Scitec Nutrition - Iso Great Sugar - 2300g

PRODUCENT: Scitec Nutrition

Zdjecie

Ostatnie sztuki!

298,00 zł

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Scitec Nutrition - Iso Great Sugar - 2300g

ZERO FAT/SUGAR ISOGREAT

SCITEC NUTRITION ZERO SUGAR/FAT ISOGREAT

Suplement diety Scitec Nutrition Zero Sugar/Fat Isogreat to najwyższej jakości izolat białek serwatki uzyskany metodą CFM, której zastosowanie warunkuje dobrą wchłanialność środka i jego wysoką jakość! Suplementacja Scitec Nutrition Zero Sugar/Fat Isogreat, dzięki swemu doskonałemu składowi, wspiera budowanie masy mięśniowej, ułatwia redukcję oraz wpływa korzystnie na procesy regeneracyjne. Dodatkowo, suplement Scitec Nutrition Zero Sugar/Fat Isogreat doskonale się rozpuszcza i posiada niską zawartość tłuszczy i cukrów, dzięki czemu znakomicie spisuje się na dietach redukcyjnych. Scitec Nutrition Zero Sugar/Fat Isogreat jest bogatym źródłem pełnowartościowego białka i aminokwasów niezbędnych, co sprawia, że to najlepsza forma białka dla sportowców! Jeśli zatem pracujesz nad masą lub się odchudzasz, i Twoim targetem jest odżywka o najlepszym, sprawdzonym składzie, środek Scitec Nutrition Zero Sugar/Fat Isogreat jest tym, czego szukasz! Nie wahaj się i już dziś go wypróbuj!

ZNACZENIE BIAŁKA DLA ORGANIZMU

Białko spełnia w organizmie człowieka szereg ważnych zastosowań, jak udział w syntezie wielu związków czy detoksykacji, i już nieznaczny jego niedobór w diecie wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Zapotrzebowanie organizmu na białko zależy od kilku czynników, które je odpowiednio zwiększają bądź zmniejszają, i tak też osoby aktywne fizyczne, wskutek swego treningu, potrzebują więce białek w diecie, niż osoby prowadzące siedzący tryb życia. Białka dzielą się pomiędzy sobą na pełno- i niepełnowartościowe, przy czym podaż tych pierwszych jest szczególnie ważna dla sportowców, gdyż zawierają one komplet aminokwasów, których nie wytwarza ludzki organizm, czyli egzogennych. Związki te są jednak potrzebne, aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować i zachować zdrowie. Aminokwasy egzogenne, albo niezbędne, jak często się mawia, znajdziemy w takich produktach, jak mięso, jaja i produkty mleczne. By jednak ułatwić sobie ich podaż, możemy również sięgnąć po odpowiedni środek suplementacyjny, jak odżywka białkowa.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O ODŻYWKACH BIAŁKOWYCH?

Odżywki białkowe cieszą się dziś dużą popularnością, i suplementowane, jak należy, mogą wpływać na realizację celu, jak rozwój masy czy redukcja tkanki tłuszczowej. Suplementacja białkiem w proszku, choć brzmi kontrowersyjnie, jest wygodna i komfortowa, i może stanowić stałe uzupełnienie diety nie tylko sportowców, lecz również osób, które nie są związane z żadną formą aktywności fizycznej. Warunek jest jednak jeden, gdyż aby stosowanie odżywki białkowej było zasadne, należy upewnić się, czy nasza dieta dostarcza nam niezbędnych ilości białek - jeśli nie, warto zastosować preparat białkowy.

Przygotowanie proteinowego koktajlu stanowi atut odżywek białkowych, jako że zamieszanie odżywki z mlekiem lub wodą jest proste i zajmuje zaledwie parę minut; zupełnie inaczej, niż ugotowanie pełnowartościowego posiłku, które trwa znacznie dłużej, bo ok. 15-20 minut. Co więcej, tak przyrządzony szejk jest niedużych rozmiarów i można go z łatwością spakować i zabrać wszędzie ze sobą, co z kolei umożliwia spożycie go niemal w dowolnej chwili. Odżywki białkowe stanowią bogate źródło pełnowartościowych białek, dzięki którym cieszą się tak dużą popularnością, i odpowiednio stosowane, nie tylko uzupełniają codzienną dietę w wysokiej jakości proteiny, lecz również zapobiegają sytuacji ich niedoborów w przyszłości. Dodatkowo, obecne w odżywkach białkowych aminokwasy występują w formie wolnej, dzięki czemu szybko trafiają do krwiobiegu, gdzie mogą zostać wykorzystane na potrzeby ustroju, jak budowa masy.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji suplementu dziennie, najlepiej w okolicy treningów i posiłków ubogich w białko.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - Iso Great Sugar - 2300g

Scitec Nutrition - Iso Great Sugar - 2300g

Wysokiej jakości izolat białek serwatki o niskiej zawartości tłuszczu i cukrów. Preparat wspomaga budowanie masy, przyspiesza regenerację oraz ułatwia odchudzanie. Dzięki wysokiej zawartości pełnowartościowych białek, suplement uzupełnia codzienną dietę w białko, a także zapobiega jego niedoborom w organizmie. Doskonały wybór dla wymagających sportowców!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Metanabol – działanie, efekty, skutki uboczne.

Metanabol to powszechny środek dopingujący, o niezwykle silnych właściwościach anabolicznych, którego stosowanie wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Przeczytaj czym jest metanabol, jak działa i jak się go stosuje.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%