Sport Definition Pump 5250 - 150 kaps.

PRODUCENT: SportDefinition

Dostawa 0 zł
Zdjecie

69,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
6,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Sport Definition Pump 5250 - 150 kaps.

BOOSTER TLENKU AZOTU NA POTĘŻNĄ POMPĘ

Suplement diety Sport Definition Pump 5250 to najwyższej jakości booster tlenku azotu (NO) którego suplementacja zapewnia efekt potężnej pompy mięśniowej, jakiej pożąda większość trenujących! Środek Sport Definition Pump 5250, poza tym, że zwiększa stężenie NO, dzięki czemu wpływa na nasilenie efektu pompy, wpływa także pozytywnie na nasz nastrój, dodaje motywacji do dalszych ćwiczeń oraz wspomaga proces regeneracji! Zawarte w preparacie składniki, jak AAKG oraz arginina HCI, poza zastosowaniem, jakie zdążyliśmy już wymienić, wpływają ponadto na lepsze przyrosty masy oraz pomagają utrzymać wysoki bilans azotowy w organizmie! Produkt dostępny w wygodnej w użyciu formie kapsułek.

CZYM JEST POMPA MIĘŚNIOWA? CO DAJE?

Pompa mięśniowa to efekt, nad którym pracuje większość trenujących siłowo i nie tylko; nie ma w tym nic dziwnego, jako że duże, wypełnione mięśnie to powód do dumy sportowca. Co jednak ważne, to fakt, że aby uzyskać efekt, o jakim mowa, trzeba się nieźle napracować. W nasileniu pompy pomóc może stosowna suplementacja, o której jednak więcej opowiemy już za chwilę, tymczasem wyjaśnijmy, czym dokładnie pompa mięśniowa jest. Zjawisko pompy pojawia się w trakcie treningu wskutek wypełnienia komórek mięśniowych krwią. Aby mogło do tego dojść, należy poprawić przepływ krwi, na który bezpośredni wpływ ma tlenek azotu. Tlenek azotu, działając rozszerzająco na naczynia krwionośne, usprawnia przepływ krwi do mięśni, dzięki czemu ulega poprawie ich stopień dotlenienia i odżywienia; nie należy bowiem  zapominać, że wraz z krwią transportowane są składniki odżywcze takie, jak aminokwasy i kreatyna. Efekt? Mięśnie wypełniają się krwią, pod której wpływem zwiększają czasowo swą objętość oraz są lepiej odżywione, co wpływa na ich szybszy wzrost. Tak więc, poza efektem wizualnym, jaki zapewnia pompa mięśniowa, ma ona również wpływ na przyrosty masy, tak też warto o nią zadbać.

Pompa mięśniowa, poza tym, co już o niej wiemy, a co zostało opisane powyżej, ma także wpływ na naszą psychikę i dodaje motywacji do kontynuacji ćwiczeń; nietrudno się bowiem domyślić, że napompowane mięśnie cieszą oko trenującego, sprawiając, że nabiera on chęci do dalszych ćwiczeń.

JAK NASILIĆ EFEKT POMPY MIĘŚNIOWEJ?

Pragnąc nasilić efekt pompy mięśniowej, warto skorzystać z odpowiedniej suplementacji, na jaką składają się środki poprawiające ukrwienie mięśni, jak boostery tlenku azotu. Zawarte w opisywanych preparatach substancje, jak agmatyna, beta alanina oraz AAKG należą do tych których zastosowanie pozwala usprawnić przepływ krwi do mięśni, co nasila efekt pompy. A zatem, wybierając produkt dla siebie, należy zapoznać się z jego składem, pamiętając, że powyższe składniki możemy nabyć zarówno w formie monopreparatu, jak i jako dodatek do innych suplementów np. przedtreningowych.

POZOSTAŁE ZASTOSOWANIA TLENKU AZOTU (NO)

Tlenek azotu to związek organiczny, który, poza tym, że wpływa na nasilenie efektu pompy, spełnia szereg innych, nie mniej ważnych zastosowań. Związek ten, działając rozszerzająco na naczynia oraz usprawniając przepływ krwi przez żyły i tętnice, nie tylko wzmaga zjawisko pompy, lecz również wspiera odprowadzanie produktów przemiany materii, jak amoniak czy kwas mlekowy. Dodatkowo, tlenek azotu zapobiega zakrzepom, co w efekcie obniża ryzyko zatorów, a także ma wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu (GH), dzięki czemu oddziałuje on na formę sportową i wygląd sylwetki. Chcąc zwiększyć jego poziom w organizmie, warto sięgnąć po sprawdzone produkty, jak boostery tlenku azotu, które można dostać w każdym sklepie z suplementami diety. Suplementy te, oparte głównie na naturalnych składnikach, jak wyciągi roślinne, są w pełni bezpieczne dla zdrowia i odznaczają się skutecznością.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 5 kapsułek produktu dziennie.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE PUMP 5250
Porcja: 5 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 30
opakowanie 150 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (5 kaps) ZAW:
Wartość energetyczna 86kJ/21kcal
Tłuszcz 0,1g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1g
Węglowodany 0,1g
w tym cukry 0,1g
Błonnik 0,1g
Białko 0,6g
Sól 0,1g
L-arginina hcl 1050mg
w tym L-arginina 871,5mg
Alfa-ketoglutaran L-argininy 4200mg
w tym L-arginina 2268mg
Błonnik

Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.

Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Sól

czyli chlorek sodu, jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bierze udział w regulacji gospodarki wodnej, ciśnienia osmotycznego oraz pH ustroju. Zapewnia optymalne ciśnienie krwi oraz wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Spożywana w nadmiarze, przyczynia się do nadciśnienia tętniczego i zwiększa ryzyko zawału serca oraz udaru mózgu.

Alfa-ketoglutaran L-argininy

Alfa-ketoglutaran argininy jest połączeniem kwasu glutarowego oraz argininy. To zestawienie molekuł oddziałuje korzystnie na syntezę tlenku azotu w organizmie. Używanie suplementów z tym składnikiem poleca się przed rozpoczęciem treningu, ponieważ wpływają one na ukrwienie mięśni, zwiększając ogólne zdolności wysiłkowe sportowców. Suplementację tym składnikiem zaleca się w przypadku rekonwalescencji sportowca, po przebytych urazach i kontuzjach.

L-arginina hcl

to aminokwas endogenny; bierze udział w syntezie hormonu wzrostu (GH) oraz detoksykacji organizmu. Wspomaga usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Związek zwiększa uwalnianie tlenku azotu (NO), dzięki czemu wpływa na efekt pompy i zapobiega chorobom układu krążeniowego, a także przyspiesza odnowę powysiłkową i przyspiesza gojenie się ran. Opóźnia procesy starzenia.

Napisz opinię

Sport Definition Pump 5250 - 150 kaps.

Sport Definition Pump 5250 - 150 kaps.

Booster tlenku azotu, którego zastosowanie pozwala utrzymać wysoki bilans azotowy. Preparat nasila efekt pompy mięśniowej, wspomaga budowanie masy oraz przyspiesza regenerację powysiłkową. Dodatkowo, suplement wpływa pozytywnie na nastrój i dodaje motywacji do ćwiczeń!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%