Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot - 1 ampułka

PRODUCENT: Olimp

Olimp - L-Carnitine 3000 Extreme Shot - 1 ampułka

5,39 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot - 1 ampułka

L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT

L-KARNITYNA - OPIS I ZASTOSOWANIE

L-karnityna, będąc substancją naturalnie występującą w organizmie ludzkim, jest związkiem syntetyzowanym w ustroju człowieka. Jej duże ilości możemy znaleźć w mięsie, jak baranina, wieprzowina, wołowina, oraz w niektórych warzywach i owocach, jednak w przypadku tych ostatnich, mowa jedynie o niewielkich ilościach L-karnityny. Większość z nas przyjmuje jej właściwą wartość, jednak należy pamiętać, iż intensywny wysiłek fizyczny potęguje zapotrzebowanie organizmu na ten składnik, co w przypadku braku reakcji na ową potrzebę, możemy skutkować niedoborem tego związku w naszym organizmie. Jest to niekorzystne zjawisko, które jeśli tylko utrzymuje się przez dłuższy czas, objawia się osłabieniem organizmu, spadkiem sprawności fizycznej oraz problemami z redukcją tkanki tłuszczowej.

L-karnityna spełnia w ciele człowieka szereg ważnych funkcji, w związku z czym nie może jej zabraknąć w naszym organizmie. Do jej podstawowych zadań zaliczamy: transport kwasów tłuszczowych wewnątrz komórek, stymulacja syntezy tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, właściwości odtruwające organizm, działanie antyoksydacyjne. To dzięki odpowiedniemu stężeniu L-karnityny w naszym ciele możemy redukować zbędny tłuszcz bez problemów, albowiem związek ten odpowiada za transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie następnie zostają one przekształcone na energię, niezbędną podczas wysiłku. Należy mieć jednak na uwadze fakt, iż L-karnityna, chociaż usprawnia proces spalania tkanki tłuszczowej, nie przyczynia się do bezpośredniej redukcji nadprogramowych kilogramów. Mimo to, jej zbyt niski poziom w organizmie może znacząco upośledzać ten proces, stąd częsta potrzeba suplementacji tą substancją.

L-karnityna jest często wykorzystywana do produkcji suplementów diety, mających na celu nasilenie efektu pompy mięśniowej, w związku z czym jest środkiem, po który sięga z chęcią wielu sportowców. Zastosowanie to wiąże się bezpośrednio ze zdolnością zwiększającą produkcję tlenku azotu w naczyniach krwionośnych, o której wspominaliśmy powyżej. Co więcej, związek ten jest również silnym antyoksydantem i skutecznie zwalcza wolne rodniki, krążące w naszym organizmie. Jest to ważne zastosowanie, albowiem wolne rodniki, powstające wskutek m.in. intensywnego treningu, są głównym powodem rozwoju wielu współczesnych chorób cywilizacyjnych, jak rak, udar, zawał czy miażdżyca, oraz przyczyniają się do przyspieszonego starzenia się tkanek. L-karnityna, wykazując właściwości neutralizujące działanie wolnych rodników, pomaga w usuwaniu ich nadmiaru i przywraca wcześniej zaburzone zdrowie. Kolejną ważną funkcją L-karnityny jest zdolność detoksykacyjna, polegająca na odtruwaniu organizmu, albowiem związek ten, wskutek procesu chelatacji, któremu poddaje obecne w organizmie związki trujące, pomaga w ich dezaktywowaniu i bezpiecznym usuwaniu.

ZALETY OLIMP L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT

Suplement diety Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot to wysokiej jakości L-karnityna, teraz dostępna w postaci szybkoprzyswajalnego shotu! Preparat, dzięki największej, dostępnej na rynku dawce L-karnity, wynoszącej aż 3000 mg, wspomaga szybkie odchudzanie bez niepożądanego efektu jo-jo! Suplementacja Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot charakteryzuje się łatwością stosowania i szybkością działania, uwarunkowaną zastosowaniem innowacyjnej, płynnej formuły. Co więcej, preparat został dodatkowo wzbogacony zawartością witaminy B6, wykazującej synergizm działania z obecną w suplemencie L-karnityną, dzięki czemu szybsze spalanie tłuszczu oraz usprawniony proces pozyskiwania energii w trakcie ćwiczeń są od teraz na wyciągnięcie ręki. Ponadto, dodatkowym atutem Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot jest ciekawa forma podania, przyjmująca postać wygodnego w zastosowaniu shotu, który możemy ze sobą zabrać wszędzie i spożyć niemal w dowolnej chwili. Produkt dedykowany jest w szczególności osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, oraz wegetarianom, w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.

DAWKOWANIE

Zaleca się przyjmowanie 1 porcji produktu (porcja = ½ ampułki) dwa razy na dzień, na 30 min. przed planowanym posiłkiem oraz przed treningiem. Przed użyciem należy wstrząsnąć.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT
Porcja: 1 amp1 amp
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 11
opakowanie 1 amp
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 amp)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 amp) ZAW:
Witamina B6 1,4mg
L-karnityna 1500mg
Porcja 1 amp
L-karnityna

L-karnityna jest środkiem odżywczym występującym naturalnie. Odgrywa ważną rolę w procesie przemiany energii. Odpowiada za transport tłuszczu do mitochondriów, gdzie zachodzą procesy pozwalające na przemiany energetyczne. Stosowana w suplementach diety dla sportowców, które wspomagają regenerację po wysiłku, zapobiegają przedwczesnemu zmęczeniu, zapewniają wytrzymałość. Nadto odpowiada za dostarczanie energii do serca oraz komórek immunologicznych.

Napisz opinię

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot - 1 ampułka

Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot - 1 ampułka

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%