Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 80.000 - 500ml

Ostatnie sztuki!

64,99 zł

58,49 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 58 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 80.000 - 500ml

L-karnityna w płynie - Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 80000 

Odchudzasz się i potrzebujesz wsparcia? Pomoże Ci Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 80000  - suplement diety bogaty w l-karnitynę, która wspomaga odchudzanie. Jej działanie polega na ukierunkowaniu komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie zostają przekształcone na energię. Już jedna porcja Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 80000 dostarcza 2000mg l-karnityny. Skład produktu wzbogacony został o witaminę C, która uczestniczy w wielu procesach metabolicznych prowadzących do wytworzenia energii. 

Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 80000 

  • Wysokiej jakości l-karnityna
  • Wspomaga odchudzanie
  • Transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondiów i powoduje ich rozpad
  • 1 pocja = 2000mg l-karnityny
  • Dodatek witaminy C
  • Super smak

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 12,5ml przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 12,5 ml między posiłkami na pusty żołądek
Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
w tym cukry 1.4 g
Węglowodany 1.4 g
Białko 0 g
L-karnityna 2000 mg
Witamina C 180 mg
Tłuszcze nasycone 0 g
FORMA Płyn
Białko 0%
Węgle 100%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 80.000 - 500ml

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

L-karnityna
L-karnityna jest środkiem odżywczym występującym naturalnie. Odgrywa ważną rolę w procesie przemiany energii. Odpowiada za transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy pozwalające na przemiany energetyczne. Stosowana w suplementach diety dla sportowców, które wspomagają regenerację po wysiłku, zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu, zapewniają wytrzymałość. Nadto odpowiada za dostarczanie energii do serca oraz komórek immunologicznych.
Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.
Tłuszcze nasycone
Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 80.000 - 500ml

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 80.000 - 500ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: