Trec Nitrobolon II - 1100g

PRODUCENT: Trec

Promocja
Trec - Nitrobolon II - 1100g

Ostatnie sztuki!

127,30 zł

94,00 zł

(Oszczędzasz 33,30 zł)

- +

  • Ilość porcji:
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

Opis produktu

Trec Nitrobolon II - 1100g

BOOSTER TLENKU AZOTU NA POTĘŻNĄ POMPĘ

Suplement Trec Nitrobolon II to wysokiej jakości booster tlenku azotu, którego zastosowanie pozwala zwiększyć naturalną produkcję tlenku azotu w organizmie. Preparat Trec Nitrobolon II, wskutek zwiększenia poziomu tlenku azotu w organizmie, potęguje zjawisko pompy mięśniowej, przyczynia się do lepszego wzrostu mięśni oraz generuje wzrost siły. Co więcej, suplement Trec Nitrobolon II przyspiesza regenerację potreningową oraz zwiększa ukrwienie tkanek, także tych znajdujących się niżej, w związku z czym pomaga on zwalczać problemy z erekcją. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś efektu pompy treningowej, doskonale wiesz, jak potrafi podnieść samoocenę i dać powera do kolejnych ćwiczeń. Jeśli nie – wszystko przed Tobą! Idealnym preparatem, który wspomoże ten proces jest Trec Nitrobolon II.

NA CZYM POLEGA ZJAWISKO POMPY MIĘŚNIOWEJ?

Pompa mięśniowa to zjawisko, o jakim marzy każdy trenujący. Dlaczego? Charakterystyczne napompowanie mięśni, poza tym, że stanowi dumę sportowca, dodaje motywacji do ćwiczeń i wspiera wzrost mięśni. Pompa mięśniowa to nic innego, jak zjawisko wypełnienia naszych mięśni krwią, które ma miejsce wskutek podniesienia poziomu tlenku azotu w organizmie. Związek ten, działając rozszerzająco na naczynia krwionośne, usprawnia przepływ krwi do tkanek, w tym także mięśni, i wypełnia komórki mięśniowe krwią, zwiększając ich objętość. Dodatkowo, wraz z krwią do mięśni trafiają również tlen i składniki odżywcze, jak kreatyna i aminokwasy, w wyniku czego masa jest lepiej dotleniona i odżywiona i otrzymuje doskonałe warunki do wzrostu. Aby postarać się o większą masę, należy wprowadzić do treningu takie ćwiczenia, które są wykonywane w stałym napięciu mięśni oraz wykorzystywać wymuszone ruchy. Co więcej, dobrze, aby stale zaskakiwać swój organizm nowym programem, z którym ten nie jest zaznajomiony, oraz stosować suplementy zwiększające poziom NO w ciele, czyli tzw. boostery tlenku azotu.

POZOSTAŁE ZASTOSOWANIA TLENKU AZOTU (NO) W ORGANIZMIE

Tlenek azotu, poza tym, że może zwiększać zjawisko pompy mięśniowej, odgrywa też wiele innych zastosowań, jak ograniczanie ryzyka zatorów, które ma związek z rozszerzającym naczynia działaniem, jakim się odznacza. Wskutek niego, tlenek azotu zapobiega groźnym zakrzepom, a w efekcie - zmniejsza ryzyko wystąpienie zatoru i wiążącej się z nim śmierci osobnika. Dodatkowo, związek ten obniża także ilość wytwarzanego wskutek treningu kwasu mlekowego, co z kolei ogranicza zakwasy i wspiera wydalanie toksyn z organizmu, oraz, co najważniejsze, poprawia cyrkulację krwi i wpływa na produkcję hormonu wzrostu.

Lepsze ukrwienie tkanek, jakie ma miejsce wskutek zwiększenia stężenia tlenku azotu, poza tym, że potęguje zjawisko pompy, usprawnia także działanie innych, niżej położonych części ciała i zwalcza problem z erekcją. W związku z tym, boostery tlenku azotu są stosowanie nie tylko jako wsparcie efektu pompy mięśniowej, lecz również jako środek na poprawę funkcji seksualnych i wzwodu u mężczyzn.

PREPARATY NA WIĘKSZA POMPĘ

Wybierając suplement diety na pompę dla siebie, należy zwrócić uwagę na jego zawartość; składnikami, jakich powinniśmy poszukiwać w tym suplemencie są beta alanina, agmatyna, AAKG, których wspólnym działaniem jest zwiększanie ukrwienia mięśni. Związki te można dostać zarówno w formie niezależnych monopreparatów tj. zakupić każdy z nich z osobna, a także jako dodatki do innych suplementów, najczęściej przedtreningowych.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Trec - Nitrobolon II - 1100g

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji produktu dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz przed pierwszym i głównym posiłkiem, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNENITROBOLON II
Porcja: 20 g20 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 5555
opakowanie1100g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (20 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (20 g) ZAW:
GLYCOGEN LOADER.
Maltodekstryna7,25g
CREATINE MATRIX.
[Jabłczan Kreatyny, Ester Etylowy Kreatyny]3,40g
w tym kreatyna2,43g
MENTAL OPTIMIZER.
Inozyna1,77g
Tauryna1,33g
ARGININE MATRIX.
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy2,66g
w tym L-arginina1,83g
GLUTAMINE MATRIX.
N-acetylo-L-glutamina0,80g
w tym L-Glutamina0,71g
POWER ACCELERATOR.
Jabłczan L-cytruliny0,44g
w tym L-Cytrulina0,24g
GLYCOGEN LOADER [maltodekstryny]; CREATINE MATRIX [Jabłczan Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny]; MENTAL OPTIMIZER [Inozyna; Tauryna]; ARGININE MATRIX [Alfa-Ketoglutaran L-Argininy; Jabłczan L-Argininy]; GLUTAMINE MATRIX [N-Acetyl L-Glutamina; L-Glutamina]; POWER ACCELERATOR [Jabłczan Cytruliny]; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje słodzące – sacharynian sodu, cyklaminian sodu; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwnik dla smaku pomarańczowego – żółcień pomarańczowa FCF; barwnik dla smaku tropikalnego – tartrazyna..

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Napisz opinię

Trec Nitrobolon II - 1100g

Trec Nitrobolon II - 1100g

Booster tlenku azotu, którego zastosowanie nasila produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne, wspomaga wzrost mięśni oraz stymuluje przyrost siły. Suplement przyspiesza regenerację.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%