Porównaj (0)

Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate - 700g

Olimp - 100% Natural Whey Protein Concentrate - 700g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 59 .
Suma punktów w zamówieniu: 59
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,48 zł.


Kup teraz

700g

700g

59,99 zł
Naturalny
Dowolny

Koncentrat białka serwatki - Olimp - 100% Natural Whey Protein Concentrate 

Potrzebujesz odpowiedniej odżywki wysokobiałkowej, by szybko i skutecznie uzupełnić poziom białka w organizmie? Nie chcesz jednak smakowych ulepszaczy ani innych substancji w postaci emulgatorów, stabilizatorów czy słodzików? Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate to to, czego szukasz. Zawiera czysty koncentrat białka serwatki, który zapewni idealny dodatek do codziennej diety. Nie musisz obawiać się o efekty uboczne – zobaczysz same pozytywne efekty! Większa masa, mniejsza tkanka tłuszczowa, a wszystko dzięki jednemu preparatowi.

Olimp - 100% Natural Whey Protein Concentrate 

  • Czysty koncentrat białka serwatki
  • Bez ulepszaczy
  • Zwiększa masę mięśniową
  • Przyspiesza regenerację potreningową
  • Działa antykatabolicznie

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • Od 1-3 porcji dziennie

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Od 1-3 porcji dziennie

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: 100% Natural Whey Protein Concentrate  
Porcja: 35g  
Ilość porcji w opakowaniu: 20  
Opakowanie: 700g  
Zawartość: w 100g zaw:
  Wartość energetyczna 1451,7 kJ/347 kcal
  Białko 77 g
  Tłuszcz 2,5 g
  Węglowodany 4,2 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: