Trec Boogieman - 300g

PRODUCENT: Trec

nowość
Trec - Boogieman - 300g

Dostępność: Produkt niedostępny

79,90 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!

  Opis produktu

  Trec Boogieman - 300g

  SUPLEMENT PRZEDTRENINGOWY NA MAKSYMALNE POBUDZENIE W TRAKCIE TRENINGU

  Suplement diety Trec Boogieman to najwyższej jakości odżywka przedtreningowa, której zawartość obejmuje udział wyłącznie najlepszych, sprawdzonych substancji czynnych takich jak: beta alanina, jabłczan cytruliny, tauryna, kwas ALA, kofeina bezwodna, L-arginina czy ekstrakty z korzenia żeń-szenia koreańskiego i górskiego oraz magnez. Suplementacja Trec Boogieman, dzięki kompleksowemu składowi opisywanego preparatu, pozwala zwiększyć zdolności wysiłkowe organizmu w trakcie treningu, nasila efekt pompy mięśniowej oraz dodaje energii potrzebnej do wykonania wyczerpujących ćwiczeń. Dodatek magnezu w Trec Boogieman wpływa na prawidłową pracę mięśni, zaś obecność kompleksu witamin z grupy B zmniejsza uczucie zmęczenia i niweluje znużenie. Preparat zawiera związki słodzące i kofeinę. Suplement jest nieodpowiedni dla dzieci i młodzieży poniżej 16. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących oraz osób wrażliwych na działanie kofeiny i diabetyków.

  JAKIE ZNACZENIE MAJĄ SUPLEMENTY PRZEDTRENINGOWE W SPORCIE?

  Suplementy przedtreningowe, czyli znane szerokiemu gronu osób tzw. przedtreningówki, jak zwykło się je nazywać, to preparaty, których cel jest jeden - sprawić, aby najbliższy trening był udany i przebiegał na najwyższych obrotach. Suplementy przedtreningowe, jak już sama ich nazwa wskazuje, są przeznaczone do stosowania przed treningiem, i nie należy sięgać po nie o żadnej innej porze, jak ta przed treningiem. Preparaty te mogą wykazywać działanie zróżnicowane; jedne z nich nasilają mocno efekt pompy mięśniowej, inne z kolei powodują silne pobudzenie i dodają energii. Efekt, jaki zapewnia dana odżywka zależy od jej składu, a więc, nim wybierzemy pierwszy preparat przedtreningowy z brzegu, upewnijmy się, czy jego zawartość zapewnia działanie, jakiego oczekujemy po danej odżywce.

  Przedtreningówki cieszą się dzisiaj ogromną popularnością, i stosowane każdorazowo przed treningiem, mogą sprawić, że nasz wysiłek będzie przebiegał na najwyższych obrotach, co z kolei wpłynie na lepsze i szybsze efekty naszych starań na siłowni. Najbardziej popularnymi składnikami odżywek przedtreningowych są takie substancje, jak: kofeina, beta alanina czy BCAA, których zastosowanie nasila efekt pompy, dodaje energii niezbędnej do wykonania intensywnego treningu oraz usuwa uczucie zmęczenia.

  NA CZYM POLEGA EFEKT POMPY MIĘŚNIOWEJ?

  Pompa treningowa, jaką mogą wzmagać suplementy przedtreningowe, to zjawisko, jakiego pożąda większość trenujących. Dlaczego? Efekt pompy, poza tym, że objawia się większymi mięśniami w trakcie i na jakiś czas po treningu, zapewnia nie tylko efekt wizualny, lecz także wpływa na lepsze odżywienie i dotlenienie mięśni, co zapewnia nam doskonałe warunki do wzrostu i rozwoju masy. Efekt pompy jest silnie zależny od stężenia tlenku azotu w naszym organizmie; wpływa on bowiem rozszerzająco na naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi do mięśni, przyczyniając się do napompowania tychże struktur krwią, która, nie należy zapominać, transportuje szereg ważnych dla naszej masy związków, jak aminokwasy, tlen i kreatyna.

  CZY PRZEDTRENINGÓWKI SĄ SZKODLIWE DLA ZDROWIA?

  Suplementy przedtreningowe nie są szkodliwe dla zdrowia, o ile stosuje się je zgodnie z ich przeznaczeniem i we właściwych ilościach. Niestety, w związku z liczną zawartością wielu substancji stymulujących, jak kofeina i jej pochodne, przedtreningówki nie są odpowiednie dla wszystkich osób. O tym, jaki mogą mieć one wpływ na organizm łatwo się przekonać, sięgając po zwykłą kawę. Jeżeli bowiem filiżanka kawy rozpuszczalnej, w której znajduje się ok. 80 mg kofeiny, lub parzonej, która zawiera nieco więcej, bo ok. 100 mg tego stymulantu, wpływa na nas silnie pobudzająco, powodując nadpobudliwość, zastosowanie suplementu przedtreningowego, który jest skarbnicą substancji stymulujących, jak kofeina (zwykle jest ich aż kilkanaście), z pewnością nie jest dobrym posunięciem.

  UWAGI:

  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

  Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

  Trec - Boogieman - 300g

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie porcji 20g proszku na ok. 30 min. przed treningiem. Nie stosować w późnych godzinach wieczornych ani w dni nietreningowe.

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

  Napisz opinię

  Trec Boogieman - 300g

  Trec Boogieman - 300g

  Suplement przedtreningowy, którego zastosowanie podnosi zakres zdolności wysiłkowych organizmu w trakcie ćwiczeń. Preparat dodaje energii niezbędnej podczas treningu, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenie oraz wpływa na prawidłową pracę mięśni. Dostępny w wygodnej postaci proszku do rozpuszczenia.

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%