Porównaj (0)

Olimp Testoxeed - 120 kaps.

Zdjecie Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 83 .
Suma punktów w zamówieniu: 83
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,08 zł.


Kup teraz

120 kaps.

120 kaps.

7%
89,99 zł 83,69 zł
Kapsułki

Booster testosteronu - Olimp - Testoxeed

Masz dosyć nieefektownych boosterów testosteronu? Sięgnij po Olimp - Testoxeed to innowacyjną, skuteczną formę T-boostera. Mechanizm działania opiera się nie tylko na samym zwiększaniu produkcji testosteronu, ale maksymalnym podnoszeniu jego wolnej formy we krwi. Najbardziej innowacyjnym składnikiem zastosowanym w Olimp - Testoxeed jest opatentowany, standaryzowany ekstrakt ashwagandhy (KSM-66). Badania udowoniły, że KSM-66 zwiększa ilość beztłuszczowej masy mięśniowej, przyspiesza regenerację powysiłkową oraz obniża poziom hormonu stresu (kortyzolu). Suplement zwiękasza również możliwości seksualne oraz podnosi libido.

Olimp - Testoxeed

  • Kompleksowa formuła 
  • Podnosi poziom testosteronu
  • Zwiększa funkcje seksualne i podnosi libido
  • Nasila anabolizm
  • Przyśpiesza regenrację
  • Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 1 kapsułka 2 razy dziennie do posiłku

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 1 kapsułka 2 razy dziennie do posiłku


Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

-- pro_activation blend
-- testo-generation formula
Astragin - Astragin stanowi substancję roślinną wpływającą na zwiększenie wchłanialności substancji pokarmowych. Aminokwasy, witaminy oraz glukoza mającego ogromne znaczenie w cyklu treningowym, są przyswajane o 50-60% więcej. Ów substancja nadto zwiększa ilość glikogenu w mięśniach oraz sprzyja zwiększonej produkcji ATP. Podnosi wrażliwość na insulinę. Zwiększa wydolność fizyczną, a także poprawia samopoczucie. Astragin sprzyja wzrostowi poziomu L-argininy, L-cytruliny oraz tlenku azotu.
Chelat aminokwasowy cynku albion®
Ekstrakt cytryńca chińskiego
Ekstrakt kozieradki pospolitej (50% saponin)
Ekstrakt z korzenia ashwaganda (5% witanolidów) ksm-66
Ekstrakt z korzenia maca (lepidium meyenii) - Maca jest źródłem węglowodanów, protein, witamin i pierwiastków, jak żelazo, wapń, magnez, cynk i fosfor. Jest od wieków stosowany jako środek na poprawę libido. Korzystnie oddziałuje zarówno na kondycję psychiczną, jak również fizyczną. Poprawia koncentrację i wspomaga leczenie bezsenności. Ekstrakt z macy jest odpowiedzialny za prawidłowy rozwój mięśni i naprawę ubytków w tkance chrzęstnej. U kobiet zaobserwowano po jej spożyciu łagodzące efekty menopauzy.  
Ekstrakt z owsa zwyczajnego (avena sativa)
Ekstrakt z różańca górskiego
Kwas d-asparaginowy (daa) - DAA to aminokwas, który w naturalny sposób występuje w organizmie człowieka. Wykazuje zdolność do rozkładania amoniaku. Chroni układ nerwowy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Poprzez zwiększenie poziomu testosteronu pozwala na rozbudowanie masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej. DAA opiera swój mechanizm działania na leutopinie- hormonie, który wytwarzany jest przez przysadkę mózgową. To on odpowiada za pobudzenie i produkcję testosteronu.
Trans-resweratrol (ekstrakt ze skórek winogron)
Witamina b2 - Witamina B2 to inaczej ryboflawina, która główne funkcje spełnia względem prawidłowej pracy i funkcjonowania układu nerwowego. Ma nadto znaczący wpływ na narząd wzroku. Do organizmu dostarczana jest wraz z pokarmem, stąd racjonalna, zbilansowana dieta gwarantuje jej podaż w odpowiedniej ilości. Bierze udział w procesach przemiany materii. Jest również niezbędna do tworzenia czerwonych płytek krwi. Ma znaczenie dla oddychania międzykomórkowego oraz procesów wzrostu. Kolejno wspomaga procesy rozkładu węglowodanów, tłuszczów, a także białek.
Witamina b6 (chlorowodorek pirydoksyny) - Pirydoksyna, inaczej witamina B6, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiada za prawidłowe działanie układu nerwowego, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni i pracę serca, a także podnosi odporność organizmu. Bierze udział w procesie przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu. Oddziałuje na glikogenezę (przemianę glukozy w glikogen) i glikogenolizę (proces rozkładu glikogenu) w mięśniach. Niedobór witaminy B6 doprowadza do zmian zapalnych skóry i błony śluzowej jamy ustnej, a także do zmian w układzie nerwowym objawiających się depresją, obniżeniem nastoju, bezsennością.
SKŁADNIKI AKTYWNE: Testoxeed Male Testo
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 120 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % ZDS*
-- TESTO-GENERATION Formula 1009mg
Kwas d-asparaginowy (DAA) 937,5mg
Ekstrakt z owsa zwyczajnego (avena sativa) 20mg
Trans-resweratrol (ekstrakt ze skórek winogron) 12,5mg
Ekstrakt z korzenia maca (lepidium meyenii) 25mg
Ekstrakt kozieradki pospolitej (50% saponin) 10mg
chelat aminokwasowy cynku albion® 3,75mg 37,5%
-- PRO_Activation Blend 38,5mg
Ekstrakt z Różańca Górskiego 20mg
Ekstrakt z korzenia ashwaganda (5% witanolidów) KSM-66 10mg
Astragin 5mg
Ekstrakt cytryńca chińskiego 2,5mg
Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny) 1mg
Witamina B2 0,7mg 50%
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 0,7mg 50%
Witamina B12 (jako metylokobalamina) 1,25μg 50%
Miedź (chelat aminokwasowy miedzi Albion®) 500μg 50%
Składniki: kwas D-asparaginowy, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii Walp.), ekstrakt owsa zwyczajnego (Avena sativa L.), ekstrakt różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion®), trans-resweratrol (ekstrakt ze skórek winogron, Vitis vinifera L.), 0,8% ekstrakt z korzenia ashwaganda (Withania somnifera L.) KSM-66, ekstrakt kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-greacum L.), AstraGin™ (opatentowana mieszanka ekstraktów - Panax notoginseng i Astragalus membranaceus), diglicynian miedzi (chelat aminokwasowy miedzi Albion®), ekstrakt cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis (Turcz.) Baill.), cyjanokobalamina – wit. B12, ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), chlorowodorek pirydoksyny – wit. B6, ryboflawina – wit. B2, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna , barwnik: E 171).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: