• nowość

  Skakanka HMS, której zastosowanie poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową oraz pozwala spalić maksymalną ilość kalorii. Trening na skakance wspomaga odchudzanie. Produkt jest bardzo lekki oraz wytrzymały, co umożliwia doskonalenie techniki.

  3,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Mata do ćwiczeń HMS, która idealnie sprawdza się zarówno podczas ćwiczeń domowych, jak i na siłowni. Produkt zapewnia idealną amortyzację między użytkownikiem, a podłogą, a także dopasowuje się do kształtu ciała trenującego. Praktyczne otwory w macie umożliwiają powieszenie produktu na ścianie.

  93,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumami pozwoli skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej.

  43,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Produkt pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i wspomaga odchudzanie.

  36,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń HMS, która stanowi doskonały dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym. Trening z gumą pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  29,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zestaw gum do ćwiczeń, których zastosowanie idealnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, stabilizujących, mobilizacji oraz rehabilitacji. Gumy mogą skorygować złą postawę, a także doskonale nadają się w dynamicznej rozgrzewce. Dzięki różnym oporom gum, każdy może dostosować trening do swoich możliwości.

  49,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Podwójna piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe. Produkt jest bardzo łatwa w użyciu, dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Piłka HMS jest często wykorzystywana przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  27,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zestaw do ćwiczeń siłowych, którego elementy wykorzystują masę ciała użytkownika do poprawienia jego sprawności i siły. Produkt stanowi sposób na nowoczesny trening w duchu CrossFitu, umożliwiając wzmocnienie siły mięśni całego ciała. Pięć poziomów oporu umożliwia odpowiednie dobranie ćwiczeń do swoich preferencji.

  49,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń, której zastosowanie pozwala zaangażować w wysiłek jeszcze więcej mięśni. Produkt stanowi idealny dodatek w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w treningu aerobowym, pozwala skutecznie wzmocnić partie mięśniowe i zwiększyć elastyczność stawów, a także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

  52,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek piankowy, który służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych. Produkt powstał z myślą o relaksacji spiętych mięśni i lepszej koordynacji ruchowej, a także aktywizuje mięśnie posturalne i koryguje ewentualne wady postawy. Poza typowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się również w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi.

  75,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Taśma pilates, której zastosowanie daje wiele możliwości treningu dolnych i górnych mięśni ciała. Produkt służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową, stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że jest to...

  29,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ekspander gumowy HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Przyrząd stanowi skuteczny sposób na wzmocnienie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być także stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  13,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Pojedyncza piłka do masażu, która służy do rozluźniania nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dzięki niewielkim rozmiarom piłki, możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni.

  15,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, aerobiku i gimnastyki, a także nadaje się do ćwiczeń w domu. Trening z gumami znajduje zastosowanie w rehabilitacji oraz zapewnia wzmocnienie siły mięśni całego ciała.

  13,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Zestaw do ćwiczeń siłowych, który wykorzystuje masę ciała użytkownika do poprawienia jego sprawności i siły. Produkt HMS to sposób na nowoczesny trening w duchu CrossFitu. W skład zestawu wchodzą trzy gumy oporowe, dwa uchwyty piankowe, jeden uchwyt na kostkę oraz jeden uchwyt pod drzwi. Pozwala wybrać różną intensywność ćwiczeń oporowych.

  39,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych, a także może być stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Przyrząd wzmacnia i wysmukla ramiona, klatkę, brzuch, plecy oraz miednicę. Ekspander od HMS posiada zwiększoną wytrzymałość na rozciąganie, a także reguluje się poprzez założenie odpowiedniej ilości lin.

  23,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka gimnastyczna, która została wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt wpływa na poprawę poczucia równowagi i koryguje wady postawy. Doskonały zarówno w treningach sportowców, jak i do celów rehabilitacyjnych. Nadaje się do treningu ogólnorozwojowego.

  28,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS zapewnia precyzję ruchów w trakcie ćwiczeń i sprawdza się nawet w przypadku bardzo wymagającego treningu. Produkt został wyposażony w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń. Trening na skakance przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pomaga wyszczuplić sylwetkę.

  19,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS, której zastosowanie w treningu pozwoli spalić maksymalną ilość kalorii, a tym samym wyszczuplić sylwetkę. Produkt zapewnia bezproblemowe użytkowanie. Został wyposażony w dwie stalowe sprężyny.

  6,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń, która ma szerokie zastosowanie w ćwiczeniach pilates, podczas zajęć aerobiku lub gimnastyki. Produkt został wykonany z materiału najlepszej jakości. Może być wykorzystana w rehabilitacji. Doskonale nadaje się do ćwiczeń w domu.

  12,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ekspander gumowy HMS jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii mięśniowych. Produkt wpływa na wzmocnienie i wysmuklenie ramion, klatki piersiowej, brzucha, pleców oraz miednicy. Może być także stosowany do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych.

  13,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Guma do ćwiczeń, która służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych. Produkt stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego, a także pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową. Niewielkie rozmiary w połączeniu z ich uniwersalnością sprawiają, że to również idealny przyrząd do użytku domowego.

  7,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Ekspander HMS, który jest przeznaczony do ćwiczeń górnych partii ciała. Przyrząd służy do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz stanowi idealny dodatek do treningu aerobowego. Trening z ekspanderem poprawia kondycję, zwiększa elastyczność stawów oraz pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową.

  17,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Pojedyncza piłka do masażu, która służy rozluźnianiu nadmiernie napiętych punktów mięśniowo-powięziowych. Produkt zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu, dzięki czemu sprawdza się przy drobnych bólach szyi, ramion, pleców, rąk i nóg. Dedykowana sportowcom o różnym poziomie zaawansowania.

  23,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Wałek fitness/Roller ONE FITNESS jest idealny do ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych oraz wspiera modelowanie sylwetki. Przyrząd pomaga zredukować napięcie mięśni oraz niweluje zakwasy. Roller ONE FITNESS nadaje się w w terapii osób z różnego rodzaju problemami ruchowymi i jest dedykowany osobom prowadzącym siedzący tryb życia.

  36,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Skakanka HMS to doskonały dodatek do treningu aerobowego. Trening ze skakanką przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowe, co ułatwia wyszczuplenie i pozwala zmniejszyć masę ciała. Ćwiczenia przy użyciu skakanki SK38 szybko poprawią kondycję fizyczną i koordynację ruchową.

  14,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Piłka do masażu, której zastosowanie rozluźnia nadmiernie napięte punkty mięśniowo-powięziowe, a także zapewnia precyzyjny ucisk punktów spustowych. Produkt jest dedykowany sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Często wykorzystywany jest przez osoby trenujące CROSSFIT w celu poprawy mobilności ruchów.

  29,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Agrafka HMS, której zastosowanie wspiera kształtowanie poszczególnych grup mięśniowych. Produkt idealnie sprawdza się jako urządzenie do poprawy wyglądu ud, ramion oraz klatki piersiowej, a dzięki niewielkim rozmiarom, mieści się w damskiej torebce oraz torbie treningowej.

  19,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość
 • nowość

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%