OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

PRODUCENT: OstroVit

nowość
OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g-13902

Dostępność: Produkt niedostępny

22,80 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 22 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

SUPREME PURE TRI CREATINE MALATE

OSTROVIT SUPREME PURE TRI CREATINE MALATE

Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate to najwyższej jakości preparat, którego skład opiera się na jednej z najpopularniejszych znanych nam dzisiaj form kreatyny - jabłczanie. Suplementacja preparatem Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate zwiększa stężenie fosfokreatyny w mięśniach, dzięki czemu wzrasta poziom energii w trakcie ćwiczeń, co z kolei wpływa pozytywnie na efektywność naszego wysiłku. Preparat Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate, przyjmowany regularnie, pomaga budować duże i silne mięśnie, a także przyspiesza regenerację organizmu i poprawia naszą wydolność. Dodatkowo, Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje uczucie zmęczenia pojawiające się w trakcie treningu.

CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY?

Trikreatyna, znana inaczej jako TCM lub bardziej popularnie - jabłczan kreatyny, to jedna z wielu odmian najpopularniejszego związku suplementacyjnego, jaki współcześnie zna świat sportu - kreatyny. Większość z nas, myśląc “kreatyna”, ma na myśli “monohydrat”, który jest uważany za najskuteczniejszą formę tego suplementu. Mało osób wie jednak, że nie mniej skuteczną jest inna odmiana kreatyny - jabłczan. Nazwa “trikreatyna”, pod jaką kryje się owy środek, ma związek z budową chemiczną opisywanego suplementu, który jest połączeniem trzech cząsteczek kreatyny. Preparat ten, stosowany regularnie i wsparty odpowiednią dietą i treningiem, przynosi szereg policzalnych korzyści, jak lepsze przyrosty masy i wzrost siły.

Trikreatyna, w związku ze swoją kompleksową budową chemiczną, która obejmuje udział aż trzech cząstek kreatyny, jest bardziej wytrzymała, niż tradycyjny monohydrat, i dzięki temu, odznacza się wyższą jakością i lepszą przyswajalnością. Zastosowanie to z kolei ma wpływ na lepsze efekty naszych treningów, co zdecydowanie zachęca do zastosowania preparatu.

JAK DZIAŁA KREATYNA?

Kreatyna, niezależnie od rodzaju, ma za zadanie zwiększyć ilość energii ATP w mięśniach, a dzięki temu, wspomóc organizm w trakcie treningu i wpłynąć na lepsze przyrosty mięśni. Co więcej, związek ten, czego nie wie wiele osób, występuje naturalnie w organizmie człowieka, gdzie gromadzi się on głównie w mięśniach. Zwiększona podaż kreatyny z zewnątrz podnosi poziom fosfokreatyny w mięśniach (w tej formie kreatyna gromadzi się w tkance mięśniowej), dzięki czemu oddziałuje na wzrost energii ATP uwalnianej w trakcie wysiłku wskutek skurczu mięśni. Zastosowanie to ma na celu nasilenie reakcji anabolicznych, które wspierają syntezę nowych białek mięśniowych, dzięki czemu nasza masa rośnie. Dodatkowo, wzrost jednostek energetycznych ATP w mięśniach, obserwowany na skutek regularnej suplementacji TCM, przyspiesza regenerację, dzięki czemu szybciej wracamy do formy po zakończonym wysiłku, oraz wspiera odbudowę mikrouszkodzeń włókien mięśniowych, realnie przyczyniając się do zwiększenia gęstości naszych mięśni.

Badania naukowe wykonane w kierunku zakresu działań jabłczanu jasno wykazują, że, poza zastosowaniem opisanym powyżej, suplement ten ma też wpływ na zwiększenie naszej siły, jak również wspomaga wzrost wytrzymałości, oddziałując bezpośrednio na poprawę naszych wyników sportowych, tak w aspekcie sylwetkowym, jak i wynikowym.

KREATYNA - STOSOWANIE

Dawkowanie kreatyny stanowi temat dyskusyjny, gdyż istnieje wiele metod jej przyjmowania, za którymi opowiada się szereg osób. Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych jest metoda ładowania, która polega na okresowym, bo trwającym zwykle tydzień, przyjmowaniu związku w zwiększonych dawkach, by następnie móc zmniejszyć owe porcje do 5g kreatyny na dzień przyjmowanych, by podtrzymać efekt wysycenia tkanki mięśniowej kreatyną. Poza tą metodą istnieje jeszcze wiele innych, jak długoterminowe przyjmowanie kreatyny w ilościach 1g na każde 10kg masy ciała.

OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g-13902

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji dziennie, rano, na czczo i po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji na dzień, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNESupreme Pure Tri Creatine Malate
Porcja: 2.5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 120
opakowanie300 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (2.5 g) ZAW:
Jabłczan kreatyny2500 mg
w tym kreatyna1853 mg
Składniki:Jabłczan kreatyny. Może zawierać soję oraz orzechy.

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

Jabłczan kreatyny

Jabłczan kreatyny stanowi połączenie trzech bądź dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego oraz jednej cząsteczki kreatyny. Wpływa na mniej spektakularny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, na rzecz lepszej jakości mięśni pod względem optycznym. Wpływa na wzrost zdolności wytrzymałościowych oraz wysiłkowych. Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym, a także wpływa na szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Napisz opinię

OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

OstroVit Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

Jabłczan kreatyny, którego zastosowanie wspomaga rozwój masy, jak również wspiera wzrost siły i wytrzymałości. Preparat przyspiesza regenerację organizmu oraz oddala uczucie zmęczenia w trakcie ćwiczeń. Dobrze się rozpuszcza.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%