Activlab HMB6 1000mg - 230 tab.

PRODUCENT: Activlab

Promocja
Zdjecie

57,80 zł

54,99 zł

(Oszczędzasz 2,81 zł)

- +

  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Activlab HMB6 1000mg - 230 tab.

HMB6 1000 MG

HMB - OPIS I ZASTOSOWANIE

HMB, czyli kwas hydroksymetylomasłowy, to w istocie pochodna ważnego aminokwasu rozgałęzionego, stanowiącego jeden z trzech podstawowych składników preparatów BCAA - leucyny. HMB jest środkiem  suplementowanym przez osoby aktywne fizycznie i sportowców w celu wsparcia rozwoju suchej masy mięśniowej, jak również w celu usprawnienia redukcji tłuszczu. Co więcej, związek ten pełni również funkcję ochraniającą tkankę mięśniową przed rozpadem (katabolizm białek) oraz wpływa korzystnie na wzrost siły mięśni, dzięki czemu wzrasta także jakość naszych treningów.

HMB, poprzez wzgląd na swoje wszechstronne zastosowanie, znajdujące miejsce zarówno w procesie budowania masy, jak i podczas redukcji masy ciała, jest środkiem uniwersalnym, przeznaczonym do stosowania przez każdego. Jednakże, co potwierdzają liczne badania wykonane w tym kierunku, suplementacja tym związkiem jest najbardziej zasadna w przypadku osób początkujących, dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, a także w przypadku ex-sportowców, którzy powracają do regularnych ćwiczeń po dość długiej przerwie. Co więcej, zgodnie z wynikami opisywanych powyżej testów naukowych, u osób tych obserwuje się wówczas znaczy wzrost siły oraz mięśni, a także spory ubytek tkanki tłuszczowej.

Efekty stosowania HMB potwierdziło już wiele osób aktywnie uprawiających sport, jednak aby preparat zadziałał w pożądany przez nas sposób, opisany szczegółowo powyżej, należy stosować go w niewielkich dawkach 3g związku na dzień, w przypadku mężczyzn, oraz 2g proszku na dobę, w przypadku kobiet. Dodatkowo, porcje te można podzielić na kilka mniejszych, zadawanych każdego dnia o tych samych porach - codziennie rano i wieczorem, a także w czasie okołotreningowym, najlepiej bezpośrednio po treningu. Suplementowany regularnie, we właściwych ilościach oraz o właściwych porach dnia, opisywany środek z pewnością wpłynie na rozwój masy oraz wspomoże utratę zbędnych kilogramów.

Co ciekawe, HMB, poza możliwością jego zakupu w formie suplementu, występuje także w spożywanym przez nas pokarmie, znajdując się w takich produktach żywnościowych, jak niektóre gatunki ryb, mięso oraz grejpfruty, a także jest naturalnie produkowany w ustroju ludzkim. Jednakże, w przypadku tego ostatniego, mowa o niedużych ilościach opisywanego związku, w związku z czym jego suplementacja często okazuje się niezbędna, jeśli naszym celem jest szybki i usprawniony rozwój masy oraz ułatwiona redukcja.

HMB, poza silnym działaniem antykatabolicznym, które ostatecznie klasyfikuje omawiany środek w grupie antykatabolików, odznacza się również aktywnością anaboliczną, związaną z syntezą nowych protein, w efekcie czego związek ten nie tylko ochrania naszą tkankę mięśniową przed niekorzystnym katabolizmem, lecz również stymuluje produkcję nowych białek, w tym także mięśniowych, z których zbudowane są nasze mięśnie.

ZALETY ACTIVLAB HMB6 1000 MG

Suplement diety Activlab HMB6 1000 mg to wysokiej jakości preparat antykataboliczny, opierający swój skład o wysoką zawartość znanego w środowisku sportowym kwasu hydroksymetylomasłowego, wynoszącego aż 1000mg już w jednej porcji, wzbogacony dodatkiem witaminy B6 dla jeszcze lepszego działania! Środek, dzięki swemu kompleksowemu zastosowaniu, wspiera budowanie suchej masy mięśniowej, odznaczając się aktywnością anaboliczną, jak również ogranicza niekorzystny rozpad białek, działając antykatabolicznie. Dodatkowo, stała suplementacja Activlab HMB6 1000 mg wspiera także wzrost siły mięśni oraz przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu po wysiłku, czyniąc preparat doskonałym wsparciem w okresie budowania masy! Jednakże, to koniec korzyści, albowiem HMB marki Activlab, poza pozytywnym wpływem na rozwój masy mięśniowej, cechuje się też silnym działaniem spalającym tłuszcz, co związek ten zawdzięcza zdolności stymulowania organizmu do pobierania energii z tkanki tłuszczowej. Produkt dostępny w formie wygodnych w użyciu tabletek.

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie max. 3 tabletek produktu dziennie - 1 tabletka przed i po treningu oraz 1 tabletka na noc, w dni treningowe, oraz 1 tabletka przed snem, w dni wolne od treningu.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE HMB6 1000mg
Porcja: 1 tab
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 230
opakowanie 230 tab
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 tab) ZAW:
CaHMB 1000mg
Witamina B6 4,2mg (300%*)
Składniki: Celluloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny.
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia .
CaHMB

Ca – HMB to sól wapniowa, będąca pochodną leucyny naturalnie produkowanej przez ludzki organizm. Powinna być suplementowana w diecie sportowców z uwagi na jej spore walory antykataboliczne oraz anaboliczne. Redukuje nadmiernie osadzoną tkankę tłuszczową, co jest ważne dla kulturystów. Suplement oddziałuje na adaptację wysiłkową, ochraniając tkankę mięśniową. Najbardziej przyda się osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z aktywnością wysiłkową.

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Napisz opinię

Activlab HMB6 1000mg - 230 tab.

Activlab HMB6 1000mg - 230 tab.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%