Olimp Redweiler Shot - 60ml

PRODUCENT: Olimp

Zdjecie

4,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Olimp Redweiler Shot - 60ml

REDWEILER SHOT

CZYM JEST TLENEK AZOTU I JAK DZIAŁA NA ORGANIZM?

Tlenek azotu jest naturalnie produkowanym w organizmie człowieka nieorganicznym związkiem chemicznym. Jego obecność w ciele ludzkim warunkuje rozkurczem naczyń krwionośnym, dzięki czemu wzrasta przepływ krwi przez żyły i tętnice. Zjawisko to skutkuje lepszym ukrwieniem mięśni, wskutek którego komórki mięśniowe są lepiej zaopatrzone w tlen i składniki odżywcze, i lepiej funkcjonują. Jednak rozkurcz naczyń krwionośnych ma jeszcze jedno, ważne zastosowanie, usprawniając odprowadzanie substancji zatruwających organizm, jak kwas mlekowy czy amoniak. Dodatkowo, lepsze ukrwienie, determinowane wzrostem stężenia tlenku azotu w organizmie, przyczynia się również do lepszego wypełniania ciał jamistych prącia krwią, wskutek czego mężczyzna doświadcza silniejszej erekcji.

Tlenek azotu, do którego wzrostu stężenia prowadzi wielu sportowców, spełnia również ważne zastosowanie w treningu, wspierając budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Proces ten odbywa się wskutek stymulacji przez związek syntezy hormonu wzrostu (GH), który to stanowi naturalny hormon anaboliczny, wspierający rozwój masy. Wzrost stężenia tlenku azotu przyczynia się więc pośrednio do przyrostów tkanki mięśniowej, nasila produkcję energii, wspomaga spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także wpływa pozytywnie na sprawności seksualne, determinując ich wzrost.

Poza korzystnym wpływem na formę sportową osób aktywnych fizycznie, tlenek azotu wykazuje również działanie o charakterze leczniczym, wspierającym zdrowie, zaś wśród licznych zastosowań tego związku wyróżniamy: obniżanie ciśnienia tętniczego, zapobieganie zlepianiu się płytek krwi, stymulacja produkcji nowych mitochondriów, korzystny wpływ na wychwyt glukozy przez komórki mięśniowe, pozytywny wpływ na pracę mózgu, udział w procesie powstawania erekcji. Właściwości te zaleca się wykorzystywać szczególnie osobom cierpiącym na choroby układu krążenia oraz mężczyznom borykającym się z zaburzeniami potencji.

JAK ZWIĘKSZYĆ POZIOM TLENKU AZOTU W ORGANIZMIE?

W celu zwiększenia stężenia tlenku azotu w organizmie, zaleca się jak najczęstsze spożywania takich produktów, jak burak, rukola, koper, roszponka, szpinak, które zawierają duże ilości azotanów oraz wspierają naturalną produkcję tlenku azotu w organizmie, lub zastosowanie suplementu diety o podobnym działaniu np. Olimp Redweiler Shot. Boostery azotowe są jednak szczególnie polecane osobom aktywnym fizycznie i sportowcom w celu podniesienia zdolności wysiłkowych organizmu w trakcie intensywnego treningu. Tak kompleksowe działanie pozwala na efektywne budowanie masy oraz przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej, szczególnie pożądane przez osoby podejmujące się ćwiczeń.

ZALETY OLIMP REDWEILER SHOT

Suplement diety Olimp Redweiler Shot to wysokojakościowa formuła, bazująca wyłącznie na najlepszych, starannie dobranych składnikach, zapewniająca maksymalny poziom skupienia podczas treningu! Dzięki Olimp Redweiler Shot zwiększysz produkcję tlenku azotu w organizmie, poprawisz ukrwienie mięśni, a także podniesiesz wytrzymałość oraz skupienie, niezbędne w trakcie intensywnego wysiłku. Suplement został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach i jest szczególnie dedykowany kulturystom oraz osobom trenującym siłowo i siłowo-wytrzymałościowo. Wraz z Olimp Redweiler Shot przekonasz się na nowo, czym jest maksymalna siła, doskonała wydolność i zwiększona koncentracja! Produkt dostępny w wygodnej postaci pysznego shota, dzięki której będziesz mógł zabrać suplement w niemal każde miejsce i spożyć go w niemal dowolnej chwili!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu (1 shot) przed treningiem, w dni treningowe. W dni nietreningowe nie stosować.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE REDWEILER SHOT
Porcja: 30 ml30 ml
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 22
opakowanie 60 ml
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (30 ml)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (30 ml) ZAW:
Beta-alanina 3000mg
Tauryna 1000mg
Kofeina 290mg
L-tyrozyna 125mg
Ekstrakt z pieprzu Kajeńskiego 4,2mg
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

L-tyrozyna

N-acetyl-L-tyrozyna jest to acetylowana pochodna aminokwasu endogennego, jakim jest tyrozyna. Dzięki procesowi acetylacji poprawiona zostaje jej rozpuszczalność, nadto biodostępność substancji aktywnej. Zwiększa poziom neuroprzekaźników, dopaminy oraz noradrenaliny. Wspomagająco stosowana w leczeniu zaburzeń nastroju, depresji oraz chorobie parkinsona. W suplementacji sportowej spełnia rolę psychostymulanta. Niweluje zmęczenie i poprawia zdolności wysiłkowe.

Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Beta-alanina

to aminokwas niebiałkowy; posiada zdolność do zwiększania ilości karnozyny w tkance mięśniowej, dzięki czemu hamuje spadek pH mający miejsce w trakcie treningu. Tym samym, związek wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej i zapobiega zakwasom. Stosowanie beta-alaniny pozwala wydłużyć czas treningu, wpływa pozytywnie na jego efektywność oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Ekstrakt z pieprzu Kajeńskiego

to naturalne źródło kapsaicyny; wykazuje działanie przeciwzapalne, dzięki czemu łagodzi objawy zapalenia stawów, redukuje ból głowy, hamuje rozrost i podział zmienionych chorobowo komórek, odznaczając się tym samym potencjałem antynowotworowym. Ponadto, związek wzmacnia odporność, chroni przed zawałem i udarem, wspomaga leczenie wrzodów układu pokarmowego i likwiduje problem wzdęć.

Ocena 
2018-12-31

Klasyk

Dobry produkt, pobudza nieźle (acz wolę FA Napalm), jest na kofeinie i taurynie także robotę robi. Beta-alanina coż nie byłem do niej przekonany ale poczytałem że między innymi ona odpowiada za że nie jestem taki zmęczony po treningu jak "bez niej" no i wpływa na wytrzymałośc i regenerację. Trenuję głównie na wolnych ciężarach i mogę potwierdzić - trening po Redweilerze to zdecydowanie bardziej intensywny temat. Może ciężarów nie dokładam ale powtórzen mieszczę więcej ! Polecam.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Olimp Redweiler Shot - 60ml

Olimp Redweiler Shot - 60ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%