Gryfy, hantle, obciążenia

W tej kategorii znajdziesz wolne ciężary do treningu siłowego. Trening z użyciem sztang i sztangielek rozwija masę mięśniową i siłę. Możesz skorzystać z gotowego obciążenia lub samodzielnie dostosować ciężar, dokładając obciążenie do gryfów.

Oferta obciążenia jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Znajdziesz w niej żeliwne krążki, a także talerze typu bumper, którymi można, choć nie powinno się rzucać. Talerze mają przekątną otworu 51mm, a więc są dostosowane pod tuleje gryfów olimpijskich i większości sztang.

Alternatywą dla hantli są kettle, czyli ciężkie kule z uchwytem. Kettle są bardzo popularnym sprzętem w treningu funkcjonalnym, gdzie wykorzystuje się je nie tylko do poprawy stabilizacji stawów, ale również siły mięśni. 

 • nowość

  Ciężarek żeliwny HMS  nadaje się zarówno do dynamicznych ćwiczeń domowych, jak i treningu na siłowni. Produkt stanowi także ciekawy dodatek podczas rozgrzewki. Trening z ciężarkami wpływa pozytywnie na mięśnie ramion, klatki piersiowej i grzbietu. Ciężarki HMS nadają się do treningu fitness, aerobiku, ćwiczeń ogólnorozwojowych, są pomocne w joggingu oraz...

  7,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i służy do ćwiczenia mięśni grzbietu. Produkt zapewnia idealne ułożenie dłoni podczas ćwiczeń, a dzięki gumowej rękojeści, zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z ręki. Wspiera rozbudowę mięśni grzbietu.

  54,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Sztanga do body pump HMS jest idealna podczas treningu grupowego i indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych. Sztanga HMS pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, jak przysiady czy wyrzuty. Sztanga upuszczona na ziemię nie niszczy podłoża i sama nie ulega uszkodzeniom.

  275,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyty HMS są przeznaczone do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, a także służą do przymocowania taśm treningowych. Mogą być stosowane do gamy ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej.

  19,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Talerz HMS zapewnia wysoki komfort użytkowania przez lata, a także podnosi trudność treningu, dzięki czemu wspomaga kształtowanie mięśni i osiąganie celów sportowych. Talerz HMS pasuje do każdego standardowego gryfu i jest idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

  9,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i wspiera ćwiczenie mięśni grzbietu. Budowa uchwytu jest gwarancją idealnego ułożenia dłoni i wymuszenia prawidłowego ruchu podczas ćwiczeń, zaś chropowata rękojeść zapobiega wyślizgnięciu się przyboru. Uchwyt HMS pozwala na trening ze znacznym obciążeniem, co pomoże łatwo i skutecznie...

  49,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Sztanga do body pump HMS to narzędzie służące do treningu body pumpy, grupowego lub indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu skręcanego z 3 części, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych. Sztanga HMS produkt pozwala na wykonywanie ćwiczeń wielostawowych, jak przysiady i wyrzuty, dzięki czemu wspomaga modelowanie sylwetki.

  235,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt do lin i pasów HMS służy do podwieszania lin, taśm treningowych i pasów, a także może być stosowany do zawieszania innych ciężkich przedmiotów, jak worki treningowe. Można go zamontować w wybranym miejscu na ścianie lub suficie. Uchwyt zapewnia bezpieczeństwo podczas treningu, nawet z dużym obciążeniem.

  34,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Owijki na kolano HMS służą do usztywniania stawów kolanowych. Ściągacze nie krępują ruchów w trakcie ćwiczeń, a także posiadają zapięcia na rzep, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do potrzeb użytkownika.

  56,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym, dzięki czemu wspomaga ćwiczenie różnych grup mięśniowych górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Produkt umożliwia trening ze znacznym obciążeniem oraz pozwala symetrycznie rozbudować mięśnie.

  34,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Sztanga do body pump HMS jest przeznaczona do body pump i doskonale sprawdza się zarówno podczas treningu grupowego, jak i indywidualnego. Zestaw składa się z gryfu, 3 par talerzy o różnym obciążeniu oraz zacisków motylkowych, przy czym pokryty pianką gryf nie ślizga się w trakcie ćwiczeń oraz zapobiega odciskom i otarciom, a talerze mogą być stosowane...

  259,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym lub dolnym i idealnie nadaje się do ćwiczeń na różne grupy mięśniowe górnych partii ciała, jak biceps i triceps, mięśnie naramienne, pleców i klatki piersiowej. Uchwyt HMS daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem oraz zwiększa zakres ruchu.

  39,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ochraniacz na kark HMS doskonale sprawdza się podczas każdego ćwiczenia, w trakcie którego opieramy sztangę o mięsień czworoboczny, zapewniając komfort oraz chroniąc przed bólem związanym z zastosowaniem ciężaru. Produkt zmniejsza ryzyko ześlizgnięcia sztangi, a co za tym idzie, i otarć.

