Trec SAW - 400g

113,05 zł

- +

Trec - SAW - 400g
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 113 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Trec SAW - 400g

Odżywka przedtreningowa - Trec - SAW

Jesteś profesjonalistą? Potrzebujesz więc produktu dedykowanego dla osób takich, jak Ty! Trec - SAW to ultra-skoncentrowana formuła, która zapewni Ci efekt pompy treningowej i zatroszczy o właściwe dotlenienie oraz odżywienie pracujących mięśni. A wszystko to za sprawą unikalnego kompleksu beta-alaniny i aktywnych neuro symulatorów! Większa wytrzymałość, lepsza koncentracja, wzmożona energia. Bo Trec - SAW nie próżnuje, kiedy Ty pracujesz!

Trec - SAW

  • Zapobiega zakwaszeniu tkanek
  • Wspomaga budowanie siły i masy mięśni
  • Zwiększa wydolność
  • Efekt pompy treningowej
  • Przyśpiesza regenerację

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5-15 g (1-3 miarki) pół godziny przed treningiem rozpuścić w 100-200 ml wody używając szejkera

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • nie stosować


Nie stosować przed snem

Trec - SAW - 400g

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Trec SAW - 400g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Kofeina bezwodna

Kofeina bezwodna należy do naturalnej grupy środków stymulujących. Swoje zastosowanie znajduje w napojach energetycznych, suplementach dla sportowców, wspomagających odchudzanie. Ze względu na właściwości pobudzające stosuje się ją także w preparatach przeznaczonych dla kierowców, którzy pokonują długie trasy. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, usprawnia krążenie krwi, jest mało toksyczna. Kofeina bezwodna jest sprzedawana w postaci krystalicznego proszku.

Napisz opinię

Trec SAW - 400g

Trec SAW - 400g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: