Kreatyna FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate - 300g

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate - 300g

Ostatnie sztuki!

39,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
3,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Kreatyna FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate - 300g

JABŁCZAN KREATYNY Z TAURYNĄ I WITAMINĄ B6 NA BŁYSKAWICZNY WZROST MIĘŚNI

Suplement FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate to wysokojakościowa odżywka kreatynowa, będąca źródłem najwyższej jakości, skoncentrowanego jabłczanu kreatyny. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych form kreatyny na rynku wzbogacona o taurynę i witaminę B6. Suplement FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate stworzony został, by umożliwić osiągnięcie wysokiej formy, zwłaszcza sportowcom siłowym i wytrzymałościowym. FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate wykazuje działanie anaboliczne i przyspiesza rozbudowę masy mięśniowej. Ponadto, przyczynia się on do zwiększenia siły i wytrzymałości podczas treningu oraz nie powoduje efektu tzw. "podlania". Suplement dostępny w wygodnej formie proszku.

JAK DZIAŁA KREATYNA?

Kreatyna to obecnie jeden z najbardziej popularnych suplementów diety, których stosowanie wspiera rozwój masy i zwiększa siłę, i nie bez powodu nazywa się ją dzisiaj “niezbędnym elementem suplementacji sportowej”. Kreatyna, co może wielu zaskoczyć, jest substancją naturalnie produkowaną w ludzkim organizmie, i z wątroby, w której jest wytwarzana wędruje ona za pomocą krwi do mięśni, gdzie gromadzi się w dużych ilościach jako fosfokreatyna i wolna kreatyna. Dla wszystkich trenujących znaczenie ma szczególnie ta pierwsza, gdyż jest ona niezbędnym składnikiem w procesie pozyskiwania energii dla pracujących mięśni. Kreatyna odpowiada za magazynowanie energii ATP w mięśniach; jej zapasy są uwalnianie wskutek skurczu mięśni w trakcie intensywnego wysiłku i umożliwiają wykonanie długiego i wyczerpującego treningu, którego owoce w postaci lepszych przyrostów masy i wzrostu siły zauważymy już niebawem. Niestety, wskutek uwolnienia energii, rozpada się ona z formy ATP do ADP, która przestaje być dla nas użyteczna, i aby móc ponownie zebrać zapas energii niezbędnej do kontynuacji ćwiczeń, musi zajść resynteza ADP do ATP. W procesie tym uczestniczy fosfokreatyna. Wniosek? Suplementacja kreatyną pozwala zwiększyć jej poziom w organizmie, a co za tym idzie - zwiększa także stężenie fosfokreatyny w tkance mięśniowej, zapewniając pracującym mięśniom dostęp do energii ATP, jakiej te potrzebują, aby móc trenować.

ZALETY REGULARNEGO STOSOWANIA KREATYNY

Stosowanie kreatyny przynosi szereg policzalnych korzyści, jak lepsze przyrosty masy oraz wzrost siły i wytrzymałości, i jeśli tylko wiemy, jak kreatynę przyjmować, a także poprzemy jej działanie zdrową dietą i treningiem, może nas ona znacznie przybliżyć do realizacji naszych celów sportowych, jak zbudowanie pokaźnej masy czy redukcja. Kreatyna wykazuje bardzo silne działanie anaboliczne i stymuluje syntezę nowych protein, dzięki czemu przyczynia się ona do rozrostu masy mięśniowej. Co więcej, związek ten wpływa na wzrost siły, wspomaga kształtowanie wytrzymałości oraz przyspiesza regenerację po treningu, pozwalając na szybki powrót do formy po wysiłku. Dodatkowo, kreatyna, redukując ilość wytwarzanego w trakcie treningu kwasu mlekowego, niweluje zakwasy i ogranicza bolesność mięśni po wysiłku, a co równie ważne, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej i ułatwia odchudzanie.

KOMU KREATYNA JEST DEDYKOWANA?

Kreatyna jest bardzo uniwersalnym suplementem diety; suplementować można ją zarówno w okresie pracy nad masą, jak i na redukcji, niezależnie od rodzaju uprawianej dyscypliny czy stopnia wytrenowania. Mimo to, jest ona szczególnie polecana sportowcom siłowym i wytrzymałościowym, albowiem wspomaga poprawę wyników tychże umiejętności tj. siły i wytrzymałości. Niezależnie jednak od preferowanej przez nas dyscypliny sportowej czy celu sportowego, kreatyna zadziała najlepiej wówczas, kiedy połączymy jej działanie ze zdrową dietą i regularnym treningiem, najlepiej siłowym, oraz będziemy odpowiednio cierpliwi.

KREATYNA A SKUTKI UBOCZNE

Kreatyna jest jednym z najbezpieczniejszych suplementów diety, co potwierdzają stosowne badania naukowe, i nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Szacuje się, że nawet długotrwałe przyjmowanie tego związku nie wpływa negatywnie na zdrowie, a może jedynie, w przypadku, kiedy spożyjemy jego nadmiar, spowodować drobne dolegliwości żołądkowe. Z tego powodu nie należy obawiać się jego suplementacji.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 5g dwa razy dziennie, przed i po treningu w dni treningowe oraz rano, na czczo i przed snem w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Tri-Creatine Malate
Porcja: 6 g6 g6 g6 g5 g6 g6 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 50505050605050
opakowanie 300 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (6 g) ZAW:
Jabłczan trikreatyny 4,5 g
- w tym kreatyna 3,4 g
Tauryna 0,5 g
Witamina B6 1 mg (71%*)
Składniki: Jabłczan trikreatyny, aromat, tauryna, aromat, koncentrat soku buraczanego, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), koncentrat soku buraczanego, barwnik (E163, E160a, E132), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia .
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Jabłczan trikreatyny

Jabłczan kreatyny stanowi połączenie trzech bądź dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego oraz jednej cząsteczki kreatyny. Wpływa na mniej spektakularny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, na rzecz lepszej jakości mięśni pod względem optycznym. Wpływa na wzrost zdolności wytrzymałościowych oraz wysiłkowych. Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym, a także wpływa na szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Napisz opinię

Kreatyna FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate - 300g

Kreatyna FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate - 300g

Jabłczan kreatyny z tauryną i witaminą B6, którego zastosowanie przyspiesza wzrost mięśni, wspiera kształtowanie siły i wytrzymałości oraz umożliwia osiągnięcie wysokiej formy. Preparat jest szczególnie polecany sportowcom siłowym i wytrzymałościowym. Nie powoduje efektu "podlania".

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%