Diet Food Melatonin + Witamina B6 150mg - 60 kaps.

PRODUCENT: Diet Food

nowość
Diet Food - Melatonin Witamina B6 150mg - 60 kaps.-14289

Ostatnie sztuki!

15,00 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Diet Food Melatonin + Witamina B6 150mg - 60 kaps.

  MELATONINA NA PROBLEMY Z ZASYPIANIEM

  Suplement diety Diet Food Melatonin + Witamina B6 150 mg to wysokiej jakości melatonina i witamina B6 zamknięte w wygodnych w użyciu kapsułkach. Preparat Diet Food Melatonin + Witamina B6 150 mg wspomaga szybkie zasypianie, wpływa na lepszą jakość snu, a także ogranicza liczbę wybudzeń w trakcie nocy. Co więcej, suplement poprawia nastrój w ciągu dnia oraz niweluje negatywne skutki bezsenności takie, jak zmęczenie, drażliwość, problemy z koncentracją. Diet Food Melatonin + Witamina B6 150 mg, dzięki dodatkowi witaminy B6, oddziałuje ponadto na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz wzmacnia układ odpornościowy. Suplement Diet Food Melatonin + Witamina B6 150 mg jest polecany przy problemach z zasypianiem i częstym wybudzaniem się w nocy, a także w pracy na zmiany i podróżach.

  MELATONINA - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ZDROWIE

  Ostatnimi czasy problem bezsenności urósł na sile, sprawiając, że dzisiaj można go nazwać przypadłością społeczną. Wiele z osób dotkniętych bezsennością sięga po tabletki i pigułki, których celem jest wywołać sen, jednak bywa, że i one nie pomagają. Aby móc skutecznie zniwelować problem bezsenności lub snu przerywanego należy zrozumieć jego genezę. Tym bowiem, co zwykle powoduje problemy z zasypianiem jest zaburzone wydzielanie związku - melatoniny, która jest odpowiedzialna za regulację zegara biologicznego człowieka. Hormon ten, wydzielany naturalnie przez szyszynkę, odpowiada za prawidłowy rytm aktywności i snu (wpływ na to mają cykliczne wahania stężenia tego związku). Niestety, lecz wraz z wiekiem produkcja melatoniny w organizmie człowieka spada, co w pewnym wieku, a najczęściej po 40. roku życia, objawia się kłopotami ze snem.

  DLACZEGO TABLETKI NASENNE TO ZŁY WYBÓR?

  Tabletki i środki nasenne mają na celu wywołać sen. Niestety, jest on pozbawiony fazy REM, a zatem tej, która odpowiada za właściwą regenerację organizmu w trakcie spoczynku. Faza REM charakteryzuje się szybkimi ruchami gałek ocznych, które zachodzą w trakcie snu, oraz pojawia się kilkukrotnie w ciągu snu nocnego. Sen pozbawiony tej fazy jest bezwartościowy i nie przynosi ukojenia. Wniosek? Przyjmowanie tabletek nasennych, poza tym, że pomaga w pewnym stopniu zasnąć, nie jest do końca wartościowe, zaś śpiący po przebudzeniu może odczuwać ospałość i “rozbicie”, a także mieć problemy z kojarzeniem i pamięcią.

  MELATONINA NA LEPSZY SEN

  Stosowanie melatoniny zamiast środków nasennych jest dużo lepszą alternatywą, albowiem zmniejsza ilość wybudzeń w trakcie nocy oraz wpływa na dobrą jakość snu. Ponadto, środki z melatoniną poprawiają nastrój w ciągu dnia oraz pomagają regulować przesunięte fazy snu i czuwania. Melatonina sprawdza się nie tylko w przypadku osób cierpiących na bezsenność, lecz także przy częstych podróżach oraz w pracy zmianowej, które mogą zaburzać proces zasypiania. Tym samym, środek ten cieszy się coraz większą popularnością, łagodząc skutki jet-lagu oraz negatywne skutki wynikające z częstego zmieniania stref czasowych, jak bóle głowy, drażliwość, zmęczenie, problemy z koncentracją i spadek samopoczucia.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Diet Food - Melatonin Witamina B6 150mg - 60 kaps.-14289

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki produktu dziennie.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Diet Food Melatonin + Witamina B6 150mg - 60 kaps.

  Diet Food Melatonin + Witamina B6 150mg - 60 kaps.

  Melatonina i witamina B6 na lepszy sen. Suplement wspomaga szybkie zasypianie, wpływa na lepszą jakość snu, a także ogranicza liczbę wybudzeń w trakcie nocy. Dodatkowo, poprawia nastrój w ciągu dnia i niweluje negatywne skutki bezsenności, jak drażliwość i zmęczenie. Polecany przy problemach z zasypianiem, a także w pracy na zmiany i podróżach.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%