Scitec Nutrition Big Bang 3.0 - 825g

PRODUCENT: Scitec Nutrition

Scitec Nutrition - Big Bang 3.0 - 825g

Ostatnie sztuki!

118,99 zł

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Scitec Nutrition Big Bang 3.0 - 825g

Suplement diety Scitec Nutrition Big Bang 3.0 to wysokiej jakości formuła przedtreningowa, której skład opiera się na bogatym udziale mieszanki najlepszych składników, jak 5 różnych form kreatyny, 16 aminokwasów, L-karnityna, kofeina, jabłczan cytruliny, AAKG czy guarana, których zastosowanie wspomaga organizm przed i w trakcie intensywnego treningu! Środek Scitec Nutrition Big Bang 3.0 zapewnia silne pobudzenie organizmu, dzięki któremu możliwe będzie wydłużenie czasu treningu, wspiera wzrost parametrów, jak siła i wytrzymałość, oraz wspomaga budowanie masy mięśniowej! Ponadto, suplementacja środkiem Scitec Nutrition Big Bang 3.0 wykazuje silne działanie antykataboliczne i ochrania tkankę mięśniową przed rozpadem, a także wpływa korzystnie na lepszą regenerację!

KREATYNA A WZROST POZIOMU ENERGII W ORGANIZMIE

Kreatyna uchodzi za królowę suplementów, jak również obowiązkowy element suplementacji sportowej, i stosowana regularnie, zgodnie ze swym przeznaczeniem, może istotnie pomóc w realizacji celu sportowego na rozwój masy mięśniowej. Kreatyna, co może wielu zdziwić, jest związkiem naturalnie występującym w organizmie człowieka, zaś za jego produkowanie odpowiada narząd - wątroba. Stamtąd kreatyna trafia do mięśni, gdzie gromadzi się w formie fosfokreatyny, i tam też pełni rolę magazyniera energii ATP, która jest uwalniana w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego pod wpływem skurczu mięśni. Zastosowanie fosfokreatyny jest w tym miejscu nieocenione, jako że, uczestnicząc w procesie produkcji energii, pomaga utrzymać stały napływ cząstek ATP do pracujących mięśni, dzięki czemu umożliwia dłuższy i efektywniejszy trening. Efekt? Szybsza realizacja celów sportowych oraz poprawa wyników.

PLUSY REGULARNEGO STOSOWANIA KREATYNY

Kreatyna, poza zastosowaniem opisanym powyżej, odznacza się także szeregiem innych właściwości, i stosowana systematycznie i poparta odpowiednią dietą i treningiem, poprawia procesy regeneracyjne po treningu, wpływa na wzrost siły i wytrzymałości oraz normalizuje pH w mięśniach, obniżając poziom ich zakwaszenia i niwelując skutki przetrenowania. Co ciekawe, naukowcom udało się ostatnio dowieść, że nawet długotrwałe stosowanie kreatyny przez lata nie powoduje skutków ubocznych, poza drobnymi dolegliwościami żołądka, które to są jednak obserwowane w skrajnych przypadkach i stanowią raczej wyjątek od reguły. To oznacza, że kreatyna jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych suplementów diety, które udało się poznać i zbadać, i bez wątpienia zasługuje ona na tytuł królowej suplementów.

Kreatyna jest doskonałym dodatkiem w suplementacji wszystkich trenujących, nie tylko tych zaawansowanych, i znakomicie sprawdza się w każdej dziedzinie sportowej. Fakt ten czyni z kreatyny środek wszechstronny i uniwersalny. Mimo to, nie ulega wątpliwości, że najwięcej korzyści przynosi równoległe zastosowanie kreatyny i treningu siłowego.

ŁADOWANIE VS. CIĄGŁE STOSOWANIE KREATYNY

Kreatynę można dawkować na kilka sposobów, spośród których największą popularnością cieszy się tzw. metoda dawkowania. Polega ona na przyjmowaniu 0,3g kreatyny na kilogram masy ciała na dzień przez okres 5-7 dni. Po tym czasie, w celu podtrzymania odpowiedniego wysycenia tkanki mięśniowej kreatyną, zaleca się zmniejszenie owych dawek do 5g związku na dobę zadawanych codziennie. Jednakże, chociaż metoda ładowania kreatyny od dawna dominuje w kategorii sposobu suplementacji tego związku, nie jest ona jedyną, albowiem, co potwierdzają naukowcy, ciągłe stosowanie opisywanego suplementu jest tak samo korzystne i nie należy się go obawiać.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Scitec Nutrition - Big Bang 3.0 - 825g

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 25g związku na 30 min. przed planowanym treningiem. W dni nietreningowe nie stosować.

Napisz opinię

Scitec Nutrition Big Bang 3.0 - 825g

Scitec Nutrition Big Bang 3.0 - 825g

Zaawansowana formuła przedtreningowa obejmująca udział 5 różnych form kreatyny oraz innych składników, jak AAKG, kofeina, L-karnityna czy 16 aminokwasów. Preparat wspomaga lepsze przyrosty masy, wspiera wzrost siły i wytrzymałości oraz silnie pobudza do ciężkiej pracy. Dodatkowo, suplement wykazuje silne działanie antykataboliczne i wpływa pozytywnie na regenerację po wysiłku.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%