6PAK Nutrition Crea PAK - 330g

PRODUCENT: 6PAK Nutrition

Zdjecie

Ostatnie sztuki!

49,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
4,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

6PAK Nutrition Crea PAK - 330g

POŁĄCZENIE 3 FORM KREATYNY NA BŁYSKAWICZNY WZROST MIĘŚNI

Chcesz zwiększyć siłę i objętość swoich mięśni? Kup suplement 6PAK Nutrition Crea PAK! Jest to preparat stanowiący połączenie 3 form kreatyny, takich jak: monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny oraz chlorowodorek kreatyny. Preparat 6PAK Nutrition Crea PAK zapewnia silne działanie anaboliczne, które prowadzi do szybszej rozbudowy dobrej jakości masy. Z suplementem 6PAK Nutrition Crea PAK zauważysz także poprawę rezultatów siłowych i wytrzymałościowych. Wzbogacenie produktu 6PAK Nutrition Crea PAK o taurynę sprawia, że jest on jeszcze skuteczniejszy. Produkt jest w 100% legalny i nie zawiera aspartamu.

WPŁYW KREATYNY NA POZYSKIWANIE ENERGII DLA PRACUJĄCYCH MIĘŚNI

Kreatynę większość z nas kojarzy ze sklepowych półek; dostać ją bowiem można wszędzie, w każdym sklepie z suplementami, czy to w postaci proszku, czy też kapsułek do połknięcia. Czego jednak wiele osób nie wie, to fakt, iż związek ten jest naturalnie produkowany przez organizm człowieka, a ściślej mówiąc - przez jego wątrobę. Z wątroby kreatyna trafia wraz z krwią do mięśni, gdzie gromadzi się w dużych ilościach jako fosfokreatyna i odpowiada za magazynowanie energii ATP. Ta ostatnia jest uwalniana w trakcie intensywnego wysiłku pod wpływem skurczu mięśni i umożliwia wykonanie satysfakcjonującego treningu. Niestety, lecz zapasy energii ATP nie są wieczne i ubożeją wskutek wysiłku, zaś by organizm mógł się nimi ponownie cieszyć, potrzebna jest resynteza postaci ADP (forma, do której rozpada się ATP) do ATP. W procesie tym uczestniczy z kolei fosfokreatyna, której obecność jest niezbędna.

ZALETY REGULARNEJ SUPLEMENTACJI KREATYNĄ

Kreatyna, poza tym, że wpływa ona na proces pozyskiwania energii, dzięki czemu opóźnia pojawienie się uczucia zmęczenia oraz umożliwia wykonanie długiego workoutu, spełnia też szereg innych zastosowań, wykazując silne działanie anaboliczne oraz poprawiając procesy regeneracyjne po treningu. Regularnie stosowana, kreatyna stymuluje syntezę protein dzięki czemu wspomaga budowanie masy, a także, co równie ważne, redukuje zjawisko zakwasów i niweluje negatywne skutki przetrenowania. Ponadto, zgodnie z wynikami badań, kreatyna, co potwierdzają także opinie konsumentów, generuje wzrost wyników siłowych i wspomaga kształtowanie wytrzymałości, w związku z czym, choć stosować może ją każdy sportowiec, jest ona szczególnie polecana w sportach siłowych i wytrzymałościowych. Na koniec warto też dodać, że suplementacja kreatyną, poza tym, że znajduje ona zastosowanie w budowie masy, wspiera także inny proces - odchudzania, i ułatwia redukcję zbędnych kilogramów.

KREATYNA - STOSOWANIE I SKUTKI UBOCZNE

Kreatyna, stosowana nawet przez długi, liczony w latach czas, nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, czym wsławiła się jako jeden z najbezpieczniejszych suplementów diety dostępnych na rynku. Jedynymi niepożądanymi skutkami jej przyjmowania mogą być jedynie drobne dolegliwości żołądkowe, które obserwuje się przeważnie po spożyciu jej nadmiaru, a które to jednak występują w skrajnych przypadkach.

Stosowanie kreatyny jest polecane zarówno podczas pracy nad masą, jak i na redukcji, i jest ono dedykowane przedstawicielom wszystkich dyscyplin, nie tylko “siłaczom”. Mimo to, nie ulega wątpliwości, że najwięcej korzyści przynosi równoległe stosowanie kreatyny z siłowym treningiem i zdrową dietą, które pomagają w realizacji celów sportowych. Kreatynę możemy stosować zarówno w sposób ciągły, jak też dzielić jej suplementację na fazy. Wybór metody pozostawia się konsumentowi, jednakże, z czym na pewno każdy zainteresowany kreatyną spotkał się w sieci, jedną z najlepszych jest tzw. metoda ładowania. Sposób ten polega na wysycaniu tkanki mięśniowej kreatyną przez okres od kilku dni do tygodnia; wówczas, zaleca się stosować 0,3 g związku na każdy kilogram masy ciała na dobę, w kilku pomniejszonych dawkach. Po tym czasie porcje te należy zmniejszyć do 5 g kreatyny na dzień, której celem jest odtąd podtrzymanie odpowiednio wysokiego poziomu wysycenia mięśni tym związkiem.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji suplementu przed treningiem. W dni nietreningowe nie ma potrzeby stosowania.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE CREA PAK
Porcja: 5.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 60
opakowanie 330 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5.5 g) ZAW:
Monohydrat kreatyny 3750mg
Jabłczan kreatyny 500mg
Chlorowodorek kreatyny (HCL) 500mg
Tauryna 250mg
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Monohydrat kreatyny

Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.

Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny stanowi połączenie trzech bądź dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego oraz jednej cząsteczki kreatyny. Wpływa na mniej spektakularny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, na rzecz lepszej jakości mięśni pod względem optycznym. Wpływa na wzrost zdolności wytrzymałościowych oraz wysiłkowych. Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym, a także wpływa na szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Chlorowodorek kreatyny (HCL)

to jedna z najlepiej rozpuszczalnych w wodzie form kreatyny; jest stabilna biologicznie i skoncentrowana, dzięki czemu szybciej wysyca tkankę mięśniową i powoduje mniejszą retencję wody w organizmie. Pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość oraz  przyspiesza rozwój masy mięśniowej, będąc przy tym bezpieczną dla żołądka. Ponadto, zapewnia mniejsze obciążenie nerek i nie powoduje szkodliwych skutków ubocznych, jak wzdęcia.

Ocena 
2018-12-03

6PAK

Super produkt !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

6PAK Nutrition Crea PAK - 330g

6PAK Nutrition Crea PAK - 330g

Połączenie 3 form kreatyny: monohydratu, jabłczanu i chlorowodorku kreatyny, którego zastosowanie wykazuje silne działanie anaboliczne i pomaga budować duże i silne mięśnie! Preparat wpływa na szybsze przyrosty masy, zwiększa siłę i wytrzymałość oraz jest wolny od aspartamu.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%