L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab.

PRODUCENT: BioTech USA

Zdjecie

55,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
5,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Ten produkt dostępny jest w zestawach

BioTech USA Fat Control - 120 tab. + L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab.
+
=
Cena zestawu
90,00 zł 75,00 zł
(Oszczędzasz 15,00 zł)

L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab.

L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab. to suplement diety, który:

  • stanowi źródło wysokiej jakości czystej L-karnityny;
  • wspiera spalanie komórek tłuszczowych (L-karnityna);
  • pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę (L-karnityna);
  • wpływa pozytywnie na nastrój (L-karnityna);
  • zmniejsza uczucie zmęczenia (L-karnityna);
  • jest wygodny w użyciu.

Działanie składników BioTech USA L-Carnitine 1000mg:

L-karnityna - to związek niezbędny do prawidłowego wzrostu człowieka, naturalnie występujący w ludzkim organizmie. L-karnityna bierze udział w transporcie kwasów tłuszczowych do wnętrza mitochondriów, gdzie ulegają one spaleniu i zamianie na energię. Dzięki temu, L-karnityna wspiera odchudzanie oraz wspomaga utrzymanie szczupłej sylwetki [1]. Ponadto, związek wpływa na lepszą ekspozycję mięśni oraz przyczynia się do redukcji uczucia zmęczenia [2]. Idealnie sprawdza się na diecie odchudzającej i w okresie redukcji.

Przeznaczenie BioTech USA L-Carnitine 1000mg:

Suplement diety BioTech USA L-Carnitine 1000mg jest dedykowany osobom na diecie, dążącym do szczupłej sylwetki. Preparat może być stosowany zarówno przez wyczynowych sportowców, jak i osoby początkujące. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu.

Ekspert Mamutpro radzi, jak stosować BioTech USA L-Carnitine 1000mg:

“Suplement diety BioTech USA L-Carnitine 1000mg zaleca się stosować wraz z innymi składnikami, których działanie przyspiesza lub wspomaga spalanie tłuszczu, jak kofeina (działanie pobudzające do efektywniejszej pracy na treningu) czy kwas CLA (zmniejsza masę tłuszczową w organizmie).

Źródła naukowe:

[1] Pistone G, Marino A, Leotta C, Dell'Arte S, Finocchiaro G, Malaguarnera M. Levocarnitine administration in elderly subjects with rapid muscle fatigue: effect on body composition, lipid profile and fatigue. Drugs Aging. 2003;20(10):761-7. PubMed PMID: 12875611.

[2] Malaguarnera M, Cammalleri L, Gargante MP, Vacante M, Colonna V, Motta M. L-Carnitine treatment reduces severity of physical and mental fatigue and increases cognitive functions in centenarians: a randomized and controlled clinical trial. Am J Clin Nutr. 2007 Dec;86(6):1738-44. PubMed PMID: 18065594.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 tabletki przed treningiem, w dni treningowe, oraz 1 tabletki w ciągu dnia, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE L-Carnitine 1000
Porcja: 1 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie 60 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 tab) ZAW:
Winian L-karnityny 1000 mg
Składniki: Winian L-karnityny, difosforan wapnia, substancja wypełniająca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwasy tłuszczowe), barwniki (tlenki i wodorotlenki żelaza, tartrazyna *, żółcień pomarańczowa FCF*).*Tartrazyna, żółcień pomarańczowa FCF: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Winian L-karnityny

to połączenie kwasu winianu i l-karnityny, które to ma za zadanie zwiększyć biodostępność tego drugiego składnika. Związek wspiera regenerację, przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, hamuje ponowne gromadzenie się tłuszczu w komórkach tłuszczowych.

Napisz opinię

L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab.

L-karnityna BioTech USA L-Carnitine 1000mg - 60 tab.

BioTech USA L-Carnitine 1000 mg to wysokiej jakości czysta L-karnityna w dawce aż 1000 mg substancji na porcję! Preparat wspiera przyspieszone odchudzanie, zaś dzięki wygodnej formie tabletek, jest niezwykle łatwy w użyciu! L-karnityna odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie są one przekształcane na energię. Dodatkowo, związek ten wpływa korzystnie na nastrój.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%