Trec Nitrobolon II - 1100g

PRODUCENT: Trec

Trec - Nitrobolon II - 1100g

Dostępność: Produkt niedostępny

117,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
11,70 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Trec Nitrobolon II - 1100g

BOOSTER TLENKU AZOTU NA POTĘŻNĄ POMPĘ

Suplement Trec Nitrobolon II to wysokiej jakości booster tlenku azotu, którego zastosowanie pozwala zwiększyć naturalną produkcję tlenku azotu w organizmie. Preparat Trec Nitrobolon II, wskutek zwiększenia poziomu tlenku azotu w organizmie, potęguje zjawisko pompy mięśniowej, przyczynia się do lepszego wzrostu mięśni oraz generuje wzrost siły. Co więcej, suplement Trec Nitrobolon II przyspiesza regenerację potreningową oraz zwiększa ukrwienie tkanek, także tych znajdujących się niżej, w związku z czym pomaga on zwalczać problemy z erekcją. Jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś efektu pompy treningowej, doskonale wiesz, jak potrafi podnieść samoocenę i dać powera do kolejnych ćwiczeń. Jeśli nie – wszystko przed Tobą! Idealnym preparatem, który wspomoże ten proces jest Trec Nitrobolon II.

NA CZYM POLEGA ZJAWISKO POMPY MIĘŚNIOWEJ?

Pompa mięśniowa to zjawisko, o jakim marzy każdy trenujący. Dlaczego? Charakterystyczne napompowanie mięśni, poza tym, że stanowi dumę sportowca, dodaje motywacji do ćwiczeń i wspiera wzrost mięśni. Pompa mięśniowa to nic innego, jak zjawisko wypełnienia naszych mięśni krwią, które ma miejsce wskutek podniesienia poziomu tlenku azotu w organizmie. Związek ten, działając rozszerzająco na naczynia krwionośne, usprawnia przepływ krwi do tkanek, w tym także mięśni, i wypełnia komórki mięśniowe krwią, zwiększając ich objętość. Dodatkowo, wraz z krwią do mięśni trafiają również tlen i składniki odżywcze, jak kreatyna i aminokwasy, w wyniku czego masa jest lepiej dotleniona i odżywiona i otrzymuje doskonałe warunki do wzrostu. Aby postarać się o większą masę, należy wprowadzić do treningu takie ćwiczenia, które są wykonywane w stałym napięciu mięśni oraz wykorzystywać wymuszone ruchy. Co więcej, dobrze, aby stale zaskakiwać swój organizm nowym programem, z którym ten nie jest zaznajomiony, oraz stosować suplementy zwiększające poziom NO w ciele, czyli tzw. boostery tlenku azotu.

POZOSTAŁE ZASTOSOWANIA TLENKU AZOTU (NO) W ORGANIZMIE

Tlenek azotu, poza tym, że może zwiększać zjawisko pompy mięśniowej, odgrywa też wiele innych zastosowań, jak ograniczanie ryzyka zatorów, które ma związek z rozszerzającym naczynia działaniem, jakim się odznacza. Wskutek niego, tlenek azotu zapobiega groźnym zakrzepom, a w efekcie - zmniejsza ryzyko wystąpienie zatoru i wiążącej się z nim śmierci osobnika. Dodatkowo, związek ten obniża także ilość wytwarzanego wskutek treningu kwasu mlekowego, co z kolei ogranicza zakwasy i wspiera wydalanie toksyn z organizmu, oraz, co najważniejsze, poprawia cyrkulację krwi i wpływa na produkcję hormonu wzrostu.

Lepsze ukrwienie tkanek, jakie ma miejsce wskutek zwiększenia stężenia tlenku azotu, poza tym, że potęguje zjawisko pompy, usprawnia także działanie innych, niżej położonych części ciała i zwalcza problem z erekcją. W związku z tym, boostery tlenku azotu są stosowanie nie tylko jako wsparcie efektu pompy mięśniowej, lecz również jako środek na poprawę funkcji seksualnych i wzwodu u mężczyzn.

