6PAK Nutrition Vaso Pak - 320g

PRODUCENT: 6PAK Nutrition

Dostawa 0 zł
Zdjecie

89,00 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
8,90 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

6PAK Nutrition Vaso Pak - 320g

VASO PAK

POMPA MIĘŚNIOWA - CO TO JEST?

Zjawisko pompy mięśniowej, polegające na zwiększeniu objętości mięśni w trakcie treningu, jest bardzo pożądanym wśród sportowców, którzy w celu jego spotęgowania, bardzo często sięgają po różnego rodzaju boostery azotowe. Wzrost objętości mięśni, nazywany przez wprawionych siłaczy efektem napompowania, jest warunkowany wzrostem stężenia tlenku azotu (NO) w organizmie, który działa rozszerzająco na naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi do komórek mięśniowych, powodując tym samym lepsze ukrwienie naszych muskuł, oraz zwiększa dostawę składników odżywczych, jak aminokwasy i glukoza, które odżywiają mięśnie, jak również stwarzają doskonałe warunki do ich wzrostu i rozwoju.

JAK ZWIĘKSZYĆ POMPĘ MIĘŚNIOWĄ?

W celu nasilenia efektu pompy mięśniowej, należy uprzednio zatroszczyć się o właściwe nawodnienie organizmu oraz zadbać o odpowiednią podaż glikogenu mięśniowego, którego cennym źródłem są węglowodany, jako że jedynie dobrze nawodniony i odżywiony organizm będzie w stanie doświadczyć efektu napompowania mięśni. Oznacza to, że osoby będące na redukcji i spożywające ograniczoną ilość cukrów w diecie, będą wykazywały problemy z zainicjowaniem efektu pompy. Kolejnym sprawdzonym sposobem służącym maksymalizacji uczucia napompowania mięśni jest odpowiednia suplementacja, która pozwala zwiększyć poziom NO  w organizmie, i dzięki temu, nasila ona efekt pompy mięśniowej. Suplementami o działaniu docelowo zwiększającym stężenie tlenku azotu są głównie: arginina, cytrulina, beta alanina, które stanowią niezależne substancje, oraz różne mieszanki takie, jak stacki kreatynowe, które zwiększają napompowanie mięśni krwią i wodą, przyczyniając się tym samym do wzrostu objętości komórek mięśniowych.

KORZYŚCI POMPY MIĘŚNIOWEJ

Pompa mięśniowa, poza efektem wizualnym, cieszącym oko siłacza, zwiększa motywację osób trenujących do jeszcze intensywniejszej pracy oraz podnosi nastrój, dzięki uwolnieniu potężnej dawki endorfin. Jednakże, dobrze wyglądające i o rozmiar większe mięśnie to jedno, albowiem głównym zastosowaniem uczucia napompowania są lepsza odżywienie i ukrwienie muskuł, które to stwarzają doskonałe warunki do rozwoju naszej masy mięśniowej.

ZALETY 6PAK NUTRITION VASO PAK

Suplement diety 6PAK Nutrition Vaso Pak to wysokiej jakości odżywka typu pre-workout, a zatem przeznaczona do stosowania przed treningiem, w celu lepszego przygotowania nas do nadchodzącego wysiłku! 6PAK Nutrition Vaso Pak, dzięki swej kompleksowej formule wyłącznie sprawdzonych, dobrze wyselekcjonowanych substancji czynnych, wśród których wyróżniamy beta alaninę, mieszankę związków pompujących takich, jak arginina HCL czy l-norwalina, oraz kompleks witamin, zwiększa wydolność tlenową organizmu i wytrzymałość, odczuwalnie nasila efekt upragnionej pompy, jak również skraca czas przeznaczony na regenerację. Preparat 6PAK Nutrition Vaso Pak został stworzony z myślą o sportowcach, zwłaszcza trenujących siłowo, którym zależy na spotęgowaniu uczucia napompowania mięśni. Wraz ze środkiem 6PAK Nutrition Vaso Pak doświadczysz pompy mięśniowej, jakiej jeszcze nigdy nie miałeś, oddalisz uczucie zmęczenia, mogąc trenować dłużej i intensywniej, oraz zwiększysz odżywienie mięśni, stwarzając tym samym doskonałe warunki do wzrostu masy! Produkt dostępny w wygodnej postaci sproszkowanej. Wolny od kreatyny.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1 porcji produktu przed planowanym treningiem, w dni treningowe. W dni nietreningowe nie stosować.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE VASO PAK
Porcja: 8 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 40
opakowanie 320 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (8 g) ZAW:
Witamina B6 2mg
Witamina C (kwas askorbinowy) 30mg
Witamina B12 6mcg
L-arginina hcl 2000mg
w tym L-arginina 1653mg
Beta-alanina 1500mg
Jabłczan L-cytruliny 1500mg
L-cytrulina 850mg
Kofeina 150mg
N-acetyl-L-karnityna 200mg
w tym L-karnityna 159mg
L-norwalina 50mg
Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Witamina C (kwas askorbinowy)

Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.

