Porównaj (0)

Trec Dextrose - 500g

Trec - Dextrose - 500g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 15 .
Suma punktów w zamówieniu: 15
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 0,38 zł.


Kup teraz

500g

500g

31%
21,85 zł 15,00 zł
Proszek
26,60 zł
Ananas
Naturalny
Pomarańcz
Dowolny
39,00 zł
Pomarańcz
Dowolny

Dekstroza w proszku - Trec - Dextrose

Chcesz zwiększyć zasoby energii w Twoim organizmie? Podwyższyć wydolność i ćwiczyć jeszcze dłużej? Regularne stosowanie Trec - Dextrose ułatwi Ci sprawę. Jego działanie, oparte na zmaksymalizowaniu wydzielania insuliny, wskaże kreatynie i aminokwasom drogę do Twoich komórek mięśniowych. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć stężenie kreatyny we krwi, stosując ją z Dextrose osiągniesz zamierzony cel.

Trec - Dextrose

  • Krystalicznie czysta dekstroza w proszku
  • Zwiększa bilans energetyczny organizmu
  • Wpływa na wydzielanie insuliny
  • Podnosi wydolność i wytrzymałość treningową
  • Zwiększa stężenie kreatyny o 50%

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 25g rozpuszczone w szklance wody rano po przebudzeniu
  • 25g rozpuszczone w szklance wody bezpośrednio po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 25g rozpuszczone w szklance wody rano po przebudzeniu

Aby uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy oraz białkiem serwatkowym.
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Cukry
Dextrosa - Dekstroza jest cukrem prostym i symulatorem kreatyny, zwiększając efektywność jej działania o 50%. Jej mechanizm działania zbliżony jest to działania glukozy tzn. zwiększa bilans energetyczny organizmu. Wpływa również na wydolność i wytrzymałość podczas treningów. Po dostarczeniu dekstrozy do organizmu, podnosi się poziom cukru we krwi, co wpływa na pobudzenie do działania trzustki, która wydziela większą ilość insuliny, która natomiast obniża poziom cukru we krwi i dostarcza cząsteczki glukozy do wątroby i mięśni. Poza cukrami insulina transportuje również aminokwasy i kreatynę.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowowdany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE:Dextrose
Porcja:25g
Ilość porcji w opakowaniu:20
Opakowanie:500g
Zawartośćw 1 porcji:zaw.
Wartość energetyczna100kcal
Białko0g
Węglowowdany25g
- w tym cukry25g
Tłuszcz0g
Dextrosa25g