Porównaj (0)

Trec L-Glutamine Extreme - 100 kaps.

Trec - L-Glutamine Extreme - 100 kaps. Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 46 .
Suma punktów w zamówieniu: 46
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,15 zł.


Kup teraz

100 kaps.

100 kaps.

46,55 zł
Kapsułki
84,55 zł
Kapsułki
62,70 zł
Proszek
113,05 zł
Proszek
151,05 zł
Kapsułki

Glutamina w kapsułkach - Trec - L-Glutamine Extreme

Kiedy intensywnie trenujesz zwiększają się zapotrzebowania żywieniowe Twojego organizmu. Ale nie tylko Ty odczuwasz głód! Tak samo Twoje mięśnie potrzebują „posiłku”, by czerpać z niego energię. Musisz więc zadbać o to, by nie zjadały same siebie – a dzieję się tak, gdy próbują przywrócić zużytą podczas ćwiczeń glutaminę. By więc odpowiednio „nakarmić” mięśnie powstał Trec - L-Glutamine Extreme. Ten preparat aminokwasowy jest niezbędny w procesie budowania mięśni – hamuje katabolizm, przyśpiesza przyrost masy i siły, a także wspomaga odbudowę włókien mięśniowych, by zadbać o ich właściwą rozbudowę. Możesz więc w pełni poświęcić się swojej diecie, bez obaw o nawyki żywieniowe swoich mięśni.

Trec - L-Glutamine Extreme

 • Uzupełnia braki glutaminy w organizmie
 • Chroni mięśnie przed rozpadem
 • Przyśpiesza regenerację powysiłkowa
 • Zawiera najlepszą i najszybciej wchłanialną postać L-Glutaminy (NAG)
 • Szybsza wolumizacja

Dawkowanie w dzień treningowy:

 • 1 porcja rano po przebudzeniu
 • 1 porcja bezpośrednio po treningu
 • 1 porcja przed snem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

 • 1 porcja rano po przebudzeniu
 • 1 porcja pomiędzy posiłkami
 • 1 porcja przed snem

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów w przyroście masy i siły mięśniowej preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z kreatyną oraz aminokwasami rozgałęzionymi BCAA.

Jednorazową porcję preparatu ? 3 kapsułki stosować 3 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody.


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
N-acetyl l-glutaminy - N-acetyl-L-glutamina stanowi nowoczesną postać aminokwasu glutaminy. Została poddana procesowi acetylacji, żeby była lepiej przyswajalna głównie przez tkankę mięśniową. Występuje w postaci monopreparatów. Dodawana również do suplementów mających na celu wspomagać regenerację. Także znajduje swoje miejsce w stackach kreatynowych i zaawansowanych preparatach aminokwasowych. Wystarczającym jest przyjmowanie jej w mniejszych dawkach.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: L-GLUTAMINE EXTREME  
Porcja: 3 kaps.  
Ilość porcji w opakowaniu: 33  
Opakowanie: 100 kaps.  
Zawartość: w 1 kapsułce zaw:
  N-acetyl l-glutaminy 1400 mg
  Białko 1,55 mg
  Węglowodany 0 g
  0 g