Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 40.000 - 500ml

Ostatnie sztuki!

48,99 zł

44,09 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Promocja
Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 44 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 40.000 - 500ml

L-karnityna w płynie - Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 40000

Odchudzasz się i potrzebujesz wsparcia? Pomoże Ci Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 40000 - suplement diety bogaty w l-karnitynę, która wspomaga odchudzanie. Jej działanie polega na ukierunkowaniu komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie zostają przekształcone na energię. Już jedna porcja Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 40000 dostarcza 1000mg l-karnityny. Skład produktu wzbogacony został o witaminę C, która uczestniczy w wielu procesach metabolicznych prowadzących do wytworzenia energii. 

Scitec Nutrition - Carni-X Liquid 40000

  • Wysokiej jakości l-karnityna
  • Wspomaga odchudzanie
  • Transportuje kwasy tłuszczowe do mitochondiów i powoduje ich rozpad
  • 1 pocja = 1000mg l-karnityny
  • Dodatek witaminy C
  • Super smak

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 12,5ml przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 12,5 ml między posiłkami na pusty żołądek
Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 40.000 - 500ml

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

L-karnityna
L-karnityna jest środkiem odżywczym występującym naturalnie. Odgrywa ważną rolę w procesie przemiany energii. Odpowiada za transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy pozwalające na przemiany energetyczne. Stosowana w suplementach diety dla sportowców, które wspomagają regenerację po wysiłku, zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu, zapewniają wytrzymałość. Nadto odpowiada za dostarczanie energii do serca oraz komórek immunologicznych.
Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.
Tłuszcze nasycone
Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 40.000 - 500ml

Scitec Nutrition - Liquid Carni-X 40.000 - 500ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: