Porównaj (0)

Activlab HMB6 1000mg - 120 tab.

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 28 .
Suma punktów w zamówieniu: 28
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 0,70 zł.


Kup teraz

120 tab.

120 tab.

5%
29,90 zł 28,40 zł
Tabletki
5%
57,80 zł 54,91 zł
Tabletki

HMB - Activlab - HMB6 1000mg 

Activlab - HMB6 1000mg źródło najwyższej jakości HMB - Kwasu 3-hydroksy-3-metylomasłowego. Pozwala zahamować rozpad białek oraz wspomaga budowę masy mięśniowej. Dodatek witaminy B6 umożliwia dobrą przyswajalność produktu.

Kwas 3-hydroksy-3-metylomasłowy –krótkołańcuchowy hydrokwas, który powstaje w organizmie z leucyny. Stosowany jest w suplementach dla sportowców, zwłaszcza siłowych. Hydroksymetylomaślan należy do grupy tzw. zaawansowanych produktów proteolizy. Powstaje w efekcie katabolizmu białek – szczególnie jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny. Posiadają najlepszą zdolność hamowania aktywności enzymów katabolicznych.

Activlab - HMB6 1000mg 

  • 1 tabletka = 1000mg HMB
  • Wspomaga budowę masy mięśniowej
  • Hamuje katabolizm
  • Dodatek witaminy B6

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 tabletka przed treningiem
  • 1 tabletka po treningu
  • 1 tabletka przed snem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 tabletka przed snem

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Hmb-ca (beta-hydroksy-beta-metylomaślan wapnia)
Witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny) - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
SKŁADNIKI AKTYWNE: HMB6 1000
Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 120 tabl.
Zawartość: w 1 porcji: zaw:
hmb-ca (beta-hydroksy-beta-metylomaślan wapnia) 3000mg
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 4,2mg
Składniki: beta-hydroksy beta-metylomaślan wapnia, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu), chlorowodorek pirydoksyny.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: