Porównaj (0)

Trec SAW - 400g

Trec - SAW - 400g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 113 .
Suma punktów w zamówieniu: 113
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,83 zł.


Kup teraz

400g

400g

113,05 zł
Owoce leśne
Dowolny
Cytryna-Czarna Porzeczka
Owocowy
Wiśnia-Grejpfrut

Odżywka przedtreningowa - Trec - SAW

Jesteś profesjonalistą? Potrzebujesz więc produktu dedykowanego dla osób takich, jak Ty! Trec - SAW to ultra-skoncentrowana formuła, która zapewni Ci efekt pompy treningowej i zatroszczy o właściwe dotlenienie oraz odżywienie pracujących mięśni. A wszystko to za sprawą unikalnego kompleksu beta-alaniny i aktywnych neuro symulatorów! Większa wytrzymałość, lepsza koncentracja, wzmożona energia. Bo Trec - SAW nie próżnuje, kiedy Ty pracujesz!

Trec - SAW

  • Zapobiega zakwaszeniu tkanek
  • Wspomaga budowanie siły i masy mięśni
  • Zwiększa wydolność
  • Efekt pompy treningowej
  • Przyśpiesza regenerację

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5-15 g (1-3 miarki) pół godziny przed treningiem rozpuścić w 100-200 ml wody używając szejkera

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • nie stosować


Nie stosować przed snem


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Anabolic energy maximizer
Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Kofeina bezwodna - Kofeina bezwodna należy do naturalnej grupy środków stymulujących. Swoje zastosowanie znajduje w napojach energetycznych, suplementach dla sportowców, wspomagających odchudzanie. Ze względu na właściwości pobudzające stosuje się ją także w preparatach przeznaczonych dla kierowców, którzy pokonują długie trasy. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, usprawnia krążenie krwi, jest mało toksyczna. Kofeina bezwodna jest sprzedawana w postaci krystalicznego proszku.
Super pump vasodilators
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Workout creatine surge
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE:S.A.W. 
Porcja:5g 
Ilość porcji w opakowaniu:80 
Opakowanie:400g 
Zawartość:w porcji(5g)zaw:
 Wartość energetyczna0kcal
 Wartość odżywcza 
 Białko0g
 Węglowodany0g
 Tłuszcz0g
 Super pump Vasodilators2080mg
  
 Jabłczan cytruliny 
 Jabłczan L-Argininy 
 Vinitrox: ekstrakt winogron i jabłek 
 Anabolic Energy maximizer1351mg
 Beta - Alanina 
 L- tyrozyna 
 Tauryna 
 Ekstrakt z grejpfruta (92naryngenina) 
 Kofeina bezwodna100mg
 Workout Creatine Surge1250mg
 Monohydrat kreatyny 
 Jabłczan kreatyny 
 Ester etylowy kreatyny