Diet Food Bio Latte z Kurkumą - 200g

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Bio Latte z Kurkumą - 200g-14285

Ostatnie sztuki!

25,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Bio Latte z Kurkumą - 200g

BIO LATTE Z KURKUMĄ DLA SMAKU I ZDROWIA

Produkt Diet Food Bio Latte z Kurkumą to przepyszny napój wyprodukowany na bazie mleka kokosowego, którego smak i wartość odżywczą doceni każdy! Napój Diet Food Bio Latte z Kurkumą, co zasługuje na uwagę, jest słodzony cukrem kokosowym i nie zawiera laktozy ani sztucznych dodatków. Produkt, dzięki wysokiej zawartości bio mleka kokosowego, dostarcza do organizmu bogactwa cennych związków, jak składniki mineralne i witaminy. Diet Food Bio Latte z Kurkumą zadba o kubki smakowe każdego, a także wpłynie korzystnie na zdrowie!

CO ZAWIERA MLEKO KOKOSOWE?

Mleko kokosowe, dla wielu wielki przysmak, powstaje na skutek połączenia stałego miąższu orzecha kokosowego z odpowiednią ilością wody. Produkt ten odznacza się białym kolorem i gęstą konsystencją, a także ma kokosowy smak i aromat. Mleko kokosowe stanowi dodatek wielu dań azjatyckich, a ostatnio cieszy się wielką popularnością także jako składnik potraw przyrządzanych w Europie. Mleko kokosowe odznacza się wysoką zawartością tłuszczów, w tym tłuszczów nasyconych, i dostarcza składników mineralnych, jak mangan, żelazo, miedź, fosfor oraz magnez. Co więcej, produkt ten stanowi cenne źródło kwasu foliowego i witamin z grupy B. Stosowanie mleka kokosowego, wziąwszy pod uwagę fakt, iż jest ono bardzo kaloryczne i zawiera głównie nasycone kwasy tłuszczowe, może wydawać się złe. Co jednak warto wiedzieć, to fakt, iż nie wszystkie nasycone tłuszcze działają w ten sam, szkodliwy dla zdrowia sposób. Właściwości kwasów tłuszczowych zawartych w mleku kokosowym można porównać do tych występujących w oleju kokosowym. Wśród nich wyróżnia się zdolność do obniżania poziomu “złego” cholesterolu i trójglicerydów we krwi, a także zwiększanie frakcji “dobrego” cholesterolu.

MLEKO KOKOSOWE - WŁAŚCIWOŚCI ODCHUDZAJĄCE

Wiele innych badań zgłębiających schemat działania mleka kokosowego wykazało korzystny wpływ tego produktu na masę ciała. Według tego, co twierdzą owe wyniki badań, większość tłuszczów zawartych w mleku kokosowym to krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, zaś ich zastosowanie wspiera spadek wagi ciała; ich korzystny wpływ kryje się zaś w sposobie ich metabolizmu. Krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe są transportowane bezpośrednio do wątroby; tam z kolei zostają przekształcone na energię. Dodatkowo, wykazują one mniejsze powinowactwo do tworzenia tkanki tłuszczowej oraz ograniczają łaknienie, zapobiegając tym samym niepożądanemu podjadaniu na diecie. Co więcej, tłuszcze te przyspieszają spalanie tłuszczu oraz krótkotrwale nasilają zużywanie energii przez organizm. Tym samym, mają one wpływ na redukcję masy ciała i wspomagają odchudzanie.

POZOSTAŁE ZASTOSOWANIA MLEKA KOKOSOWEGO

Obecne w mleku kokosowym kwas laurynowy oraz inne wykazują działanie antybakteryjne i zmniejszają stany zapalne. Co więcej, wspomagają one walkę z wirusami, dzięki czemu ograniczają ryzyko rozwoju infekcji. Co ciekawe, mleko kokosowe, co potwierdzają badania naukowe, wykazuje działanie ochronne przy owrzodzeniach błon śluzowych przewodu pokarmowego i obniża zakres dolegliwości bólowych, jakie im wówczas towarzyszą. Tym samym, produkt ten odznacza się działaniem zbliżonym do leków przeciwwrzodowych.

JAK WYBRAĆ DOBRE MLEKO KOKOSOWE?

Dobre mleko kokosowe to takie, które w swoim składzie zawiera jedynie ekstrakt z kokosa i wodę. Każdy inny dodatek typu cukier czy substancje zagęszczające są zbędne i obniżają wartość odżywczą danego mleka kokosowego. Ciekawą anegdotą jest fakt, iż mleka zawarte w puszkach cechuje zwykle lepszy skład, niż te, które można dostać w kartonach; zazwyczaj bowiem zawierają więcej ekstraktu z kokosa. Są one przy tym bardziej tłuste i kaloryczne. A zatem, szukając dobrego mleka kokosowego dla siebie, należy czytać etykiety produktów i unikać zbędnych dodatków.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 4-6 łyżeczek produktu (rozpuszczonych w gorącej wodzie) dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Bio Latte z Kurkumą - 200g

Diet Food Bio Latte z Kurkumą - 200g

Pyszny napój stworzony na bazie mleka kokosowego, którego smak doceni każdy! Produkt odznacza się wysoką wartością odżywczą, jest słodzony jedynie cukrem kokosowym i nie zawiera w swym składzie laktozy. Zawiera dodatek kurkumy.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%