• Mata do ćwiczeń HMS, która idealnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń domowych, jak i na siłowni. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  94,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Produkt pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i wspomaga odchudzanie.

  37,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi doskonały dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumą pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, aerobiku i gimnastyki, a także nadaje się do ćwiczeń w domu. Trening z gumami znajduje zastosowanie w rehabilitacji oraz zapewnia wzmocnienie siły mięśni całego ciała.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, która ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, podczas zajęć aerobiku lub gimnastyki. Produkt został wykonany z materiału najlepszej jakości. Może być wykorzystana w rehabilitacji. Doskonale nadaje się do ćwiczeń w domu.

  12,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw gum do ćwiczeń, których zastosowanie idealnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, stabilizujących, mobilizacji oraz rehabilitacji. Gumy mogą skorygować złą postawę, a także doskonale nadają się w dynamicznej rozgrzewce. Dzięki różnym oporom gum, każdy może dostosować trening do swoich możliwości.

  49,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Wałek piankowy, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej, a także aktywizuje mięśnie posturalne i koryguje ewentualne wady postawy. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  75,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych, a także może być stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Przyrząd wzmacnia i wysmukla ramiona, klatkę, brzuch, plecy oraz miednicę. Ekspander od HMS posiada zwiększoną wytrzymałość na rozciąganie, a także reguluje się poprzez założenie odpowiedniej ilości lin.

  24,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumami pozwoli skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej.

  43,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS zapewnia precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń i sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagającego treningu. Produkt został wyposażony w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń. Trening na skakance przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pomaga wyszczuplić sylwetkę.

  20,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS, której zastosowanie w treningu pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę. Produkt zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Został wyposażony w dwie stalowe sprężyny.

  7,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu, a także, dzięki skórzanej lince, zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Trening na skakance pozwala spalić dużą liczbę kalorii i wysmuklić ciało oraz poprawia koordynację ruchów trenującego. Do zestawu dołączono dwa obciążniki.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS została wyposażona w łożyska, a także piankowe uchwyty i skórzaną linkę. Trening na skakance pozwala szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową, a także wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i przyspiesza odchudzanie. Wygodne, ergonomiczne rączki świetnie układają się w dłoniach, gwarantując pewny chwyt podczas całej sesji...

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Krążek obrotowy, który sprawdza się jako przyrząd do ćwiczeń fitness w warunkach domowych. Przyrząd posiada wbudowane magnesy, dzięki czemu oddziałuje na receptory stóp. Produkt usprawnia pracę układu krążenia oraz pomaga usuwać toksyny z organizmu, a także wspiera wysmuklenie nóg i pośladków.

  22,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórka do pompek, która została zaprojektowana z myślą o osobach doceniających wszechstronność. Przyrząd pozwala wykonywać pompki zarówno tradycyjne i poprzecznie do ciała, jak i pompki w staniu na rękach orazzapewnia naturalne ułożenie dłoni i nadgarstków w trakcie ćwiczenia, dzięki czemu zabezpiecza przed utratą kontroli i zapewnia maksymalnie pewny...

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Produkt wpływa na wzmocnienie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być także stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  14,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Taśma pilates, której zastosowanie daje wiele możliwości treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową, stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to...

  29,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka HMS, która została wykonana w stylu retro. Posiada łożyska, które poprawiają parametry treningu. Ćwiczenia przy użyciu skakanki HMS szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwolą one spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę.

  26,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Guma do ćwiczeń, której zastosowanie pozwala zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni. Produkt stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym, pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  52,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Podpórki do pompek HMS, które łączą funkcje podpórek do wykonywania pompek i twistera. Przyrząd pozwala wzmocnić muskulaturę ramion i tułowia oraz poprawia wygląd dolnych części ciała. Co więcej, produkt umożliwia pracę nad wytrzymałością oraz elastycznością stawów i nadaje się do użytku domowego.

  54,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw do ćwiczeń siłowych, który wykorzystuje masę ciała użytkownika do poprawienia jego sprawności i siły. Produkt HMS to sposób na nowoczesny trening w duchu CrossFitu. W skład zestawu wchodzą trzy gumy oporowe, dwa uchwyty piankowe, jeden uchwyt na kostkę oraz jeden uchwyt pod drzwi. Pozwala wybrać różną intensywność ćwiczeń oporowych.

  39,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekspander gumowy HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Przyrząd stanowi skuteczny sposób na wzmocnienie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być także stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  13,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekspander jest to przyrząd przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Produkt posiada zwiększoną odporność na rozciąganie, a także wspiera wzmacnianie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz rehabilitacyjnych.

  27,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Ekspander HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii ciała. Przyrząd służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z ekspanderem poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  18,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Gumy do ćwiczeń są stosowane w przygotowaniu motorycznym, a także mogą posłużyć do przeprowadzenia rozgrzewki przed właściwym treningiem. Gumy do ćwiczeń służą do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz stanowią idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z gumami zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę...

  69,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Zestaw do ćwiczeń, który wykorzystuje masę ciała użytkownika do poprawienia jego sprawności i siły. Produkt stanowi sposób na nowoczesny trening utrzymany w duchu CrossFitu, a także umożliwia realizację kompleksowego treningu siłowego wszystkich grup mięśni. Poszczególna para linek ma inną sztywność, co pozwala wybrać różną intensywność ćwiczeń oporowych.

  64,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Skakanka z licznikiem LCD to doskonały dodatek do treningu aerobowego! Produkt, dzięki lince wykonanej z wysokiej jakości tworzywa, zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie. Trening na skakance poprawia koordynację ruchową i kondycję. Ponadto, ćwiczenia na skakance przyspieszają spalanie kalorii i odchudzanie.

  23,00 zł W magazynie
  W magazynie

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%