Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Ostatnie sztuki!

46,55 zł

- +

Trec - L-Glutamine Extreme - 100 kaps.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 46 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Glutamina w kapsułkach - Trec - L-Glutamine Extreme

Kiedy intensywnie trenujesz zwiększają się zapotrzebowania żywieniowe Twojego organizmu. Ale nie tylko Ty odczuwasz głód! Tak samo Twoje mięśnie potrzebują „posiłku”, by czerpać z niego energię. Musisz więc zadbać o to, by nie zjadały same siebie – a dzieję się tak, gdy próbują przywrócić zużytą podczas ćwiczeń glutaminę. By więc odpowiednio „nakarmić” mięśnie powstał Trec - L-Glutamine Extreme. Ten preparat aminokwasowy jest niezbędny w procesie budowania mięśni – hamuje katabolizm, przyśpiesza przyrost masy i siły, a także wspomaga odbudowę włókien mięśniowych, by zadbać o ich właściwą rozbudowę. Możesz więc w pełni poświęcić się swojej diecie, bez obaw o nawyki żywieniowe swoich mięśni.

Trec - L-Glutamine Extreme

 • Uzupełnia braki glutaminy w organizmie
 • Chroni mięśnie przed rozpadem
 • Przyśpiesza regenerację powysiłkowa
 • Zawiera najlepszą i najszybciej wchłanialną postać L-Glutaminy (NAG)
 • Szybsza wolumizacja

Dawkowanie w dzień treningowy:

 • 1 porcja rano po przebudzeniu
 • 1 porcja bezpośrednio po treningu
 • 1 porcja przed snem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

 • 1 porcja rano po przebudzeniu
 • 1 porcja pomiędzy posiłkami
 • 1 porcja przed snem

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów w przyroście masy i siły mięśniowej preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z kreatyną oraz aminokwasami rozgałęzionymi BCAA.

Jednorazową porcję preparatu ? 3 kapsułki stosować 3 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody.

Trec - L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
Węglowodany 0 g
Białko 1.55 mg
N-acetyl-L-glutaminy 1400 mg
FORMA Kapsułki
Białko 100%
Węgle 0%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

N-acetyl-L-glutaminy

N-acetyl-L-glutamina stanowi nowoczesną postać aminokwasu glutaminy. Została poddana procesowi acetylacji, żeby była lepiej przyswajalna głównie przez tkankę mięśniową. Występuje w postaci monopreparatów. Dodawana również do suplementów mających na celu wspomagać regenerację. Także znajduje swoje miejsce w stackach kreatynowych i zaawansowanych preparatach aminokwasowych. Wystarczającym jest przyjmowanie jej w mniejszych dawkach.

Napisz opinię

Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: