Filtry

Dostępność
Producent
Stan:
Dlaczego mamutpro.pl?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
Zadzwoń do nas:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Gryfy

Gryfy i zaciski to najważniejsze elementy każdej sztangi i sztangielki. Z pozoru to tylko metalowy pręt, ale jego konstrukcja wcale nie należy do prostych. Gryfy wyposażone są w łozyskowane tuleje, na które nakładane jest obciążenie. Gryfy olimpijskie to bardzo popularny sprzęt w większości siłowni. Są bardzo wytrzymałe i ciężkie, bo ważą ok. 20kg. Konstruuje się z nich sztangi do wyciskania, wiosłowania, przysiadów i martwych ciągów.

Z gryfem łamanym wykonuje się głównie trening mięśni ramion - bicepsów i tricepsów. Są krótsze i lżejsze niż gryfy olimpijskie. Ich waga rzadko kiedy przekracza 10kg. Można spotkać również gryfy bardziej specjalistyczne, jak gryfy heksagonalne, trap-bary, czy gryfy typu "kratka".

 • Gryf lekko łamany HMS to doskonały dodatek do domowej siłowni, niezależnie od stopnia wytrenowania organizmu! Produkt HMS wspomaga rozbudowę masy mięśniowej oraz zwiększa siłę. Co więcej, trening z gryfem ułatwia odchudzanie i pomaga modelować sylwetkę.

  84,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty z gwintem HMS to idealny dodatek do domowej siłowni, który sprawdza się na każdym poziomie zaawansowania. Przyrząd wspomaga rozbudowę masy mięśniowej i zwiększa siłę, a także ułatwia modelowanie sylwetki. Produkt odznacza się wytrzymałością na uszkodzenia i długą żywotnością i jest dostępny w wielu wersjach wagowych, dzięki czemu można...

  109,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf olimpijski HMS obejmuje również dwa zaciski szczękowe, które znajdują się w zestawie. Przyrząd został wykonany z chromowanej stali i zapewnia dużą wytrzymałość oraz komfort ćwiczeń. Stabilne położenie ciężaru na gryfie zapewniają dwa zaciski szczękowe, natomiast nasadki zapobiegają ślizganiu się obciążenia na gryfie.

  200,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Gryf prosty olimpijski HMS wspomaga rozwój różnych partii mięśniowych oraz zapewnia dużą wytrzymałość i komfort ćwiczeń. Przyrząd nadaje się dla zaawansowanych sportowców. Ponadto, chromowanie gryfu zabezpiecza przyrząd przed rdzą i umożliwia długie użytkowanie. W zestawie znajdują się dwa zaciski szczękowe.

  189,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty HMS posiada redełkowany uchwyt, dzięki czemu zapewnia pewny i bezpieczny chwyt w trakcie ćwiczeń, a także gwarantuje stabilne położenie obciążenia na gryfie. Przyrząd nadaje się do ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów posiadających otwór o średnicy 50 mm i pomaga kształtować mięśnie oraz zwiększa siłę mięśniową.

  275,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf olimpijski HMS został wykonany ze specjalnej chromowanej stali. Przyrząd wspomaga kształtowanie pracujących partii mięśniowych oraz zwiększa siłę chwytu. Ponadto, gryf HMS zapewnia dużą wytrzymałość oraz komfort ćwiczenia. Zestaw obejmuje dwa zaciski szczękowe.

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty z gwintem HMS to idealny dodatek do domowej siłowni, który sprawdza się na każdym poziomie wytrenowania. Przyrząd posiada dwa zaciski śrubowe w zestawie. Trening z gryfem lub ze sztangą wspomaga rozbudowę masy mięśniowej i zwiększa siłę, a także poprawia efektywność ćwiczeń, dzięki czemu efekty treningów pojawiają się szybciej! Produkt jest...

  110,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty olimpijski HMS to doskonały dodatek do domowej siłowni, niezależnie od poziomu wytrenowania. Trening z gryfem wspomaga rozbudowę masy mięśniowej i zwiększa siłę, a także ułatwia modelowanie sylwetki i redukcję. Gryf HMS nadaje się do ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów posiadających otwór o średnicy 50 mm. Jest dostępny w wielu wersjach wagowych.

