Trec Booster Whey Protein - 700g

PRODUCENT: Trec

nowość
Trec - Booster Whey Protein - 700g

59,90 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Trec Booster Whey Protein - 700g

  KONCENTRAT BIAŁEK SERWATKI Z OLEJEM MCT NA BŁYSKAWICZNY WZROST MASY

  Suplement diety Trec Booster Whey Protein to najwyższej jakości koncentrat białek serwatki, którego skład został wzbogacony dodatkiem oleju MCT dla jeszcze lepszych efektów działania! Suplement odznacza się niską zawartością tłuszczy oraz cukru, a także, co równie ważne, doskonale smakuje, dając możliwość wyboru swojego ulubionego smaku! Preparat Trec Booster Whey Protein znakomicie sprawdza się jako białkowy szejk potreningowy, kiedy to od szybkiej podaży białek z zewnątrz zależy tempo zahamowania katabolizmu, oraz jako dodatek do pysznych deserów. Suplement wspomaga wzrost i rozwój masy, wspiera jej utrzymanie oraz ogranicza niekorzystny katabolizm białek. Trec Booster Whey Protein łatwo się rozpuszcza oraz nie zawiera dodatku białek roślinnych.

  BIAŁKO W DIECIE SPORTOWCÓW

  Białko spełnia w organizmie ludzkim szereg ważnych zastosowań, będąc odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg wielu procesów życiowych. Co więcej, jest ono szczególnie ważne w diecie osób uprawiających sport, dążących do rozwoju masy mięśniowej bądź redukcji tkanki tłuszczowej. Dlaczego? Składnik ten, obecny powszechnie w pożywieniu w produktach, jak mięso, jaja czy nabiał jest niezbędnym elementem masy, i już nieznaczny jego brak w diecie uniemożliwia jej wzrost i rozwój oraz sukcesywne odchudzanie. Dodatkowo, osoby aktywne fizycznie i sportowcy, wskutek zwiększonego wydatku energetycznego będącego wynikiem regularnego wysiłku fizycznego, potrzebują więcej protein w żywieniu, niż osoby prowadzące siedzący tryb życia, i aby zaspokoić to wysokie zapotrzebowanie ustroju na białko, nierzadko sięgają oni po dodatkowe wsparcie w postaci odżywki białkowej.

  Odżywki białkowe, jak wszystkie inne suplementy diety, są jedynie dodatkiem do codziennej diety, i nie mogą stale zastępować właściwych posiłków. Ich stosowanie, choć nie jest wcale obowiązkowe, może jednak znacznie wspomóc realizację celów sportowych, jak rozwój siły i masy czy redukcja tkanki tłuszczowej. Co więcej, ułatwia ono dzienną podaż białek i innych ważnych związków, jak aminokwasy egzogenne, i zapobiega niedoborom protein w naszym organizmie. Wydaje się więc rozsądnym, aby użyć białko w proszku, kiedy jego dostarczenie w postaci białkowych posiłków jest utrudnione z różnych powodów, jak brak czasu, aby móc ugotować właściwe danie.

  ZALETY BIAŁKA W PROSZKU

  Stosowanie białka w proszku ma wiele zalet, przy czym jedną z największych jest wygoda i komfort, które mają związek z formą proszku, w jakiej występuje suplement. Ów proszek, zwykle wzbogacony dodatkiem substancji nadających mu konkretny smak, umożliwia nam szybkie, bezproblemowe przyrządzenie białkowego szejka, którego nieduży rozmiar pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i spożycie w każdej chwili. To duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli na co dzień brakuje nam czasu na regularne przygotowywanie  białkowych posiłków np. potreningowych. Dodatkowo, obecne w odżywce białkowej aminokwasy, w tym także związki niezbędne, które organizm musi pozyskiwać stale z zewnątrz, gdyż sam ich nie syntetyzuje, występuje w formie wolnej, dzięki czemu szybciej trafiają do krwiobiegu. Tak szybki zastrzyk protein do organizmu pozwala na niemal błyskawiczne zahamowanie katabolizmu mięśni po treningu oraz wpływa pozytywnie na regenerację. Ta ostatnia zaś, jak powszechnie wiadomo ma kolosalny wpływ na odbudowę i przyrost mięśni.

  DLA KOGO ODŻYWKI BIAŁKOWE?

  Preparaty białkowe są rekomendowane głównie osobom aktywnym fizycznie i sportowcom, którzy wykazują problemy z dzienną podaż białek. Mimo to, mogą po nie także sięgać osoby, które nie są związane ze sportem, wykazujące niedobory protein w codziennym żywieniu. Nim jednak zdecydujemy się na zakup odżywki, czy to w przypadku, kiedy uprawiamy sport, czy też w przypadku, gdy nie jesteśmy jego zwolennikami, należy dokładnie przeanalizować dotychczasowy sposób odżywiania i upewnić się, czy dodatkowa podaż białka w proszku jest nam potrzebna. W przypadku bowiem, kiedy spożywamy już właściwą sobie ilość białek i zaczniemy dostarczać organizmowi ich nadmiaru, możemy się spodziewać niepożądanego przyrostu tłuszczowej masy ciała oraz problemów ze zdrowiem.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Trec - Booster Whey Protein - 700g

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1-3 porcji suplementu dziennie.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Trec Booster Whey Protein - 700g

  Trec Booster Whey Protein - 700g

  Koncentrat białek serwatkowych z dodatkiem oleju MCT, którego działanie obejmuje pozytywny wpływ na wzrost i rozwój mięśni. Suplement pomaga zahamować szkodliwy katabolizm białek oraz wspiera utrzymanie masy. Doskonały zarówno jako proteinowy szejk potreningowy oraz jako dodatek do deserów! Dostępny w wielu pysznych smakach.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%