OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

Ostatnie sztuki!

22,80 zł

- +

nowość
OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g-13902
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 22 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

  SUPREME PURE TRI CREATINE MALATE

  OSTROVIT SUPREME PURE TRI CREATINE MALATE

  Suplement diety Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate to najwyższej jakości preparat, którego skład opiera się na jednej z najpopularniejszych znanych nam dzisiaj form kreatyny - jabłczanie. Suplementacja preparatem Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate zwiększa stężenie fosfokreatyny w mięśniach, dzięki czemu wzrasta poziom energii w trakcie ćwiczeń, co z kolei wpływa pozytywnie na efektywność naszego wysiłku. Preparat Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate, przyjmowany regularnie, pomaga budować duże i silne mięśnie, a także przyspiesza regenerację organizmu i poprawia naszą wydolność. Dodatkowo, Ostrovit Supreme Pure Tri Creatine Malate usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje uczucie zmęczenia pojawiające się w trakcie treningu.

  CO TO JEST JABŁCZAN KREATYNY?

  Trikreatyna, znana inaczej jako TCM lub bardziej popularnie - jabłczan kreatyny, to jedna z wielu odmian najpopularniejszego związku suplementacyjnego, jaki współcześnie zna świat sportu - kreatyny. Większość z nas, myśląc “kreatyna”, ma na myśli “monohydrat”, który jest uważany za najskuteczniejszą formę tego suplementu. Mało osób wie jednak, że nie mniej skuteczną jest inna odmiana kreatyny - jabłczan. Nazwa “trikreatyna”, pod jaką kryje się owy środek, ma związek z budową chemiczną opisywanego suplementu, który jest połączeniem trzech cząsteczek kreatyny. Preparat ten, stosowany regularnie i wsparty odpowiednią dietą i treningiem, przynosi szereg policzalnych korzyści, jak lepsze przyrosty masy i wzrost siły.

  Trikreatyna, w związku ze swoją kompleksową budową chemiczną, która obejmuje udział aż trzech cząstek kreatyny, jest bardziej wytrzymała, niż tradycyjny monohydrat, i dzięki temu, odznacza się wyższą jakością i lepszą przyswajalnością. Zastosowanie to z kolei ma wpływ na lepsze efekty naszych treningów, co zdecydowanie zachęca do zastosowania preparatu.

  JAK DZIAŁA KREATYNA?

  Kreatyna, niezależnie od rodzaju, ma za zadanie zwiększyć ilość energii ATP w mięśniach, a dzięki temu, wspomóc organizm w trakcie treningu i wpłynąć na lepsze przyrosty mięśni. Co więcej, związek ten, czego nie wie wiele osób, występuje naturalnie w organizmie człowieka, gdzie gromadzi się on głównie w mięśniach. Zwiększona podaż kreatyny z zewnątrz podnosi poziom fosfokreatyny w mięśniach (w tej formie kreatyna gromadzi się w tkance mięśniowej), dzięki czemu oddziałuje na wzrost energii ATP uwalnianej w trakcie wysiłku wskutek skurczu mięśni. Zastosowanie to ma na celu nasilenie reakcji anabolicznych, które wspierają syntezę nowych białek mięśniowych, dzięki czemu nasza masa rośnie. Dodatkowo, wzrost jednostek energetycznych ATP w mięśniach, obserwowany na skutek regularnej suplementacji TCM, przyspiesza regenerację, dzięki czemu szybciej wracamy do formy po zakończonym wysiłku, oraz wspiera odbudowę mikrouszkodzeń włókien mięśniowych, realnie przyczyniając się do zwiększenia gęstości naszych mięśni.

  Badania naukowe wykonane w kierunku zakresu działań jabłczanu jasno wykazują, że, poza zastosowaniem opisanym powyżej, suplement ten ma też wpływ na zwiększenie naszej siły, jak również wspomaga wzrost wytrzymałości, oddziałując bezpośrednio na poprawę naszych wyników sportowych, tak w aspekcie sylwetkowym, jak i wynikowym.

  KREATYNA - STOSOWANIE

  Dawkowanie kreatyny stanowi temat dyskusyjny, gdyż istnieje wiele metod jej przyjmowania, za którymi opowiada się szereg osób. Niewątpliwie jedną z najpopularniejszych jest metoda ładowania, która polega na okresowym, bo trwającym zwykle tydzień, przyjmowaniu związku w zwiększonych dawkach, by następnie móc zmniejszyć owe porcje do 5g kreatyny na dzień przyjmowanych, by podtrzymać efekt wysycenia tkanki mięśniowej kreatyną. Poza tą metodą istnieje jeszcze wiele innych, jak długoterminowe przyjmowanie kreatyny w ilościach 1g na każde 10kg masy ciała.

  OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g-13902

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 2 porcji dziennie, rano, na czczo i po treningu, w dni treningowe, oraz 1 porcji na dzień, rano, na czczo, w dni nietreningowe.

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

  Napisz opinię

  OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

  OstroVit - Supreme Pure Tri Creatine Malate - 300g

  Jabłczan kreatyny, którego zastosowanie wspomaga rozwój masy, jak również wspiera wzrost siły i wytrzymałości. Preparat przyspiesza regenerację organizmu oraz oddala uczucie zmęczenia w trakcie ćwiczeń. Dobrze się rozpuszcza.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  Co jest lepsze od Biotech Zero BAR ?

  Dwie sztuki Biotech Zero Bar ZA DARMO!

  Zapisz się do newslettera, złóż i opłać zamówienie za min. 99 zł,
  a w przesyłce znajdziesz batony Biotech Zero Bar ZA DARMO! > regulamin promocji

  Gratis!