Online only

Kamizelka treningowa z obciążeniem Bushido 1-10 kg K10

PRODUCENT: DBX BUSHIDO

nowość
Kamizelka treningowa z obciążeniem Bushido 1-10 kg K10

199,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
19,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Kamizelka treningowa z obciążeniem Bushido 1-10 kg K10

 • idealna na każdym poziomie zaawansowania;
 • wpływa na poprawę efektywności ćwiczeń;
 • przyspiesza realizację celów sportowych, jak rozwój masy czy redukcja tkanki tłuszczowej;
 • nie ogranicza ruchów i pozwala na swobodne przeprowadzenie treningu;
 • umożliwia idealne dopasowanie do ciała trenującego;
 • wytrzymała i odporna na uszkodzenia;
 • nie powoduje otarć w trakcie ćwiczeń;
 • pozwala na dostosowanie wagi do indywidualnych potrzeb użytkownika.

KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM BUSHIDO 1-10 KG K10 - OPIS

Profesjonalna kamizelka obciążeniowa DBX Bushido może być stosowana zarówno przez zawodowców, jak i podczas treningu rekreacyjnego. Produkt wpływa na efektywność, dzięki wzmocnieniu pracy mięśni, wywołanemu dodatkowym obciążeniem. Kamizelki obciążeniowe Bushido polecane są podczas treningów sportów walki, w trójboju, kulturystyce, aerobiku, lekkoatletyce, koszykówce czy wspinaczce. Zastosowanie kamizelki Bushido skutecznie przyspiesza spalanie tłuszczu. Kamizelka została zaprojektowana w taki sposób, że nie ogranicza ruchów i pozwala na swobodne przeprowadzenie treningu. Idealne dopasowanie do sylwetki umożliwia system rzepów wokół talii i na ramionach, dzięki którym można wyregulować rozmiar. Kamizelka obciążeniowa DBX Bushido została wykonana z wysokiej jakości materiału Codury. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Od wewnątrz kamizelkę wyściela miękka, termoaktywna pianka, która chroni przed otarciami i zapewnia wysoki komfort podczas intensywnego treningu.W kamizelce znajduje się 4 wkłady po ok. 2,5 kg każdy, dzięki czemu można uzyskać łączną maksymalną masę ok. 10 kg. Pozwala to na dostosowanie wagi do indywidualnych potrzeb i stopnia zaawansowania użytkownika. Wkłady zabezpieczone są rzepami, które utrzymują je w odpowiednim miejscu. Każdy wkład wypełniony jest specjalnym granulatem w kształcie kulek, dzięki czemu wkłady są miękkie i dopasowują się do kształtu ciała.

KAMIZELKA TRENINGOWA Z OBCIĄŻENIEM BUSHIDO 1-10 KG K10 - SPECYFIKACJA

 • Ilość wkładów: 4 po ok. 2,5 kg
 • Zakres wagi: 1-10 kg
 • Materiał: mocna codura (poliester)

Zobacz film, jak wykonać trening w kamizelce obciążeniowej Bushido?

Gwarancja: 24 miesiące

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Napisz opinię

Kamizelka treningowa z obciążeniem Bushido 1-10 kg K10

Kamizelka treningowa z obciążeniem Bushido 1-10 kg K10

Profesjonalna kamizelka obciążeniowa Bushido pozwalająca na regulację wagi w zakresie do 10 kg. Kamizelka obciążeniowa Bushido wpływa na poprawę efektywności ćwiczeń i przyspiesza realizację celów sportowych, jak rozwój masy czy redukcja tkanki tłuszczowej. Ponadto, produkt nie ogranicza ruchów i pozwala na swobodne przeprowadzenie treningu, co znacznie poprawia komfort użytkowania.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%