Witamina B12

Kobalamina to witamina B12, która w organizmie ludzkim pełni szereg ważnych funkcji. Znajdujemy ja w produktach pochodzenia zwierzęcego. Bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej oraz tłuszczowej. Wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego oraz krwionośnego. Odpowiada także za dobry nastrój oraz dobre samopoczucie. Jej niedobór może powodować między innymi zmęczenie, anemię, stany depresyjne. Gości w wielu suplementach diety, między innymi dla sportowców.

Beta-alanina

to aminokwas niebiałkowy; posiada zdolność do zwiększania ilości karnozyny w tkance mięśniowej, dzięki czemu hamuje spadek pH mający miejsce w trakcie treningu. Tym samym, związek wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej i zapobiega zakwasom. Stosowanie beta-alaniny pozwala wydłużyć czas treningu, wpływa pozytywnie na jego efektywność oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Jabłczan L-cytruliny

Jabłczan Cytruliny stanowi połączenie aminokwasu cytruliny oraz kwasu jabłkowego. Gości w suplementach dla sportowców, ze względu na udowodnioną zwiększoną zdolność wysiłkową. Zmniejsza uczucie zmęczenia, nadto wpływa na zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Nadaje się do suplementacji okresowej, jak i stałej. Dla osób trenujących dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe, jak i łączących treningi siłowo-wytrzymałościowe.

L-norwalina

L-Norwalina stanowi organiczny związek chemiczny. Należy do aminokwasów rozgałęzionych, nieprotogennych. Ze względu na swoje właściwości wykorzystywana w suplementacji sportowej, nie występuje jednak w postaci suplementów zawierających samą L-norwalinę. W ogóle pojawia się w niewielu preparatach, ze względu na wysoką cenę. Wpływa na poprawę zdolności wysiłkowych, lepsze odżywienie oraz ukrwienie tkanki mięśniowej.

L-arginina hcl

to aminokwas endogenny; bierze udział w syntezie hormonu wzrostu (GH) oraz detoksykacji organizmu. Wspomaga usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Związek zwiększa uwalnianie tlenku azotu (NO), dzięki czemu wpływa na efekt pompy i zapobiega chorobom układu krążeniowego, a także przyspiesza odnowę powysiłkową i przyspiesza gojenie się ran. Opóźnia procesy starzenia.

w tym L-karnityna

to aminokwas zaliczany do grupy pseudowitamin; wpływa na poprawę zakresu zdolności intelektualnych, jak pamięć i zdolność uczenia się, zmniejsza objawy demencji, a także działa neuroprotekcyjnie, wykazując potencjał w terapii chorób neurodegeneracyjnych, jak choroba Alzheimera. Ponadto, związek stymuluje regenerację nerwów, wpływa na zmniejszenie poziomu kortyzolu w organizmie oraz zwiększa ruchliwość plemników, wspierając funkcje rozrodcze u mężczyzn.

L-cytrulina

to aminokwas endogenny, bierze udział w cyklu mocznikowym; zmniejsza uczucie zmęczenia, usprawnia działanie układu krążenia, wspomaga usuwanie amoniaku i wpływa na metabolizm tlenku azotu. Związek wspiera leczenie zaburzeń erekcji spowodowanych wysokim ciśnieniem krwi. Ponadto, zwiększa poziom argininy w ciele, dzięki czemu wspomaga produkcję tlenku azotu (NO), a także obniża cholesterol i redukuje zakwaszenie mięśni.

N-acetyl-L-karnityna

to aminokwas zaliczany do grupy pseudowitamin; wpływa na poprawę zakresu zdolności intelektualnych, jak pamięć i zdolność uczenia się, zmniejsza objawy demencji, a także działa neuroprotekcyjnie, wykazując potencjał w terapii chorób neurodegeneracyjnych, jak choroba Alzheimera. Ponadto, związek stymuluje regenerację nerwów, wpływa na zmniejszenie poziomu kortyzolu w organizmie oraz zwiększa ruchliwość plemników, wspierając funkcje rozrodcze u mężczyzn.

Napisz opinię

6PAK Nutrition Vaso Pak - 320g

6PAK Nutrition Vaso Pak - 320g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%