PREPARATY NA WIĘKSZA POMPĘ

Wybierając suplement diety na pompę dla siebie, należy zwrócić uwagę na jego zawartość; składnikami, jakich powinniśmy poszukiwać w tym suplemencie są beta alanina, agmatyna, AAKG, których wspólnym działaniem jest zwiększanie ukrwienia mięśni. Związki te można dostać zarówno w formie niezależnych monopreparatów tj. zakupić każdy z nich z osobna, a także jako dodatki do innych suplementów, najczęściej przedtreningowych.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 2 porcji produktu dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz przed pierwszym i głównym posiłkiem, w dni nietreningowe.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE NITROBOLON II
Porcja: 20 g20 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 5555
opakowanie 1100g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (20 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (20 g) ZAW:
GLYCOGEN LOADER .
Maltodekstryna 7,25g
CREATINE MATRIX .
[Jabłczan Kreatyny, Ester Etylowy Kreatyny] 3,40g
- w tym kreatyna 2,43g
MENTAL OPTIMIZER .
Inozyna 1,77g
Tauryna 1,33g
ARGININE MATRIX .
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy 2,66g
w tym L-arginina 1,83g
GLUTAMINE MATRIX .
N-acetylo-L-glutamina 0,80g
w tym L-Glutamina 0,71g
POWER ACCELERATOR .
Jabłczan L-cytruliny 0,44g
w tym L-Cytrulina 0,24g
GLYCOGEN LOADER [maltodekstryny]; CREATINE MATRIX [Jabłczan Kreatyny; Ester Etylowy Kreatyny]; MENTAL OPTIMIZER [Inozyna; Tauryna]; ARGININE MATRIX [Alfa-Ketoglutaran L-Argininy; Jabłczan L-Argininy]; GLUTAMINE MATRIX [N-Acetyl L-Glutamina; L-Glutamina]; POWER ACCELERATOR [Jabłczan Cytruliny]; regulator kwasowości – kwas cytrynowy; aromaty; substancje słodzące – sacharynian sodu, cyklaminian sodu; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; barwnik dla smaku pomarańczowego – żółcień pomarańczowa FCF; barwnik dla smaku tropikalnego – tartrazyna. .
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Jabłczan L-cytruliny

Jabłczan Cytruliny stanowi połączenie aminokwasu cytruliny oraz kwasu jabłkowego. Gości w suplementach dla sportowców, ze względu na udowodnioną zwiększoną zdolność wysiłkową. Zmniejsza uczucie zmęczenia, nadto wpływa na zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Nadaje się do suplementacji okresowej, jak i stałej. Dla osób trenujących dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe, jak i łączących treningi siłowo-wytrzymałościowe.

N-acetylo-L-glutamina

N-acetyl-L-glutamina stanowi nowoczesną postać aminokwasu glutaminy. Została poddana procesowi acetylacji, żeby była lepiej przyswajalna głównie przez tkankę mięśniową. Występuje w postaci monopreparatów. Dodawana również do suplementów mających na celu wspomagać regenerację. Także znajduje swoje miejsce w stackach kreatynowych i zaawansowanych preparatach aminokwasowych. Wystarczającym jest przyjmowanie jej w mniejszych dawkach.

Maltodekstryna

to sztuczny cukier otrzymywany wskutek częściowej hydrolizy, rafinacji, a następnie suszenia skrobi, z której jest produkowany; dzięki podwyższonemu indeksowi glikemicznemu, powoduje nagłe zwiększenie poziomu glukozy we krwi, stymulując tym samym trzustkę do produkcji insuliny. Podkreśla walory aromatyczne i smakowe produktów.

Inozyna

Inozyna to organiczny związek chemiczny, w dużym stężeniu naturalnie występuje w mięsie ryb. Jest to substancja skoczynna wykazująca działanie przeciwwirusowe i immustymulujące. Inozyna hamuje namnażanie wirusów i zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowań. Reguluje poziom kwasu mlekowego w mięśniach, zapobiegając w ten sposób wystąpieniu zakwasów. Ważny element w gospodarce energetycznej organizmu człowieka.

w tym L-Glutamina

Glutamina to endogenny aminokwas, składnik suplementów dla sportowców. Bardzo często wartość konsumpcji przewyższa produkcję glutaminy, do wpływa na obniżenie stopnia syntezy protein we włóknach mięśniowych. Przez jej dostarczanie do organizmu następuje stymulacja procesów syntezy białek mięśniowych, a dodatkowo zostaje zwiększony poziom hormonów wpływających pozytywnie na budowę ciała. Zmniejsza się również czas regeneracji mięśni i zwiększa wytrzymałość.

Ocena 
2018-11-21

POMPA

Od czasu gdy stosuje tą przedtreningówke, czas mojego treningu został wydłużony a intynsywność treningu zwiększyła sie o połowe !!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Trec Nitrobolon II - 1100g

Trec Nitrobolon II - 1100g

Booster tlenku azotu, którego zastosowanie nasila produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne, wspomaga wzrost mięśni oraz stymuluje przyrost siły. Suplement przyspiesza regenerację.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%