Diet Food Bio Latte Matcha - 200g

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Bio Latte Matcha - 200g-14284

Ostatnie sztuki!

28,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,80 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Diet Food Bio Latte Matcha - 200g

NAPÓJ NA BAZIE MLEKA KOKOSOWEGO Z HERBATĄ MATCHA DLA SMAKU I ZDROWIA

Suplement diety Diet Food Bio Latte Matcha to wysokiej jakości napój stworzony na bazie mleka kokosowego, zawierający dodatek zielonej herbaty matcha. Produkt, co zasługuje na uwagę, jest słodzony wyłącznie cukrem kokosowym oraz jest wolny od laktozy i sztucznych dodatków. Diet Food Bio Latte Matcha, poza tym, że doskonale smakuje, wpływa korzystnie na zdrowie. Produkt, dzięki wysokiej zawartości mleka kokosowego, może ułatwiać redukcję wagi ciała, a także, co zawdzięcza zawartości herbaty matcha, działa antyoksydacyjnie.

CZY MLEKO KOKOSOWE JEST ZDROWE?

Mleko kokosowe to wartościowy i smaczny dodatek do dań. Co więcej, stanowi ono ważny element kuchni azjatyckiej, która wykorzystuje je do przyrządzenia regionalnych potraw. Dzisiaj jednak produkt ten cieszy się dużą popularnością nie tylko w krajach azjatyckich, a wszędzie na świecie, w tym w Europie, i słusznie, bo jego liczne właściwości przekonują, by włączyć go do swojego menu. Mleko kokosowe jest kaloryczne, co ma związek z wysoką zawartością tłuszczów, w tym głównie nasyconych kwasów tłuszczowych. Mogłoby się więc wydawać, że stosowanie mleka kokosowego jest wątpliwe i nieodpowiednie, tymczasem nie wszystkie nasycone tłuszcze są szkodliwe dla zdrowia, czego dowodzą te zawarte właśnie w owym produkcie; ich działanie można bowiem porównać do działania tłuszczów zawartych w oleju kokosowym, gdyż są one praktycznie te same.

MLEKO KOKOSOWE A UTRATA WAGI

Mleko kokosowe zawiera głównie krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, których właściwości wykazują korzystny wpływ na wagę ciała i odchudzanie. Ma to związek z niestandardowym metabolizmem tych tłuszczów, które są transportowane bezpośrednio do wątroby, gdzie ulegają przekształceniu na energię. Co więcej, ich spożywanie przyspiesza spalanie tłuszczu w organizmie i zmniejsza apetyt, dzięki czemu chronią nas one również przed podjadaniem. Krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, co warto wiedzieć, wykazują małe powinowactwo do tworzenia tkanki tłuszczowej i mogą na krótko zwiększać zużycie energii przez organizm. Co więc należy wiedzieć o mleku kokosowym, to fakt, iż może ono wspomagać odchudzanie.

MLEKO KOKOSOWE - ZASTOSOWANIE LECZNICZE

Mleko kokosowe, poza zastosowaniem mającym wpływ na wagę, wykazuje również inne właściwości, jak działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe, które przeciwdziała infekcjom. Co więcej, produkt ten może również ochraniać błonę śluzową przewodu pokarmowego przy owrzodzeniach i redukować towarzyszące im dolegliwości bólowe. Warto zatem pomyśleć o włączeniu mleka kokosowego do swojego menu.

ZIELONA HERBATA W PROSZKU (MATCHA) - WŁAŚCIWOŚCI I WPŁYW NA ZDROWIE

Matcha to rodzaj sproszkowanej zielonej herbaty, jednej z najzdrowszych wśród zielonych herbat, jakie zna dzisiaj człowiek. Matcha stanowi bogate źródło antyoksydantów, skutkiem czego jej stosowanie wspomaga walkę z wolnymi rodnikami oraz zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów. Dodatkowo, herbata ta odznacza się niemal taką samą zawartością kofeiny, co kawa, dzięki czemu działa pobudzająco na organizm. Co jednak ważne, w przeciwieństwie do kawy, matcha uwalnia energię stopniowo i zapobiega gwałtownemu spadkowi sił.

Matcha parzona przez dłuższy czas (ok. 5-8 minut) wykazuje właściwości odprężające i koi nerwy. Dodatkowo, zmniejsza stres i niepokój oraz pozwala zachować czujność umysłu, co z kolei wynika z zawartości związku - L-teaniny. Co więcej, regularne przyjmowanie matchy wpływa pozytywnie na metabolizm i ułatwia odchudzanie.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 4-6 łyżeczek produktu (rozpuszczonych w gorącej wodzie) dziennie.

Napisz opinię

Diet Food Bio Latte Matcha - 200g

Diet Food Bio Latte Matcha - 200g

Napój na bazie mleka kokosowego z herbatą matcha dla smaku i zdrowia. Produkt jest słodzony wyłącznie cukrem kokosowym oraz jest wolny od laktozy i sztucznych dodatków. Dzięki zawartości mleka kokosowego, może ułatwiać redukcję, a także, co zawdzięcza herbacie matcha, działa antyoksydacyjnie.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%