OstroVit Creatine - 500g

PRODUCENT: OstroVit

Zdjecie

22,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,20 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Creatine - 500g

Suplement diety Ostrovit Creatine to najwyższej jakości preparat, którego skład opiera się na bogatym udziale czystego, najlepszego monohydratu kreatyny. Stała suplementacja Ostrovit Creatine wykazuje silne działanie anaboliczne i wspiera lepsze przyrosty mięśni, ogranicza rozpad białek, a także pozwala zwiększyć siłę i wytrzymałość. Dodatkowo, preparat Ostrovit Creatine przyspiesza regenerację, a także zmniejsza negatywne skutki przetrenowania, normalizując pH w mięśniach i ograniczając poziom zakwaszenia naszej masy. Suplement Ostrovit Creatine jest stworzony dla sportowców wszystkich dyscyplin, a zwłaszcza siłowych, niezależnie od stopnia wytrenowania. Produkt dostępny w formie proszku w wielu pysznych smakach!

KREATYNA - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

Kreatyna, nazywana powszechnie “ulubienicą sportowców”, w istocie stanowi niezbędnik każdego trenującego, i przyjmowana regularnie we właściwych ilościach, wspiera progresję treningową, a także wzrost siły i mięśni. Kreatyna, czego nie wie wiele osób, jest jednym z najbezpieczniejszych, jak dotąd poznanych i zbadanych suplementów, a dowodem na to może być fakt, iż stanowi ona substancję naturalnie wytwarzaną w ludzkim organizmie. Zapytacie więc: Po co suplementować kreatynę, skoro sami ją produkujemy? Otóż, chociaż jest to fakt, prawdą jest również to, że są to ilości zbyt małe i niewystarczające, byśmy mogli odczuwać większe skutki ich oddziaływania, stąd też większość sportowców sięga po wersję syntetyczną i włącza do diety suplement. Kreatyna w dużych ilościach gromadzi się głównie w mięśniach, gdzie przyjmuje postać fosfokreatyny i wolnej kreatyny, przy czym ważna jest ta pierwsza. Fosfokreatyna, jako składnik niezbędny do prawidłowej resyntezy ADP do ATP, czyli podstawowej jednostki energetycznej, wspiera procesy pozyskiwania energii, których efektem jest zwiększony zapas sił niezbędnych nam w trakcie treningu. Zastosowanie to umożliwia nam z kolei wydłużenie czasu wysiłku, a także wpływa na wzrost wydajności treningowej.

ZALETY SUPLEMENTACJI KREATYNĄ

Efekty stosowania kreatyny potwierdziło już wiele badań wykonanych w tym kierunku, jednak opinie stosujących suplement z powodzeniem mogłyby je zastąpić, jako że, zgodnie z nimi, kreatyna nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wzrost siły i przyrosty czystej masy; bowiem, poza zastosowaniem opisanym powyżej, związek ten wpływa również na poprawę nastroju, przyspiesza regenerację oraz normalizuje pH mięśni, redukując poziom zakwaszenia. Efekt? Szybki powrót do formy po zakończonym wysiłku, który umożliwia nam podjęcia się kolejnej sesji treningowej na najwyższych obrotach.

Kreatyna, wykazując potencjał anaboliczny, wpływa na wzrost tkanki mięśniowej, jak również oddziałuje ona na ich gęstość, sprawiając, że są one grubsze i silniejsze. Dodatkowo, środek ten wpływa na kształtowanie wytrzymałości oraz, co można zauważyć przy zastosowaniu konkretnych form kreatyny, jak monohydrat, powoduje on retencję wody, która przyczynia się do zwiększenia objętości komórek mięśniowych i stwarza doskonałe warunki do hipertrofii mięśniowej.

KREATYNA - DAWKOWANIE

Decydując się na włączenie kreatyny do swojej diety, należy dokładnie przemyśleć sposób jej dawkowania, albowiem istnieje wiele sprzecznych teorii na ten temat. Niemniej jednak, jedną z najbardziej popularnych jest tzw. metoda loadingu, czyli ładowania, która polega na stosowaniu 0,3g związku na kilogram masy ciała przez okres do tygodnia. Po tym czasie należy zmniejszyć owe dawki do 3-5g kreatyny na dzień i stosować je codziennie w celu podtrzymania odpowiednio wysokiego wysycenia tkanki mięśniowej opisywanym związkiem.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji produktu dziennie, rano, po przebudzeniu i po treningu, w dni treningowe, oraz 2 porcji dziennie, rano, na czczo i przed snem, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Creatine
Porcja: 2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 200200200200200200200200
opakowanie 500 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g) ZAW:
Monowodzian kreatyny 2199 mg
- w tym kreatyna 1935 mg
Tauryna 25 mg
Witamina B6 2.5 mg (179 %*)
Składniki: Monowodzian kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, tauryna substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6).Może zawierać soję oraz orzechy.
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia .
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Monowodzian kreatyny

Monowodzian kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Ocena 
2019-01-15

Bardzo dobra kreatyna! Polecam!

Uwielbiam kreatyny, które nie smakują jak papka dla niemowląt. Monohydrat kreatyny OstroVit Creatine z pewnością do nich się zalicza. Jak na razie miałem okazję wypróbować tylko kilka smaków, jednak już teraz mogę z czystym sumieniem polecić smak cola, gdyż jest moim ulubionym! Kreatyna OstroVit Creatine to dobry suplement w okresie ładowania. Po ok. kilku tygodniach stosowania kreatyny widzę znaczną poprawę w jakości treści moich mięśni, a także odczuwam znaczny wzrost siły, co z kolei pozwala mi na osiąganie jeszcze więcej podczas treningów. Do tego zestawu tj. OstroVit Creatine polecam zdecydowanie jeszcze inny suplement, jak aminokwasy BCAA, które nasilają działanie anaboliczne i pomagają szybciej budować mięśnie czy węglowodany, które odpowiadają za transport kreatyny i aminokwasów do mięśni, a więc warto je łączyć, zwłaszcza w okresie okołotreningowym. Oczywiście, aby widzieć szybkie postępy w treningach i strukturze ciała polecam także zdrowo się odżywiać (sam jestem na czystej diecie) i pić dużo wody, gdyż właściwe nawodnienie organizmu jest nie mniej istotne. Do tego rzecz jasna regularny trening siłowy, innego nie uznaję, jako że tylko ciężary są w stanie tak szybko wyrzeźbić upragnione mięśnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

OstroVit Creatine - 500g

OstroVit Creatine - 500g

Czysty monohydrat kreatyny, którego zastosowanie nasila anabolizm mięśniowy, wspiera budowanie beztłuszczowej masy oraz ogranicza katabolizm białek. Preparat przyspiesza regeneracją, zmniejsza zakwaszenie mięśni oraz przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości. Dostępny w wielu przepysznych smakach!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%