  172,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty olimpijski HMS pozwala zbudować duże i silne mięśnie oraz wspiera kształtowanie sylwetki ciała. Przyrząd nadaje się do ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów posiadających otwór o średnicy 50 mm i jest idealny na każdym poziomie zaawansowania. Zastosowany proces chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu przez bardzo długi okres...

  294,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty HMS to doskonały przyrząd do ćwiczeń zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu siłowego. Trening z gryfem wspomaga rozbudowę masy mięśniowej oraz siły, a także ułatwia kształtowanie sylwetki ciała i redukcję. W zestawie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  125,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf mocno łamany HMS stanowi doskonały dodatek do domowej siłowni. Trening  z gryfem pozwala rozbudować masę mięśniową oraz zwiększa siłę. Gryf HMS gwarantuje pewny i bezpieczny chwyt oraz odznacza się długim okresem użytkowania i wysoką odpornością na uszkodzenia i rdzę. Przyrząd pozwala na wykonanie profesjonalnego treningu w warunkach domowych.W...

  92,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf do crossfitu HMS wspomaga kształtowanie pracujących grup mięśniowych, a także zwiększa siłę chwytu. Przyrząd posiada 4 łożyska igiełkowe. Pewny i wygodny chwyt gryfu zapewniono poprzez staranne radełkowanie. Zestaw obejmuje dwa zaciski szczękowe.

  745,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf do CrossFitu HMS to doskonały dodatek do treningu siłowego, a także świetnie uzupełnienie domowej siłowni! Produkt znajduje zastosowanie w treningu CrissFit oraz wspomaga budowanie masy mięśniowej i przyczynia się do wzrostu siły. Produkt HMS posiada 8 łożysk igiełkowych i dwa zaciski szczękowe w zestawie.

  835,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf olimpijski HMS to idealny dodatek do domowej i profesjonalnej siłowni, na każdym poziomie zaawansowania! Trening z gryfem wspomaga budowanie masy mięśniowej i zwiększa siłę oraz ułatwia modelowanie sylwetki ciała. Gryf HMS posiada 4 łożyska igiełkowe oraz dwa zaciski szczękowe w zestawie. Zapewnia pewny i bezpieczny chwyt.

  735,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty olimpijski HMS stanowi doskonały dodatek do domowej siłowni, niezależnie od poziomu wytrenowania. Przyrząd wspiera budowanie masy i zwiększa siłę mięśniową, a także ułatwia modelowanie sylwetki. Gryf HMS nadaje się do ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarów posiadających otwór o średnicy 50 mm. Jest dostępny w różnych wersjach wagowych.

  234,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gryf prosty z gwintem HMS stanowi idealny dodatek do domowej siłowni i sprawdza się na każdym poziomie zaawansowania! Przyrząd gwarantuje pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń oraz odznacza się długim okresem użytkowania. Dzięki szerokiemu wyborowi wagowemu, można dobrać obciążenie do swoich potrzeb.

  82,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Gryf prosty HMS posiada dwa zaciski śrubowe w zestawie. Przyrząd umożliwia szybkie umieszczanie obciążenia oraz zapewnia dużą wytrzymałość i komfort ćwiczenia. proces chromowania zabezpiecza gryf przed rdzą, tymczasem nakrętki zapobiegają luzowaniu się obciążenia.

  34,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Zaciski lock jaw HMS zapewniają stabilne położenie ciężaru na gryfie w czasie treningu i zapobiegają luzowaniu obciążenia, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ćwiczeń. Dzięki wysokiej jakości wykonania, zaciski odznaczają się długą żywotnością, a także są łatwe w użytkowaniu.

  32,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Zaciski lock jaw HMS zapewniają stabilne położenie ciężaru na gryfie w czasie ćwiczeń i zapobiegają luzowaniu się obciążenia. Zaciski szczękowe marki HMS charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na długą żywotność produktu.

  32,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

Zobacz film o wyborze gryfu dla treningu w domowych warunkach:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%