Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00
 • nowość

  Rowerek magnetyczny, którego zastosowanie pomaga kształtować mięśni nóg, pośladków oraz brzucha, a także ułatwia odchudzanie. Przyrząd idealnie sprawdza się podczas treningu w domu, a dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, znajduje swoje miejsce nawet na niewielkiej przestrzeni. Produkt posiada 8-stopniową regulację oporu, nie hałasuje, zlicza i prezentuje...

  595,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower stacjonarny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym wspomaga odchudzanie i wzmacnia mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Przyrząd posiada wbudowanych 12 programów treningowych, a także innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu. Nie hałasuje.

  1 785,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek magnetyczny HMS, którego zastosowanie ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także nie hałasuje i nie przeszkadza innym osobom w otoczeniu. Rowerek R9259* HMS to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  829,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków oraz brzucha. Przyrząd został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także posiada wbudowane 12 programów treningowych.  Dzięki...

  2 379,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek magnetyczny marki HMS, którego zastosowanie ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także pozwala dostosować wartość do potrzeb użytkownika. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia na R9203 są ciche.

  675,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rowerek stacjonarny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a co za tym idzie - ułatwia odchudzanie. Przyrząd zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także mieści się na niedużej przestrzeni i nie hałasuje. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  829,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych. Tym samym produkt ułatwia odchudzanie. Przyrząd nie obciąża kręgosłupa i nie hałasuje. Ponadto, posiada samopoziomujące się pedały z antypoślizgową powierzchnią i regulowanymi paskami, a także zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

  749,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Sterowanie ręczne, czujniki tętna w uchwytach, czytelny wyświetlacz, wygodne siodełko, antypoślizgowe uchwyty.

  1 353,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Elegancki rower treningowy do ćwiczeń w domu, komfortowe, regulowane siedzenie, wysokiej jakości komponenty.

  1 731,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Możliwość podłączenia do smartfona/tabletu przez Bluetooth, elektroniczne sterowanie, program HRC, programy użytkownika, program WATT, wygodne siedzenie, kółka transportowe.

  1 910,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych, a dzięki temu wzmacnia mięśnie pośladków, nóg i brzucha oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Przyrząd został wyposażony w koło zamachowe o wadze 4 kg oraz posiada komputer, który zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Nie zajmuje dużo miejsca.

  435,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia wykonanie treningu cardio w domu oraz ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Przyrząd posiada komputer, który zlicza wszystkie najważniejsze parametry treningu, a także został wyposażony w koło zamachowe o wadze 9 kg. Nie zajmuje dużo miejsca.

  699,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych, a co za tym idzie - wspomaga odchudzanie. Przyrząd został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, 8-stopniową regulację obciążenia oraz koło zamachowe o wadze 9 kg. Nie zajmuje dużo miejsca.

  735,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rowerek magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a co się z tym wiąże - ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśni. Produkt został wyposażony w złącza wejścia/wyjścia: MINIJACK i USB oraz posiada komputer z dotykowym wyświetlaczem wraz z 21 programami treningowymi. Jest...

  949,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia wykonanie intensywnego treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym - ułatwia odchudzanie. Przyrząd, dzięki wbudowanemu komputerowi, zlicza i prezentuje najważniejsze funkcje treningu, a także, dzięki niewielkim rozmiarom, nie zajmuje dużo miejsca.

  699,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rowerek stacjonarny marki HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a tym samym wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i odchudzanie. Przyrząd został wyposażony w koło zamachowe o wadze 9 kg, zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu, posiada regulowane siodełko oraz wygodne pedały z...

  699,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia wykonanie treningu cardio w warunkach domowych. Przyrząd, dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w mieszkaniu. Produkt posiada 8-stopniową regulację oporu oraz sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu. Umożliwia precyzyjne dopasowanie roweru do wzrostu użytkownika.

  389,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w warunkach domowych, a dzięki niewielkim rozmiarom, nadaje się do trzymania w mieszkaniu. Został wyposażony w funkcjonalny komputer zliczający najważniejsze parametry, jak czas, dystans, prędkość, kalorie, i puls.

  698,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych, dzięki czemu wspomaga odchudzanie. Przyrząd nie hałasuje i jest lekki, dzięki czemu łatwo go przestawić z miejsca na miejsce. Wbudowany komputer zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu.

  475,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia przeprowadzenie treningu cardio w domu, a tym samym - ułatwia odchudzanie. Przyrząd posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu oraz komputer wyświetlający najważniejsze parametry. Dzięki niewielkim rozmiarom, idealnie nadaje się do małych mieszkań.

  498,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja została dostosowana do treningu w warunkach domowych. Trening na rowerze M4208 wspomaga odchudzanie i wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Przyrząd posiada wbudowany komputer wyświetlający najważniejsze parametry sesji treningowej oraz daje możliwość dopasowania roweru do wzrostu użytkownika. Ma niewielki rozmiar.

  498,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia profesjonalny trening domowy. Przyrząd ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wzmacnia pracujące partie mięśniowe. Produkt został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu, a także posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu oraz wielofunkcyjną konsolę...

  1 595,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego zastosowanie umożliwia trening cardio w warunkach domowych, a dzięki temu ułatwia odchudzanie i wzmacnia pracujące mięśnie. Przyrząd został wyposażony w komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, a także pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Posiada nowoczesny komputer, gniazdo 3,5 mm oraz...

  1 365,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja została dostosowana do treningu w warunkach domowych. Tym samym, rower HMS ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia pracujące mięśnie. Przyrząd posiada komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego oraz został wyposażony w sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu i elektroniczną regulację obciążenia.

  1 075,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS, którego konstrukcja umożliwia trening cardio w warunkach domowych. Przyrząd ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Pozwala na przyjęcie pozycji w pełni dostosowanej do indywidualnych preferencji, a także nie hałasuje i nie zajmuje dużo miejsca.

  735,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Rower magnetyczny HMS został zaprojektowany do użytku domowego i umożliwia przeprowadzenie intensywnego treningu cardio, który wspomaga odchudzanie. Produkt został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego, a także pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń oraz przyjęcie pozycji dostosowanej do...

  1 595,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Obsługiwany ręcznie, łączność z tabletem lub telefonem, kompaktowy, łatwy w transporcie, prosta konstrukcja, wbudowany komputer.

  902,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Kompaktowy rower treningowy z ręczną regulacją obciążenia, magnetyczne hamulce, składana konstrukcja.

  514,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Nowoczesny rower ze stabilną konstrukcją, czytelny wyświetlacz z podświetleniem, bogactwo funkcji.

  1 668,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Łatwy w obsłudze, ciche, wygodne regulowane siedzenie, wbudowane czujniki tętna, miękkie uchwyty.

  1 101,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%