QNT No-Elite - 800g

Dostępność: Produkt niedostępny

139,00 zł

110,00 zł

(Oszczędzasz 29,00 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Promocja
QNT - No-Elite - 800g
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 110 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

QNT No-Elite - 800g

Booster tlenku azotu - QNT - NO-Elite

QNT - NO-Elite to innowacyjny suplement przedtreningowy o wielokierunkowym działaniu. Jest kompozycją najpopularniejszych, skutecznych substancji aktywnych. Zaprojektowany został dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych pragnących efektywnych, długotrwałych treningów i widocznych rezultatów. QNT - NO-Elite stymuluje produkcję tlenku azotu, powodując lepsze odżywienie tkanki mięśniowej. Widzimy to w postaci silnie napompowanych mięśni. Zawartość beta-alaniny i kreatyny pozwala zahamować zmęczenie oraz zwiększyć możliwości siłowe i wytrzymałościowe. Produkt ma pozytywny wpływ na budowę masy mięśniowej.

QNT - NO-Elite

  • Nasila wydzielanie tlenku azotu
  • Pompa mięśniowa
  • Odżywienie mięśni
  • Szybsza budowa masy mięśniowej
  • Hamuje zmęczenie
  • Siła i wytrzymałość

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 30g przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Nie stosować 
QNT - No-Elite - 800g

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
Monohydrat kreatyny 2160 mg
Kofeina 180 ug
Tauryna 1800 mg
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 10.9 g
Białko 0.01 g
L-glutamina 3600 mg
Beta alanina 3000 mg
L-arginina 3600 mg
Witamina C 54 mg
pirogronian kreatyny 300 mg
L-ornityna hcl 1200 mg
L-karnityna hcl 600 mg
FORMA Proszek
Białko 1%
Węgle 99%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O QNT No-Elite - 800g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

Monohydrat kreatyny
Monowodzian kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.
Kofeina

Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.

Tauryna
Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
Białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

L-glutamina

test

Witamina C
Witamina C to kwas askorbinowy, będący organicznym związkiem chemicznym. Dla ludzi to witamina, która musi być dostarczana wraz z pożywieniem, ale i przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Spośród wszystkich witamin, to właśnie C jest najbardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. U dorosłego człowieka rekomenduje się spożycie na poziomie 45-90mg na dobę. Bierze udział między innymi w przemianach tyrozyny, jak i niezbędna jest do zachowania prawidłowego potencjału oksydacyjnego w komórce.

Napisz opinię

QNT No-Elite - 800g

QNT No-Elite - 800g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: