Porównaj (0)

QNT No-Elite - 800g

QNT - No-Elite - 800g Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 110 .
Suma punktów w zamówieniu: 110
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 2,75 zł.


Kup teraz

800g

800g

21%
139,00 zł 110,00 zł
Lemon
Pomarańcz

Booster tlenku azotu - QNT - NO-Elite

QNT - NO-Elite to innowacyjny suplement przedtreningowy o wielokierunkowym działaniu. Jest kompozycją najpopularniejszych, skutecznych substancji aktywnych. Zaprojektowany został dla sportowców siłowych i wytrzymałościowych pragnących efektywnych, długotrwałych treningów i widocznych rezultatów. QNT - NO-Elite stymuluje produkcję tlenku azotu, powodując lepsze odżywienie tkanki mięśniowej. Widzimy to w postaci silnie napompowanych mięśni. Zawartość beta-alaniny i kreatyny pozwala zahamować zmęczenie oraz zwiększyć możliwości siłowe i wytrzymałościowe. Produkt ma pozytywny wpływ na budowę masy mięśniowej.

QNT - NO-Elite

  • Nasila wydzielanie tlenku azotu
  • Pompa mięśniowa
  • Odżywienie mięśni
  • Szybsza budowa masy mięśniowej
  • Hamuje zmęczenie
  • Siła i wytrzymałość

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 30g przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Nie stosować 

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Beta-alanina
Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Kofeina - Kofeina to najpopularniejsza substancja wykazująca silne działanie pobudzające. Z tego względu bardzo często spotykana jest w suplementach diety. Dla sportowców, ale i na odchudzanie, ze względu na dostarczanie zwiększonych dawek energii oraz pobudzenie do pracy metabolizmu. Niweluje zmęczenie, poprawia koncentrację, pobudza ośrodkowy układ nerwowy i wpływa na poprawę nastroju. Wykazuje również korzystne działanie przeciwutleniające oraz pomaga łagodzić bóle migrenowe.
L-arginina - L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.
L-glutamina - Endogenny aminokwas, który organizm jest w stanie samodzielnie wyprodukować w 70%. 30% musi zostać dostarczone wraz z pożywieniem lub poprzez zażywanie stosownych suplementów diety. Stymuluje on syntezę nowych białek mięśniowych poprzez dodawanie cząsteczek azotu. Wpływa na wzrost stężenia hormonu wzrostu i pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo- zasadowej. Usuwa także z organizmu zbędny amoniak. Poprzez jego dostarczanie do organizmu zwiększa się jego wytrzymałość.
L-karnityna hcl
Monohydrat kreatyny - Monohydrat kreatyny to cząsteczka kreatyny połączona z wodą, w jedną całość. Najpopularniejsza i najtańsza forma kreatyny, stosowana w suplementacji sportowej. Wspomaga zdolności wysiłkowe, a także przyspiesza przyrost beztłuszczowej masy ciała. Korzystnie wpływa na regenerację posiłkową. Pośród nowoczesnych form kreatyny, które pojawiają się na rynku, monohydrat kreatyny wciąż uważany jest za najlepszy i najbardziej skuteczny.
Ornityna hcl - Chlorowodorek L-ornityny jest aminokwasem uważanym za istotny dla diety i odpowiada za wiele funkcji w organizmie. L-ornityna jest użytecznym składnikiem budulcowym białek wykorzystywanych w organizmie do wzrostu i naprawy tkanek, a ponadto spełnia wiele ważnych funkcji w organizmie. L-ornityna jest występującym naturalnie aminokwasem, który można znaleźć w małych ilościach w różnych rodzajach pokarmów, m.in. w mięsie i nasionach roślin. Jednak dla osiągnięcia maksymalnych korzyści, konieczna jest suplementacja diety dodatkowymi źródłami L-ornityny.
Pirogronian kreatyny
Tauryna - Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Witamina c - Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE: QNT N.O ELITE (pomarańcz)
Porcja: 30g
Ilość porcji w opakowaniu: 26
Opakowanie: 800g
Zawartość: w porcji: zaw: % ZDS*
Wartość energetyczna 44kcal/183kJ
Białko 0,01g
Węglowodany 10,9g
Tłuszcz 0g
L-arginina 3600mg
L-glutamina 3600mg
Beta-alanina 3000mg
Monohydrat kreatyny 2160mg
ornityna hcl 1200mg
Tauryna 1800mg
L-karnityna HCL 600mg
Pirogronian kreatyny 300mg
Kofeina 180mcg
Witamina C 54mg 68%
Składniki: dekstroza, l-arginina, l-glutamina, beta alanina, substancje przeciwzbrylające E341 i E551, monohydrat kreatyny, tauryna, maltodekstryna, l-ornityna HCl, aromat, regulator kwasowości E330, acetyl l-karnityna HCl, kretyna HCl, substancja smakowa, kofeina, substancje słodzące E955 i E950, witamina C (kwas l-askorbinowy).