Porównaj (0)

FA Nutrition Performance Tri-Creatine Malate - 300g

Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate - 300g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 39 .
Suma punktów w zamówieniu: 39
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 0,98 zł.


Kup teraz

300g

300g

39,99 zł
Dowolny
Brzoskwinia
Czarna porzeczka
Jagoda
Malina
Naturalny
Truskawka
Żurawina

Jabłczan kreatyny z tauryną i wit. B6 - Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate

Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate - odżywka kreatynowa, będąca źródłem najwyższej jakości, skoncentrowanego jabłczanu kreatyny. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych form kreatyny na rynku wzbogacona o taurynę i witaminę B6. Suplement stworzony został, by umożliwić osiągnięci wysokiej formy głównie sportowcom siłowym i wytrzymałościowo siłowym. Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate wykazuje działanie anaboliczne i przyśpiesza rozbudowę masy mięśniowej. Ponadto przyczynia się do zwiększenia siły i wytrzymałości podczas treningu,nie powoduje efektu "podlania".

Fitness Authority - Performance Tri-Creatine Malate

  • Zaawansowana forma kreatyny w krystalicznie czystej postaci
  • Szybsza budowa masy mięśniowej
  • Nie powoduje efektu "podlania"
  • Wzrost siły i wytrzymałości
  • Działanie anaboliczne
  • Najwyższa jakość produktu

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5g na czczo
  • 5g przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 5g na czczo
  • 5g po południu


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

JabŁczan trikreatyny - Jabłczan kreatyny stanowi połączenie trzech bądź dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego oraz jednej cząsteczki kreatyny. Wpływa na mniej spektakularny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, na rzecz lepszej jakości mięśni pod względem optycznym. Wpływa na wzrost zdolności wytrzymałościowych oraz wysiłkowych. Przyspiesza regenerację po wysiłku fizycznym, a także wpływa na szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny) - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Tri-Creatine malate  
Porcja: 5g  
Ilość porcji w opakowaniu: 60  
Opakowanie: 300g  
Zawartość: w porcji: zaw:
  jabŁczan trikreatyny 4500mg
  Tauryna 500mg
  Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: