Kreatyna OstroVit Creatine - 300g

PRODUCENT: OstroVit

Zdjecie

16,30 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,60 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Kreatyna OstroVit Creatine - 300g

Suplement diety  Kreatyna Ostrovit Creatine to najwyższej jakości preparat, którego skład opiera się na bogatym udziale wysokojakościowego, czystego monohydratu kreatyny. Stała suplementacja Kreatyna Ostrovit Creatine wykazuje silne działanie anaboliczne i wspiera przyrosty mięśni, ogranicza rozpad białek, pozwala zwiększyć siłę i wytrzymałość. Ponadto, Kreatyna Ostrovit Creatine przyspiesza regenerację, a także zmniejsza negatywne skutki przetrenowania, normalizując pH w mięśniach oraz ograniczając poziom zakwaszenia masy. Preparat Kreatyna Ostrovit Creatine jest stworzony dla sportowców wszystkich dyscyplin, a zwłaszcza siłowych, niezależnie od stopnia wytrenowania.

Suplement Kreatyna Ostrovit Creatine zawiera następujące składniki aktywne:

Monohydrat kreatyny - to obecnie najpopularniejsza forma kreatyny dostępna na rynku suplementów. Stanowi połączenie cząsteczki kreatyny z cząsteczką wody. Monohydrat jest, zaraz obok odżywki białkowej, podwaliną suplementacji sportowej ukierunkowanej na wzrost masy mięśniowej oraz siły. Produkt ten bierze udział w produkcji energii w mięśniach, dzięki czemu umożliwia wykonanie dłuższego treningu oraz wpływa na jego efektywność, a także wspomaga budowanie masy mięśniowej oraz przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości. Dodatkowym atutem monohydratu kreatyny jest jego antykataboliczne zastosowanie, które zmniejsza zakres start w obrębie tkanki mięśniowej, oraz wpływ na ograniczenie kwasowości mięśni po treningu (zakwaszenie mięśni obserwujemy jako bolesne zakwasy).

Przeznaczenie Kreatyna Ostrovit Creatine

Suplement diety Kreatyna Ostrovit Creatine to preparat przeznaczony do stosowania przez wszystkich trenujących, bez względu na poziom czy zaawansowanie. By jednak stosowanie Kreatyna Ostrovit Creatine przynosiło oczekiwane rezultaty, zaleca się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać sport w dowolnej formie.

Ekspert Mamutpro.pl radzi, jak stosować Kreatyna Ostrovit Creatine:

“Suplement diety Kreatyna Ostrovit Creatine warto łączyć z innymi preparatami, których działanie wspomaga rozwój mięśni oraz wspiera ich utrzymanie, jak białko w proszku czy aminokwasy BCAA. Niezależnie jednak od rodzaju wybranej ścieżki suplementacyjnej, ważnym jest, aby nie zapominać o tak kluczowych kwestiach, jak regularny trening, najlepiej z wykorzystaniem ciężarów, oraz zdrowa dieta zawężona do potrzeb jednostki.”

Zalecane spożycie i przygotowanie:

Zaleca się stosować 1 porcję (½ miarki) dwa razy dziennie - po przebudzeniu, na czczo oraz po treningu, w dni treningowe, a także 1 porcję raz dziennie - rano, na czczo, w dni wolne od ćwiczeń. W celu przygotowania suplementu należy wymieszać wskazaną ilość produktu z 100-150 ml wody.

Źródła naukowe:

[1] Branch JD. Effect of creatine supplementation on body composition and performance: a meta-analysis. Int J Sport Nutr Exerc Metab. 2003 Jun;13(2):198-226. PubMed PMID: 12945830.

[2] Rawson ES, Volek JS. Effects of creatine supplementation and resistance training on muscle strength and weightlifting performance. J Strength Cond Res. 2003 Nov;17(4):822-31. Review. PubMed PMID: 14636102.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-2 porcji produktu dziennie.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Creatine
Porcja: 2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g2.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 120120120120120120120
opakowanie 300 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g) ZAW:
Monowodzian kreatyny 2199 mg
- w tym kreatyna 1935 mg
Tauryna 25 mg
Witamina B6 2.5 mg (179 %*)
Składniki: Monowodzian kreatyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, tauryna substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6). Może zawierać soję oraz orzechy.
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia .
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Monowodzian kreatyny

Monowodzian kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Ocena 
2018-12-20

Bardzo polecam

Bardzo polecam Kreatyna OstroVit Creatine! Jak dotąd to moja ulubiona. Myślę też, że cena jest w porządku, na pewno nie dorównuje jakości ;-) Super kreatyna, mi podchodzi. Mono, jak to mono, powoduje retencję wody w organizmie, która przeszkadza wielu osobom, ale ja sam bardzo lubię to uczucie “wypełnienia”, kiedy moje mięśnie zwiększają swoją objętość pod wpływem zgromadzonej w nich wody. Co do stosowania kreatyny, ja osobiście unikam ładowania i po prostu przyjmują kreatynę w sposób ciągły, bez podziału na fazy, tak jest mi wygodniej, a nie widzę, aby to wpływało gorzej na moje wyniki. Jako że trenuję dość ciężko (boks + ciężary + pływanie), potrzebuję kompleksowego wsparcia organizmu. W tym celu przyjmują jeszcze inne suplementy diety, a w tym kompleks witamin Multiple Sport Olimp, odżywki białkowe (zmieniam tylko smaki, bo stosują ciągle Whey Concentrate) Olimp i aminokwasy EAA i BCAA, różnych marek. Nie mam jasno określonych celów sportowych, po prostu chcę dobrze wyglądać i mieć siłę, ale bez suplementacji było mi ciężko, choćby z powodu braku czasu na takie błahostki, jak gotowanie (a skądś musiałem brać to białko!). Teraz jednak, kiedy stosuję suplementację widzę znaczną poprawę w wynikach i łatwo mi utrzymać formę.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Kreatyna OstroVit Creatine - 300g

Kreatyna OstroVit Creatine - 300g

Czysty monohydrat kreatyny, którego zastosowanie nasila anabolizm mięśniowy, wspiera budowanie beztłuszczowej masy oraz ogranicza katabolizm białek. Preparat przyspiesza regeneracją, zmniejsza zakwaszenie mięśni oraz przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%