Porównaj (0)

Trec SAW - 400g

Trec - SAW - 400g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 113 .
Suma punktów w zamówieniu: 113
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,83 zł.


Kup teraz

400g

400g

113,05 zł
Owoce leśne
Dowolny
Cytryna-Czarna Porzeczka
Owocowy
Wiśnia-Grejpfrut

Odżywka przedtreningowa - Trec - SAW

Jesteś profesjonalistą? Potrzebujesz więc produktu dedykowanego dla osób takich, jak Ty! Trec - SAW to ultra-skoncentrowana formuła, która zapewni Ci efekt pompy treningowej i zatroszczy o właściwe dotlenienie oraz odżywienie pracujących mięśni. A wszystko to za sprawą unikalnego kompleksu beta-alaniny i aktywnych neuro symulatorów! Większa wytrzymałość, lepsza koncentracja, wzmożona energia. Bo Trec - SAW nie próżnuje, kiedy Ty pracujesz!

Trec - SAW

  • Zapobiega zakwaszeniu tkanek
  • Wspomaga budowanie siły i masy mięśni
  • Zwiększa wydolność
  • Efekt pompy treningowej
  • Przyśpiesza regenerację

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5-15 g (1-3 miarki) pół godziny przed treningiem rozpuścić w 100-200 ml wody używając szejkera

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • nie stosować


Nie stosować przed snem


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Anabolic energy maximizer
Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Kofeina bezwodna - Kofeina bezwodna należy do naturalnej grupy środków stymulujących. Swoje zastosowanie znajduje w napojach energetycznych, suplementach dla sportowców, wspomagających odchudzanie. Ze względu na właściwości pobudzające stosuje się ją także w preparatach przeznaczonych dla kierowców, którzy pokonują długie trasy. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, usprawnia krążenie krwi, jest mało toksyczna. Kofeina bezwodna jest sprzedawana w postaci krystalicznego proszku.
Super pump vasodilators
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Workout creatine surge
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: S.A.W.  
Porcja: 5g  
Ilość porcji w opakowaniu: 80  
Opakowanie: 400g  
Zawartość: w porcji(5g) zaw:
  Wartość energetyczna 0kcal
  Wartość odżywcza  
  Białko 0g
  Węglowodany 0g
  Tłuszcz 0g
  Super pump Vasodilators 2080mg
   
  Jabłczan cytruliny  
  Jabłczan L-Argininy  
  Vinitrox: ekstrakt winogron i jabłek  
  Anabolic Energy maximizer 1351mg
  Beta - Alanina  
  L- tyrozyna  
  Tauryna  
  Ekstrakt z grejpfruta (92naryngenina)  
  Kofeina bezwodna 100mg
  Workout Creatine Surge 1250mg
  Monohydrat kreatyny  
  Jabłczan kreatyny  
  Ester etylowy kreatyny  

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: