Porównaj (0)

Iron Horse High Kick - 420g

Iron Horse - High Kick - 420g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 129 .
Suma punktów w zamówieniu: 129
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 3,23 zł.


Kup teraz

420g

420g

129,00 zł
Ananas
Cytryna
Pomarańcz
Dowolny

Suplement przedtreningowy - Iron Horse - High Kick

Iron Horse - High Kick - przedtreningowy suplement diety łączący 22 aktywne składniki o naukowo udowodnionym działaniu. Stworzony został z myślą o współczesnych wojownikach, dla których podstawą są wytrzymałość, energia, dynamika i szybkość. Suplement pobudza, poprawia koncentrację oraz pozwala zwiększyć parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu twój trening będzie efektywniejszy i intensywniejszy. Przyśpiesza regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Iron Horse - High Kick

  • Wspomaga intensywny trening
  • Pobudza i dodaje energi
  • Poprawia koncentrację
  • Zwiększa wytrzymałość treningową

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 15-30g przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Nie stosować

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Beta-alanina
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
Cukry
Kobalamina - Kobalamina to witamina B12, która w organizmie ludzkim pełni szereg ważnych funkcji. Znajdujemy ja w produktach pochodzenia zwierzęcego. Bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej oraz tłuszczowej. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego. Odpowiada także za dobry nastrój oraz dobre samopoczucie. Jej niedobór może powodować między innymi zmęczenie, anemię, stany depresyjne. Gości w wielu suplementach diety, między innymi dla sportowców.
Kofeina - Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.
Kwas alfa-liponowy - ALA, cyki kwas alfa liponowy wpływa na szybsze przyswojenie przez organizm glukozy, dzięki czemu można spodziewać się szybszej regeneracji wątroby. Jest to silny przeciwutleniacz, chroniący organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zwiększa wydolność fizyczną, regulując poziom cukru we krwi. Jest to substancja stosowana w wielu odżywkach dla sportowców, ze względu na działanie detoksykacyjne. Poprawia koncentrację w trakcie treningu.
Kwas askorbonowy
L- histydyna - L-histydyna należy do aminokwasów egzogennych, czyli nie wytwarzanych w organizmie ludzkim. Jest niezbędne do produkcji histaminy oraz prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, jak i immunologicznego. Niezbędna nadto do wytwarzania wielu enzymów, w tym gastryny, która wspomaga trawienie. Ze względu na to, iż nie jest wytwarzania przez organizm, musi być przyjmowana z pożywieniem oraz w postaci suplementów diety.
L- tyrozyna - Tyrozyna jest organicznym związkiem chemicznym, który spełnia istotne funkcje dla prawidłowej pracy i funkcjonowania całego organizmu. Ma wpływ na nasz nastrój i dobre samopoczucie. Nadto organizm ludzkim wykorzystuje ów związek do produkcji katecholamin, które wpływają na pracę mózgu. Należy do związków endogennych i jeśli wraz z pożywienie dostarczana jest jej niedostateczna ilość, zaleca się stosowanie suplementacji. Występuje w preparatach przyspieszających opalanie, odchudzających, pobudzających oraz poprawiających nastrój.
L-arginina - L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.
L-fenyloalanina - Fenyloalanina jest jednym z podstawowych aminokwasów, a więc jest on niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Do jego maksymalnego wykorzystania organizm potrzebuje witaminy B3 również, B6, C, miedź, i żelaza. Fenyloalanina normalizuje funkcjonowanie układu nerwowego, przeciwdziała depresji i łagodzi ból. Bierze również udział w tworzeniu i syntezie różnych neuroprzekaźników, jak epinefryna, dopaminy, i noradrenaliny. Dodatkowo łagodzi przewlekły ból po urazach i wypadkach.
L-glutamina - Endogenny aminokwas, który organizm jest w stanie samodzielnie wyprodukować w 70%. 30% musi zostać dostarczone wraz z pożywieniem lub poprzez zażywanie stosownych suplementów diety. Stymuluje on syntezę nowych białek mięśniowych poprzez dodawanie cząsteczek azotu. Wpływa na wzrost stężenia hormonu wzrostu i pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo- zasadowej. Usuwa także z organizmu zbędny amoniak. Poprzez jego dostarczanie do organizmu zwiększa się jego wytrzymałość.
