FA Nutrition Xtreme Napalm Shot - 20 ampułek

PRODUCENT: FA Nutrition

FA - Xtreme Napalm Shot -12 ampułek

44,99 zł

- +

  Zamów i opłać w ciągu
  a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  Otrzymujesz 44 punktów!
  Darmowa dostawa od 250 zł
  100% bezpieczne zakupy

  Zamów ten produkt i zgarnij
  10% cashbacku na kolejne zakupy!

  Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

  Opis produktu

  FA Nutrition Xtreme Napalm Shot - 20 ampułek

  XTREME NAPALM SHOT

  PO CO STOSOWAĆ PRZEDTRENINGÓWKI?

  Przedtreningówki, czyli skrótowa nazwa suplementów przedtreningowych, to gama środków przeznaczonych, zgodnie ze swą nazwą, do stosowania przed treningiem w celu poprawy koncentracji i zwiększenia pobudliwości. Preparaty przedtreningowe stanowią dziś prężnie rozwijającą się grupę suplementów diety dostępnych na rynku, zaś ich popularność stale rośnie. Niestety, lecz nie każdy preparat jest tak samo dobry, zaś poszczególne suplementy przedtreningowe różnią się pomiędzy sobą zawartością i skutecznością, w związku z czym zaleca się kłaść większy nacisk na dokładne analizowanie zamieszczonych na odwrocie opakowania etykiet. Odżywki przedtreningowe, czy jak woli większość - przedtreningówki, to mieszanki zwykle tych samych, kluczowych składników, wśród których wyróżniamy takie substancje, jak: kofeina, beta alanina, betaina, l-tyrozyna, kreatyna, tauryna oraz arginina.

  CZY PRZEDTRENINGÓWKI SĄ BEZPIECZNE DLA ZDROWIA?

  Pomimo, iż odżywki przedtreningowe, jak każdy inny suplement dopuszczony do obiegu, musiały przejść szereg testów zatwierdzających, wiele osób wciąż kwestionuje ich brak szkodliwości i często zadaje pytanie: Czy odżywki przedtreningowe są bezpieczne dla organizmu? Odpowiedź na nie można porównać do odpowiedzi na inne: Czy picie kawy jest szkodliwe dla zdrowia? Z pewnością, dla niektórych, szczególnie wrażliwych na działanie kofeiny osób - tak; jeżeli więc spożycie filiżanki kawy przyczynia się do zbyt silnego pobudzenia, przyjęcie porcji przedtreningówki wywoła rewolucję, na jaką może nie być gotowy nasz organizm. Wówczas, osobom zbyt wrażliwym na silne działanie pobudzające będące efektem spożycia kofeiny, nie zaleca się suplementacji opisywanym produktem podobnie, jak nie zaleca się jej także wszystkim chorym na serce, jak również cierpiącym na podwyższone ciśnienie, albowiem zawarta w odżywkach przedtreningowych kofeina działa nie tylko pobudzająco, lecz także podnosi ciśnienie i przyspiesza pracę serca.

  Odżywki przedtreningowe stosuje się zawsze przed rozpoczęciem wysiłku w celu poprawy koncentracji i zwiększenia motywacji do ćwiczeń. Dodatkowo, silne działanie pobudzające, będące udziałem suplementacji przedtreningówkami, umożliwia wykonanie dłuższego i nie mniej intensywnego treningu, co z kolei przekłada się na lepsze efekty naszych wysiłków. Dodatek różnych niestandardowych substancji, jak kreatyna, poszerza zakres działania poszczególnych suplementów przedtreningowych, sprawiając, że działają one nie tylko mobilizująco na organizm, lecz odznaczają się szerszym spektrum zastosowań, i wpływają na ich jakość; poszukując więc suplementu dla siebie, zaleca się dokładną analizę składu rozpatrywanych przez nas produktów.

  ZALETY FA NUTRITION XTREME NAPALM SHOT

  Suplement przedtreningowy FA Nutrition Xtreme Napalm Shot to doskonałej jakości preparat przedtreningowy w płynie, którego konsystencja oraz rozmiar umożliwiają na zabranie go ze sobą niemal wszędzie i spożycie w dowolnej chwili! Zaawansowana formuła składników FA Nutrition Xtreme Napalm Shot, obejmująca udział takich substancji, jak beta alanina, tauryna i kofeina, wspierają organizm podczas intensywnego wysiłku, dodając energii i zwiększając motywację do ćwiczeń. Dodatkowo, suplement poprawia poziom skupienia i koncentrację, jak również wzmaga szybszą reakcję, niezbędną podczas wyczerpującego treningu. Wraz z FA Nutrition Xtreme Napalm Shot wykonasz solidny trening i skutecznie oddalisz uczucie zmęczenia ograniczające Twoje możliwości wysiłkowe! Produkt wolny od cukru i tłuszczy. Dostępny w wielu przepysznych smakach!

  FA - Xtreme Napalm Shot -12 ampułek

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie 1-2 porcji produktu przed treningiem, w dni treningowe. W dni wolne od treningu nie stosować. Unikać spożywania przed snem!

  Jeszcze nie jesteś przekonany?

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O FA Nutrition Xtreme Napalm Shot - 20 ampułek

  Napisz opinię

  FA Nutrition Xtreme Napalm Shot - 20 ampułek

  FA Nutrition Xtreme Napalm Shot - 20 ampułek

  KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

  TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%