  119,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Kettlebell HMS posiada ergonomiczny kształt oraz wygodny uchwyt, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń. Trening z kettlebell wzmacnia mięśnie oraz rozwija koordynację ruchową, a także umożliwia trenowanie wszystkich grup mięśniowych, w tym wykonywanie tzw. ćwiczeń wielostawowych. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie treningu...

  39,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Talerz czarny HMS został wykonany z solidnego materiału, dzięki czemu zapewnia długoletnie użytkowanie. Produkt posiada idealny odlew i estetyczne wykończenie. Trening z talerzem pozwala wzmocnić i wymodelować trenowane partie ciała.

  83,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ciężarek kastet HMS zapewnia pewny chwyt oraz zabezpiecza przed wysuwaniem, tym samym gwarantując wysoki komfort ćwiczeń. Produkt idealnie nadaje się do dynamicznych ćwiczeń domowych, a także do treningu siłowego i fitness. Ciężarek HMS sprawdza się w treningu sztuk walki oraz jest idealnym dodatkiem do aerobiku.

  5,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Arm Blaster HMS to przyrząd przeznaczony do ćwiczenia bicepsów. Produkt zapewnia idealne ugięcie przedramion oraz pozwala na skuteczną izolację bicepsa. Narzędzie stabilizuje tors i zmniejsza ryzyko powstawania kontuzji, a także posiada regulowaną taśmę, która pozwala na swobodne dopasowanie go do wzrostu użytkownika.

  96,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zaciski lock jaw HMS zapewniają stabilne położenie ciężaru na gryfie w czasie ćwiczeń i zapobiegają luzowaniu się obciążenia. Zaciski szczękowe marki HMS charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na długą żywotność produktu.

  32,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Gumowy talerz HMS, który zapobiega kręceniu się na gryfie, a także absorbuje każde uderzenie, dzięki czemu nawet upadek z dużej wysokości nie stanowi zagrożenia dla podłoża. Precyzyjne wykonanie zapewnia stabilność ciężaru podczas intensywnego treningu. Produkt łatwo się zakłada i zdejmuje ze sztangi.

  14,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS, który jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Przyrząd pozwala na maksymalny zakres ruchu, co umożliwia maksymalne napięcie mięśnia, a także wymusza prawidłowy ruch w trakcie ćwiczeń. Przyrząd pozwala na trening ze znacznym obciążeniem oraz umożliwia szybką rozbudowę mięśni grzbietu.

  89,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS został przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Tym samym, przyrząd wspiera kształtowanie mięśni górnej partii ciała, jak biceps i triceps, przedni i boczny akton mięśni naramiennych, mięśnie najszersze oraz prostownik grzbietu. Uchwyt został wykonany ze stali, dzięki czemu pozwala na trening ze znacznym obciążeniem.

  89,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS został zaprojektowany do treningu na wyciągu górnym i dolnym, a także pozwala na trenowanie różnych grup mięśniowych górnych partii ciała. Przyrząd pomaga utrzymać łokcie blisko tułowia, zaś gumowa rękojeść zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z rąk i zapewnia komfort ćwiczeń.

  49,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zaciski lock jaw HMS zapewniają stabilne położenie ciężaru na gryfie w czasie treningu i zapobiegają luzowaniu obciążenia, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ćwiczeń. Dzięki wysokiej jakości wykonania, zaciski odznaczają się długą żywotnością, a także są łatwe w użytkowaniu.

  32,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do wyciągu górnego i można go wykorzystać do treningu mięśnie brzucha. Produkt umożliwia wykonanie ćwiczeń pod alternatywnym kątem do uchwytu prostego, a także zapewnia pewny i komfortowy chwyt. Wykonany jest z wysokiej jakości stali, co daje możliwość treningu ze znacznym obciążeniem.

  54,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Uchwyt HMS jest przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym i może być stosowany do ćwiczenia najszerszych mięśni grzbietu oraz brzucha. Produkt gwarantuje idealne ułożenie dłoni oraz wymusza prawidłowy ruch, a także zapewnia pełny rozwój trenowanej grupy mięśniowej. Uchwyt HMS pozwala szybko rozbudować mięśnie grzbietu.

  99,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Kettlebell HMS to niezwykle uniwersalny przyrząd, który pewnie leży w dłoni, a także pomaga ćwiczyć niemal wszystkie grupy mięśniowe. Trening z kettlebell wzmacnia mięśnie oraz zwiększa koordynację ruchów, a także umożliwia wykonywanie tzw. ćwiczeń wielostawowych i może stanowić element treningu z wolnymi ciężarami.

  59,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Korona karku HMS to przyrząd przeznaczony do ćwiczeń mięśni karku. Narzędzie służy do treningu karku i górnych mięśni pleców. Dzięki neoprenowej wyściółce, korona karku zapewnia ochronę przed skaleczeniami, zaś system zakładanych na głowę opasek zapewnia komfort i bezpieczeństwo oraz pozwala uniknąć kontuzji i otarć. Produkt może być używany ze sztangą...

  69,99 zł W magazynie
  W magazynie

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%