Porównaj (0)

FA Xtreme Napalm Shot -12 ampułek

FA - Xtreme Napalm Shot -12 ampułek Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 42 .
Suma punktów w zamówieniu: 42
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,05 zł.


Kup teraz

12 ampułek

12 ampułek

19%
51,99 zł 42,00 zł
Cytryna
Malina
Tropikalny
Winogron
Dowolny
Cytryna-Mięta
Brzoskwinia-mango
Grejpfrut
Jabłko-mięta
Pomarańcz
Wiśnia
8%
2,70 zł 2,48 zł
Cytryna
Malina
Tropikalny
Winogron
Dowolny
Grejpfrut
Jabłko-mięta
Cytryna-Mięta
Brzoskwinia-mango
Pomarańcz
Wiśnia

Pobudzający szot przedtreningowy - Fitness Authority - Xtreme Napalm Shot 

Fitness Authority - Xtreme Napalm Shot to suplement przedtreningowy stworzony z myślą o osobach, wymagających przygotowania organizmu do intensywnego wysiłku fizycznego. Suplement dodaje energi i poprawia koncentrację, dzięki czemu umożliwa zrobienie intensywniejszego i efektywniejszego treningu. 

Fitness Authority - Xtreme Napalm Shot nasila uwalnianie tlenku azotu i poprawia transport składników odżywczych do mięśni. Suplement zawiera przeciwutleniacze, co pozwala na oczyszczanie organizmu z wolnych rodników.

Z Fitness Authority - Xtreme Napalm Shot zwiększysz swoje wyniki siłowe i wytrzymałościowe. Produkt polecany jest sportowcom siłowym oraz wytrzymałościowym.

Fitness Authority - Xtreme Napalm Shot 

  • Zwiększa skupienie i koncentrację
  • Energia i pobudzenie
  • Działa antyoksydacyjnie
  • Poprawia transport skłądników odżywczych
  • Wolny od cukru i tłuszczy
  • Dodatek beta-alaniny
  • Pozwala na poprawę parametrów siłowych i wytrzymałościowych

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 shot przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Nie stosować

Nie stosować przed snem - silne działanie pobudzające!


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Beta-alanina
Glukuronolakton - Organiczny związek chemiczny, który jest naturalnie występującym w pożywieniu metabolitem glukozy. Bierze udział w przemianach energetycznych w organizmie ludzkim i wykazuje potencjał detoksykacyjny. Wspomaga zdolność wysiłkową i pomaga w pozbyciu się zbędnych produktów przemiany materii. Prz wzmożonym wysiłku fizycznym zaleca się spożywanie glukuronolaktonu w dawcę 1 – 3g na dobę. Jest składnikiem wielu suplementów przeznaczonych dla kulturystów, sportowców i osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.  
Hydrolizowana kazeina (peptopro®)
Kofeina bezwodna - Kofeina bezwodna należy do naturalnej grupy środków stymulujących. Swoje zastosowanie znajduje w napojach energetycznych, suplementach dla sportowców, wspomagających odchudzanie. Ze względu na właściwości pobudzające stosuje się ją także w preparatach przeznaczonych dla kierowców, którzy pokonują długie trasy. Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, usprawnia krążenie krwi, jest mało toksyczna. Kofeina bezwodna jest sprzedawana w postaci krystalicznego proszku.
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
SKŁADNIKI AKTYWNE:Xtreme Napalm Shot
Porcja:60ml
Ilość porcji w opakowaniu:1
Opakowanie:60ml
Zawartość:w porcji(60ml)zaw:
Beta-alanina2500 mg
Tauryna1000 mg
Kofeina bezwodna200 mg
Glukuronolakton125 mg
Hydrolizowana kazeina (peptopro®)25 mg