Trec Dextrose - 500g

PRODUCENT: Trec

Promocja
Trec - Dextrose - 500g

21,85 zł

15,00 zł

(Oszczędzasz 6,85 zł)

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
1,50 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Trec Dextrose - 500g

Dekstroza w proszku - Trec - Dextrose

Chcesz zwiększyć zasoby energii w Twoim organizmie? Podwyższyć wydolność i ćwiczyć jeszcze dłużej? Regularne stosowanie Trec - Dextrose ułatwi Ci sprawę. Jego działanie, oparte na zmaksymalizowaniu wydzielania insuliny, wskaże kreatynie i aminokwasom drogę do Twoich komórek mięśniowych. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć stężenie kreatyny we krwi, stosując ją z Dextrose osiągniesz zamierzony cel.

Trec - Dextrose

  • Krystalicznie czysta dekstroza w proszku
  • Zwiększa bilans energetyczny organizmu
  • Wpływa na wydzielanie insuliny
  • Podnosi wydolność i wytrzymałość treningową
  • Zwiększa stężenie kreatyny o 50%

Aby uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy oraz białkiem serwatkowym.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

dzień treningowy: 25g rozpuszczone w szklance wody rano po przebudzeniu, 25g rozpuszczone w szklance wody bezpośrednio po treningu

dzień nietreningowy: 25g rozpuszczone w szklance wody rano po przebudzeniu

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE DEXTROSE
Porcja: 50 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 10
opakowanie 500g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (50 g) ZAW:
Dekstroza 50g
Dekstroza

Dekstroza jest cukrem prostym i symulatorem kreatyny, zwiększając efektywność jej działania o 50%. Jej mechanizm działania zbliżony jest to działania glukozy tzn. zwiększa bilans energetyczny organizmu. Wpływa również na wydolność i wytrzymałość podczas treningów. Po dostarczeniu dekstrozy do organizmu, podnosi się poziom cukru we krwi, co wpływa na pobudzenie do działania trzustki, która wydziela większą ilość insuliny, która natomiast obniża poziom cukru we krwi i dostarcza cząsteczki glukozy do wątroby i mięśni. Poza cukrami insulina transportuje również aminokwasy i kreatynę.

Napisz opinię

Trec Dextrose - 500g

Trec Dextrose - 500g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%