest bezproblemowa w transporcie.

  35,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Karimata, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, sprawdza się w czasie dłuższych wypraw i mniej zobowiązujących wypadów za miasto. Karimata turystyczna zapewnia wysoki komfort wypoczynku i jest bezproblemowa w transporcie.

  28,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Mata do jogi, której budowa zapewnia komfort w czasie wykonywania ćwiczeń. Produkt posiada właściwości antypoślizgowe oraz znakomitą przyczepność do podłoża. Może zostać wykorzystany w zajęciach jogi, aerobiku i fitness.

  23,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Mata do yogi HMS posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe oraz znakomitą przyczepność do podłoża. Charakteryzuje się również dużą elastycznością oraz bardzo małą wagą. Mata do ćwiczeń HMS zapewnia duży komfort w czasie wykonywania ćwiczeń i może zostać wykorzystana w zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  25,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Mata do yogi, która posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe oraz znakomitą przyczepność do podłoża. Produkt charakteryzuje się dużą elastycznością oraz bardzo małą wagą. Może zostać wykorzystany w zajęciach jogi, aerobiku i fitness.

  25,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Mata do jogi HMS została wykonana z grubego, doskonale amortyzującego tworzywa TPE. Mata jest antypoślizgowa, dzięki czemu zapobiega ślizganiu się podczas ćwiczeń, a także ma niską pamięć kształtu i szybko się wyrównuje. Mata może zostać wykorzystana podczas zajęć jogi, aerobiku i fitness.

  75,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Karimata zbrojona, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, jest łatwa do utrzymania w czystości, a także zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Dodatkowym atutem jest aluminiowe zbrojenie na jednej ze stron.

  29,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Karimata aluminiowa, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń, niezależnie od ich rodzaju oraz stopnia intensywności. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, karimata sprawdzi się w czasie dłuższych wypraw i zapewni wysoki komfort wypoczynku. Polecamy ją wszystkim, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania oraz przystępną cenę.

  29,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Karimata, którą można ją wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, karimata sprawdza się zarówno w czasie dłuższych wypraw, jak i mniej zobowiązujących wypadów za miasto. Dodatkowym atutem jest aluminiowe zbrojenie na jednej ze stron.

  24,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Karimata aluminiowa, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Wykonana z aluminium o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i wytrzymałościowych, sprawdzi się w czasie dłuższych wypraw, a także zapewni wysoki komfort wypoczynku. Karimata posiada gumowe opaski służące do zwijania jej.

  29,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Karimata turystyczna to produkt, który można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Jest łatwa do utrzymania w czystości i zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Karimata sprawdza się zarówno w czasie dłuższych wypraw w teren, jak i mniej zobowiązujących wypadów za miasto. Polecana wszystkim, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania oraz przystępną cenę!

  15,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Karimata, którą można wykorzystać jako matę do ćwiczeń. Karimata turystyczna sprawdzi się w czasie dłuższych wypraw, gdyż zapewnia wysoki komfort wypoczynku, a także jest łatwa do utrzymania w czystości. Niewielka waga oraz wygodne gumowe opaski służące do zwijania karimaty pozwalają zapomnieć o trudach związanych z przemieszczaniem się.

  18,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Karimata HMS  może być stosowana zamiennia jako mata do ćwiczeń i doskonale sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i na świeżym powietrzu, w terenie. Karimata HMS została wykonana z pianki o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Idealnie sprawdza się podczas wypadów za miasto oraz w bardziej wymagający teren.

  11,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%