OstroVit Supreme Pure Creatine - 500g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure Creatine - 500g-13885

Ostatnie sztuki!

23,90 zł

- +

  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Supreme Pure Creatine - 500g

SUPREME PURE CREATINE

OSTROVIT SUPREME PURE CREATINE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Creatine to najwyższej jakości monohydrat kreatyny, którego zastosowanie wspomaga szybsze budowanie beztłuszczowej masy oraz przyczynia się do wzrostu siły. Jednoskładnikowy suplement, Ostrovit Supreme Pure Creatine, cechuje się znakomitą mikronizacją i wysoką skutecznością działania. Monohydrat kreatyny jest dziś niewątpliwie najpopularniejszą odmianą kreatyny, i odpowiednio stosowany, wspiera rozwój tkanki mięśniowej oraz siły. Regularne zażywanie monohydratu zwiększa ilość fosfokreatyny w mięśniach, co z kolei zwiększa zapasy potencjału energetycznego, sprawiając, że większa ilość energii dostarczonej nam w trakcie wysiłku, wspiera jego efektywniejsze wykonanie. Co więcej, przyczyniając się do gromadzenia wody w organizmie, suplement stwarza doskonałe warunki do wzrostu mięśni, jak również wpływa pozytywnie na nasz nastrój, bezpośrednio oddziałując na nasz mózg. Nie zastanawiaj się więc i już dziś wypróbuj monohydrat Ostrovit Supreme Pure Creatine, a już wkrótce zauważysz szybsze przyrosty masy i wzrost siły!

KREATYNA A ROZWÓJ MASY

Kreatyna stanowi dziś symbol suplementacji sportowej ukierunkowanej na wzrost mięśni i siły, i odpowiednio stosowana, może istotnie wspomagać realizację celu na masę. Kreatyna jako związek występuje naturalnie w organizmie człowieka, zatem nie ma obaw, że podanie jej w formie syntetycznej może nam zaszkodzić. Niestety, ilości te są jednak zbyt małe, aby mogły one w zauważalny sposób oddziaływać na progresje treningową i wzrost masy, przez co większość sportowców decyduje się na suplementację kreatyną. Kreatyna jest związkiem przechowywanym głównie w tkance mięśniowej, gdzie występuje pod postacią fosfokreatyny i wolnej kreatyny. Ta pierwsza, szczególnie ważna, pełni rolę magazyniera energii ATP, której uwolnienie ma miejsce w trakcie treningu wskutek skurczu mięśni. By organizm dysponował energią niezbędną do wykonania intensywnego treningu, musi zajść resynteza ADP do ATP, do której prawidłowego przebiegu niezbędna jest fosfokreatyna. Przy niedostatecznej ilości fosfokreatyny w organizmie, ogranicza się ilość energii ATP, a my szybciej się męczymy.

Efekty stosowanie kreatyny potwierdza wiele osób, jak i niezależne badania naukowe, które pokazują, że regularnie suplementowana, poparta odpowiednią dietą i treningiem, kreatyna wpływa na przyrosty masy i wzrost siły mięśniowej. Wśród pozostałych efektów stosowania kreatyny wyróżnia się także: poprawę regeneracji potreningowej i wzrost wytrzymałości, a także normalizację pH i redukcję zakwaszenia mięśni.

Stosowanie kreatyny zwiększa stężenie fosfokreatyny w mięśniach, co zaś ma szczególne znaczenie na początku treningu, jako że fosfokreatyna dostarcza energii w pierwszych 10-15 sekundach intensywnego wysiłku. Wniosek? Suplementacja kreatyną przynosi najwięcej korzyści, jeśli trenujemy krótko i intensywnie, a także podczas treningów powtarzalnych, jak sporty siłowe, kulturystyka czy sprinty.

MONOHYDRAT KREATYNY - DZIAŁANIE

Na rynku możemy dostać wiele odmian kreatyny, które różnią się pomiędzy sobą budową chemiczną, jak monohydrat, jabłczan czy fosforan kreatyny. Nie ma jednak wątpliwości, że najpopularniejszą z nich jest monohydrat, który stanowi połączenie kreatyny z cząstką wody. Monohydrat w znacznym stopniu wspomaga rozwój masy, jednak jego jedyną wadą jest fakt, iż przyczynia się on do gromadzenia wody w organizmie, co może powodować dyskomfort u wielu osób, jak i problemy zdrowotne u wszystkich ze schorzeniami nerek.

Jednym z głównych zastosowań monohydratu kreatyny jest redukcja kwasowości mięśni po intensywnym treningu, co naturalnie ogranicza nieprzyjemne skutki przetrenowania i wpływa na lepszą regenerację. Co więcej, preparat ten przyśpiesza przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i zwiększa siłę, co jest celem sportowców siłowych. Co więcej, długotrwale stosowany, monohydrat poprawia wydajność organizmu, a także zapewnia więcej energii do ciężkiej pracy na treningu.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

OstroVit - Supreme Pure Creatine - 500g-13885

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji suplementu dziennie, rano, po przebudzeniu i po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji na dzień, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Supreme Pure Creatine
Porcja: 2.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 200
opakowanie 500g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g) ZAW:
Monowodzian kreatyny 2500 mg
w tym kreatyna 2200 mg
Składniki: Monowodzian kreatyny. Może zawierać soję oraz orzechy.
Monowodzian kreatyny

Monowodzian kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Creatine - 500g

OstroVit Supreme Pure Creatine - 500g

Monohydrat kreatyny, którego działanie wspiera rozwój beztłuszczowej masy oraz przyczynia się do wzrostu siły. Suplement zwiększa ponadto ilość zgromadzonej w organizmie wody, dzięki czemu stwarza doskonałe warunki anaboliczne, oraz może wpływać na nasz nastrój, poprawiając go. Produkt o doskonałym poziomie mikronizacji i wysokiej skuteczności działania.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%