Activlab DAA Xtra - 240g

PRODUCENT: Activlab

Zdjecie

29,00 zł

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Activlab DAA Xtra - 240g

DAA XTRA

DAA - OPIS I WŁAŚCIWOŚCI

DAA, czyli kwas D-asparaginowy, to organiczny związek chemiczny, naturalnie występujący w organizmie człowieka, stanowiący niebiałkowy aminokwas endogenny, którego synteza zachodzi w ustroju ludzkim. DAA, pomimo faktu, iż stanowi aminokwas, nie wchodzi w skład białek, odgrywając w ciele człowieka szereg innych ról, nie mniej ważnych. Kwas D-asparaginowy jest ważnym związkiem wspomagającym detoksykację organizmu, chroniącym m.in. układ nerwowy przed szkodliwym wpływem takich substancji, jak amoniak. Co więcej, odpowiada on również za zwiększanie naturalnego poziomu testosteronu w organizmie, wpływając pozytywnie na wzrost libido, skutecznie poprawiając erekcję, a także wspierając proces rozbudowy masy.

Testosteron, jako najważniejszy hormon płciowy męski, jest podstawowym czynnikiem warunkującym rozwój męskich cech płciowych takich, jak wzrost narządów płciowych, niskie zabarwienie głosu, rozmieszczenie tłuszczu, charakterystyczna, kwadratowa sylwetka. Co ciekawe, jest to związek obecny także w organizmach kobiet, gdzie za jego produkcję odpowiadają żeńskie jajniki. Testosteron, jako naturalny hormon anaboliczny, wpływa pozytywnie na wzrost i rozwój masy mięśniowej, w związku z czym wielu mężczyzn sięga po różne środki mające na celu podniesienie poziomu tego hormonu w organizmie. Niestety, o ile wiele dostępnych w sprzedaży preparatów ukierunkowanych na wzrost stężenia testosteronu bazuje na naturalnych składnikach, jak wyciągi roślinne, tak pozostała część to nielegalny i niebezpieczny dla organizmu doping, którego długotrwała suplementacja wpływa na spadek naturalnej syntezy testosteronu, prowadzącej nawet do bezpłodności.

DAA, skutkując w sposób bezpieczny i dozwolony wzrostem stężenia opisywanego powyżej hormonu, jest jednym z najczęściej suplementowanych przez mężczyzn środków wspierających budowanie masy mięśniowej, zaś poza stymulacją syntezy nowych protein w organizmie, będącą efektem zwiększenia poziomu testosteronu, związek ten przyczynia się również do stopniowego wzrostu siły i wytrzymałości mięśniowej, a także poprawia procesy regeneracyjne po wysiłku. Dodatkowo, stała suplementacja kwasem D-asparaginowym podnosi zakres zdolności seksualnych, będący następstwem wzrostu libido, oraz wpływa korzystnie na proces spermatogenezy, w wyniku której produkowane są męskie plemniki.

DLA KOGO DAA?

Suplementacja DAA jest przeznaczona przede wszystkim dla osób wykazujących problemy ze zbyt niskim stężeniem testosteronu w organizmie oraz dla wszystkich zaawansowanych sportowców, specjalizujących się w takich dziedzinach, jak sporty siłowe, sylwetkowe i sporty walki. Kwas D-asparaginowy nie jest natomiast polecany początkującym sportowcom, dla których to zdrowa, zrównoważona dieta oraz regularny trening winny stanowić dwa fundamentalne bodźce do wzrostu mięśni.

ZALETY ACTIVLAB DAA XTRA

Suplementy diety Activlab DAA Xtra to najwyższej jakości mieszanka wyłącznie najlepszych, sprawdzonych substancji czynnych, opierająca swój skład na potężnej dawce kwasu D-asparaginowego (DAA), dzięki której zwiększysz naturalny poziom testosteronu w swoim organizmie oraz wesprzesz w sposób kompleksowy budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej! Preparat, dzięki wysokiej zawartości DAA już w jednej porcji, pozwala zwiększyć stężenie opisywanego powyżej hormonu anabolicznego, jak również wpływa pozytywnie na wzrost libido i sprawności seksualnych. Dodatkowo, środek, wskutek stymulacji wzrostu testosteronu w organizmie, wpływa także na poprawę regeneracji po treningu oraz przyspiesza wzrost mięśni, dzięki czemu zbudujemy upragnioną masę jeszcze nim się obejrzymy!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu dziennie, przed snem, tak samo w dni treningowe i nietreningowe.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEDAA XTRA
Porcja: 5 g5 g5 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 484848
opakowanie240g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 g) ZAW:
Kwas D-asparaginowy4g
Porcja5g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Activlab DAA Xtra - 240g

Activlab DAA Xtra - 240g

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%