6PAK Nutrition PUMP Pak - 320g

69,00 zł

- +

Zdjecie
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 69 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

6PAK Nutrition PUMP Pak - 320g

Booster azotowy - 6PAK Nutrition PUMP Pak

6PAK Nutrition PUMP Pak – to preparat, który przede wszystkim wywołuje efekt pompy treningowej. Został stworzony na bazie argininy i jabłczanu cytruliny oraz wzbogacony o takie składniki jak tauryna i witamina B6. PUMP Pak pozwala na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz oddala uczucie zmęczenia. Dodatkowo przyśpiesza regeneracje potreningową, poprawia procesy anaboliczne oraz zwiększa motywację do ćwiczeń. Polecany szczególnie dla osób intensywnie trenujących.

6PAK Nutrition PUMP Pak

  • Efekt pompy treningowej
  • Zwiększa siłę
  • Przyśpiesza regenerację potreningową 
  • Zwiększa motywację do ćwiczeń 
  • Przyśpiesza przyrost masy mięśniowej

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • Spożywać 1 porcję – 3,2g około 20-30 minut przed treningiem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • Nie stosować  
Zdjecie

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O 6PAK Nutrition PUMP Pak - 320g

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

w tym L-arginina

L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.

Tauryna
Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Tauryna ma też działanie anaboliczne, choć nie bezpośrednie. Badania naukowe dowiodły, że aminokwas ten stymuluje trzustkę do produkcji insuliny. Insulina, obok testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1, jest naturalnym hormonem anabolicznym. Jej większe stężenie we krwi przekłada się więc na szybszą budowę tkanki mięśniowej.
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)
Witamina B6 znana jest także pod nazwą pirydoksyny. Wpływa na prawidłową pracę układów krwionośnego oraz nerwowego. Przede wszystkim decyduje o prawidłowych wartościach ciśnienia krwi, pracy serca oraz skurczów mięśni. Ponadto podnosi poziom odporności organizmu. Bierze udział w procesach przemiany białka, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, a także tryptofanu. Jest niezbędna podczas produkcji czerwonego barwnika krwi, ma znaczący wpływ na glikogenezę oraz glikogenolizę w mięśniach.
Jabłczan cytruliny

Jabłczan Cytruliny stanowi połączenie aminokwasu cytruliny oraz kwasu jabłkowego. Gości w suplementach dla sportowców, ze względu na udowodnioną zwiększoną zdolność wysiłkową. Zmniejsza uczucie zmęczenia, nadto wpływa na zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej. Nadaje się do suplementacji okresowej, jak i stałej. Dla osób trenujących dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe, jak i łączących treningi siłowo-wytrzymałościowe.

Napisz opinię

6PAK Nutrition PUMP Pak - 320g

6PAK Nutrition PUMP Pak - 320g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: