Olimp L-Carnitine Xplode Powder - 300g

PRODUCENT: Olimp

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

83,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,30 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp L-Carnitine Xplode Powder - 300g

L-karnityna z magnezem i witaminą B6 Olimp L-Carnitine Xplode Powder - 300g to suplement diety, który:

  • stanowi źródło wysokiej jakości L-karnityny w formie proszku;
  • zawiera dodatek magnezu i witaminy B6;
  • wspomaga redukcję masy ciała (L-karnityna);
  • zmniejsza odczuwanie zmęczenia (L-karnityna);
  • poprawia wydajność treningową (L-karnityna);
  • wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (magnez, witamina B6).

Działanie składników Olimp L-Carnitine Xplode Powder:

L-karnityna - jest związkiem naturalnie obecnym w organizmie człowieka, niezbędnym do jego prawidłowego wzrostu. L-karnityna wspomaga proces redukcji masy ciała, gdyż bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów, dzięki czemu przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych i ułatwia redukcję [1]. Ponadto, L-karnityna zmniejsza uczucie zmęczenia oraz sprzyja lepszej ekspozycji mięśni wskutek zmniejszenia poziomu masy tłuszczowej w organizmie [2]. Związek sprawdza się idealnie podczas redukcji oraz na diecie odchudzającej.

Przeznaczenie Olimp L-Carnitine Xplode Powder:

Suplement Olimp L-Carnitine Xplode Powder jest dedykowany osobom, w tym sportowcom, które dążą do zredukowania tkanki tłuszczowej w organizmie. Preparat Olimp L-Carnitine Xplode Powder ułatwia odchudzanie, a także wspomaga utrzymanie szczupłej sylwetki. Dodatek magnezu i witaminy B6 sprawia, że suplement wpływa pozytywnie na funkcje myślowe oraz wspiera utrzymanie zdrowia psychicznego.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować Olimp L-Carnitine Xplode Powder:

“Suplement diety Olimp L-Carnitine Xplode Powder najlepiej sprawdza się w zestawie ze sprzężonym kwasem linolowym (CLA), którego zastosowanie wspiera redukcję masy ciała oraz zapobiega efektowi jo-jo. Ponadto, aby nasilić działanie L-karnityny Olimp L-Carnitine Xplode Powder, warto również rozważyć trening aerobowy, jak jazda na rowerze czy bieganie, który wspomaga efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.”

Źródła naukowe:

[1] Pistone G, Marino A, Leotta C, Dell'Arte S, Finocchiaro G, Malaguarnera M. Levocarnitine administration in elderly subjects with rapid muscle fatigue: effect on body composition, lipid profile and fatigue. Drugs Aging. 2003;20(10):761-7. PubMed PMID: 12875611.

[2] Malaguarnera M, Cammalleri L, Gargante MP, Vacante M, Colonna V, Motta M. L-Carnitine treatment reduces severity of physical and mental fatigue and increases cognitive functions in centenarians: a randomized and controlled clinical trial. Am J Clin Nutr. 2007 Dec;86(6):1738-44. PubMed PMID: 18065594.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu (porcja = 1 miarka) dziennie, przed treningiem, rozpuszczonej w 130 ml wody.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE L-CARNITINE XPLODE POWDER
Porcja: 3 g3 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 100100
opakowanie 300g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (3 g) ZAW:
Witamina B6 0,7mg
Winian L-karnityny 2240mg
w tym L-karnityna 1500mg
Magnez 59mg
Porcja 3g
Magnez

Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.

w tym L-karnityna

to aminokwas zaliczany do grupy pseudowitamin; wpływa na poprawę zakresu zdolności intelektualnych, jak pamięć i zdolność uczenia się, zmniejsza objawy demencji, a także działa neuroprotekcyjnie, wykazując potencjał w terapii chorób neurodegeneracyjnych, jak choroba Alzheimera. Ponadto, związek stymuluje regenerację nerwów, wpływa na zmniejszenie poziomu kortyzolu w organizmie oraz zwiększa ruchliwość plemników, wspierając funkcje rozrodcze u mężczyzn.

Winian L-karnityny

to połączenie kwasu winianu i l-karnityny, które to ma za zadanie zwiększyć biodostępność tego drugiego składnika. Związek wspiera regenerację, przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, hamuje ponowne gromadzenie się tłuszczu w komórkach tłuszczowych.

Ocena 
2018-12-21

-5 kg w 1,5 mies

Olimp L-Carnitine Xplode Powder pomogła mi schudnąć 5 kg! Od jakiegoś czasu, stało się to, kiedy zmieniłam pracę na siedzącą, zaczęłam przybierać, sama nie wiem, czemu, bo dieta bez zmian, w zasadzie nic poza pracą się nie zmieniło. Teraz wiem, że to kwestia braku wystarczających ilości ruchu. Odkąd stosuję Olimp L-Carnitine Xplode Powder, zauważyłam spadek masy ciała, na początku był to 1 kg, potem kolejne 2 kg, aż w końcu zgubiłam w sumie 5 kg. Oczywiście, sam suplement, chociaż bardzo dobry, nie byłby chyba w stanie tego zrobić, gdyby nie fakt, że zaczęłam też ćwiczyć w domu (Ewa Chodakowska, tutoriale na yt itp.). O L-karnitynie czytałam bardzo dużo, nim zakupiłam suplement, i wiedziałam, że wspomaga odchudzanie poprzez wpływ na spalanie kwasów tłuszczowych. Nie sądziłam, że trenując w domu fitness będę w stanie w tak krótkim czasie (1,5 mies) zgubić aż tak wiele, i wiem też, że nie byłoby to możliwe na samej tylko diecie (moja dieta na redukcji nie zmieniła się, po prostu zjadam teraz mniej, skoro większość czasu siedzę przyklejona do komputera).

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Olimp L-Carnitine Xplode Powder - 300g

Olimp L-Carnitine Xplode Powder - 300g

Olimp L-Carnitine Xplode Powder to wysokiej jakości L-karnityna, teraz dostępna w wygodnej formie proszku do rozpuszczenia. Suplement wspiera proces spalania tkanki tłuszczowej oraz ochrania przed efektem jo-jo. Co więcej, preparat został wzbogacony dodatkiem witaminy B6 oraz magnezu, które warunkują prawidłowe funkcjonowanie, wpływając korzystnie na funkcję intelektualne i układ nerwowy.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%