L-izoleucyna
L-karnityna - Karnityna to organiczny związek chemiczny, niezbędny do transportu kwasów tłuszczowych. Wpływa na wzrost ilości enzymów wytwarzających energię, a także mówi się o jej korzystnym działaniu względem pracy układu krwionośnego. Wspomaga organizm na wielu płaszczyznach funkcjonowania organizmu. Występuje, jako składnik szeregu suplementów diety między innymi dla sportowców, ze względu na poprawę zdolności wysiłkowych, a także dostarczanie większych porcji energii.
L-leucyna - L-leucyna jest aminokwasem egzogennym. Naturalnie spotykana w produktach białkowych, ale i pokarmach pochodzenia roślinnego. Wpływa na sekrecję anabolicznych hormonów, dlatego uznaje się, iż jest niezbędna sportowcom, stąd znajduje swoje zastosowanie między innymi w suplementach diety tego typu. Wpływa również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie, poprawę sylwetki. Ma zastosowanie we wszystkich dyscyplinach sportowych.
L-walina
Magnez - Magnez jest pierwiastkiem chemicznym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego. Stanowi składnik kości, a także odgrywa ważną rolę w przekazywaniu sygnałów w układzie nerwowym. Bierze udział w licznych procesach biologicznych, zachodzących w organizmie ludzkim. Znajduje się w wielu preparatach, suplementach diety, które mają na celu zadbać o jego prawidłowy poziom. Występuje w wielu pokarmach, ale łatwo o jego niedobór, na przykład poprzez picie kawy czy też spożywanie alkoholu.
N-acetyl l-karnityny
Niacyna - Niacyna to witamina B3, określana również skrótem PP. Jedyna witamina z grupy B, która może być produkowana w organizmie. Są to jednak zbyt małe ilości, dlatego należy ją dostarczać wraz z pożywieniem. Działa wspomagająca na układ nerwowy, a także uczestniczy w przemianach metabolicznych węglowodanów. Obniża poziom złego cholesterolu, wspomagając produkcję korzystnej frakcji. Uczestniczy w tworzeniu krwinek czerwonych, a także rozszerza naczynia krwionośne.
Pirydoksyna - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tiamina - Witamina B1 znana również, jaki tiamina spełnia wiele istotnych funkcji. Uczestniczy w procesie oddychania tkankowego, czyli przemianie węglowodanów. Nadto decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i warunkuje prawidłową pracę mięśni. Ma wpływ na gojenie się ran oraz odczuwanie bólu. Jest niezbędna, by organizm radził sobie w czasie wzmożonego wysiłku fizycznego oraz umysłowego. Jej niedoborów widoczny jest najczęściej u osób narażonych na długotrwały stres, uprawiających wyczynowo sport, jak i pijących duże ilości alkoholu, herbaty i kawy.
Tłuszcze nasycone - Tłuszcz nasycony dostarcza energii człowiekowi, pomaga w przyswajaniu niektórych witamin oraz składników odżywczych, a także uczestniczy w budowie błon komórkowych. Źródła tłuszczów nasyconych to głównie: wołowina, jagnięcina, wieprzowina, smalec, masło, śmietana, pełnotłuste mleko, sery żółte o dużej zawartości tłuszczu, olej kokosowy, masło kakaowe, olej palmowy oraz olej z ziaren palmowych. Nadmiar tego typu tłuszczu przyczynia się do otyłości, zwiększenia poziomu złego cholesterolu i ryzyka wystąpienia chorób serca.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Żeń szeń
SKŁADNIKI AKTYWNE:  Hight Kick  
Porcja: 15g  
Ilość porcji w opakowaniu: 28  
Opakowanie: 420g  
Zawartość: w porcji(15g) zaw:
  Wartość energetyczna 49kcal
Białko  0g
  Węglowodany 0g
  - w tym cukry 0 g
  50 mg
  Tłuszcze nasycone 0 g
  Błonnik 0 g
  Sód 0 g
  Kompleks składników o działaniu wspomagającym efektywność pracy OUN:  
  Tauryna 2500mg
  L- tyrozyna 750 mg
  L-fenyloalanina 250 mg
  N-acetyl l-karnityny 200 mg
Schizandrol a 10% ekstrakt naturalny z cytryńca chińskiego  200mg
  Kofeina 100 mg
  Żeń szeń 50 mg
  Tiamina 40 mg
  Matrix stymulujący maksymalną wydolność układu mięśniowego:  
  L-glutamina 1000 mg
  Beta-alanina 2500 mg
  L-leucyna 1300 mg
  L-arginina 1000 mg
  L-walina 900 mg
  L-izoleucyna 800 mg
  L- histydyna 250 mg
  Magnez 125mg
  Kwas askorbonowy 100 mg
  Kwas alfa-liponowy 50mg
  Niacyna 30mg
  Pirydoksyna 20mg
  Kobalamina 100mcg
  L-karnityna 1000mg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: