Jaka odżywka najlepiej wspomoże przyrost mięśni ? Ranking odżywek białkowych 2018

 (141)    (0)    0

  Rankingi

Odżywki białkowe są przeznaczone dla sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Jest bardzo duży wybór odżywek białkowych na rynku, ale większość z nich jest oparta o białko serwatkowe. Stosuje się je zarówno, w celu budowania masy mięśniowej, jak i przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej. Poniżej wymienimy Ci korzyści ze stosowania odżywek białkowych i pokażemy, po które preparaty warto jest sięgnąć.

W jaki sposób wybrać odżywkę białkową?

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele odżywek białkowych od różnych producentów. Naprawdę jest w czym wybierać. W czasie szukania idealnej odżywki białkowej, trzeba wziąć pod uwagę kilka parametrów. Pierwszym z nich jest przyswajalność. Pod tym względem najlepsze w czasie diety redukcyjnej jest białko serwatkowe, ponieważ bardzo szybko się wchłania. Podczas budowania masy o wiele lepsze będzie sięgnięcie po preparaty zawierające zarówno serwatkę, jak i kazeinę. Kolejnym kryterium jest zawartość aminokwasów. Odżywka białkowa powinna mieć w swoim składzie takie substancje, jak: izoleucynę, walinę, lizynę, metioninę i treoninę. W dobrej jakości odżywce białkowej nie może być również genetycznie zmodyfikowanych elementów, które będą miały niekorzystny wpływ na organizm.

Jakie korzyści są związane ze stosowaniem odżywek białkowych?

Odżywki białkowe są szczególnie polecane osobom, które chcą zbudować masę mięśniową oraz zredukować ilość tkanki tłuszczowej. Poza tym, odżywki białkowe: poprawiają jakość tkanki mięśniowej, zwiększają wytrzymałość organizmu, biorą aktywny udział w procesach regeneracyjnych mięśni po treningu oraz przyspieszają proces regeneracji tkanek.

  1. Odżywka Olimp Good Morning Lady AM Shake - 720g

To idealna propozycja dla zabieganych kobiet. Właściwa ilość białka w diecie odchudzających się kobiet jest bardzo istotna ze względu na to, że ma ona bardzo dużą rolę w budowaniu masy mięśniowej. W tym suplemencie diety znajduje się wysoka zawartość pełnowartościowych białek, które pochodzą aż z czterech różnych źródeł (koncentrat białek serwatkowych, izolat białek serwatkowych, hydrolizat białek kolagenu, kazeina micelarna). Preparat będzie pomocny nie tylko dla kobiet, które budują masę mięśniową, ale również dla tych, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i mieć piękną figurę. Odżywka Olimp Good Morning Lady AM Shake - 720g występuje w postaci proszku, z którego przyrządzisz pyszny koktajl.

  1. Odżywka Olimp Whey Protein Complex - 2270g

To kolejna odżywka białkowa, która z pewnością pomoże Ci w odchudzaniu. Białko jest ważnym elementem budulcowym z organizmie. Odpowiada również za budowę mięśni. Preparat wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej i może być doskonałym uzupełnieniem zbilansowanej diety. Suplement diety przyspiesza też regenerację mięśni po treningu. Można go dodać nawet do sałatki. Tak samo, jak poprzedni preparat na liście po rozpuszczeniu tworzy bardzo smaczny koktajl.

  1. Odżywka Sport Definition That's the Whey - 700g

Białko jest bardzo ważne w diecie każdego człowieka. Już jego niewielki niedobór może prowadzić do problemów ze zdrowiem. Odżywka Sport Definition That’s The Whey jest bardzo wysokiej jakości połączeniem koncentratu oraz izolatu białek serwatki. Preparat wspiera przyrosty masy, poprawia regenerację mięśniową po treningu oraz chroni tkankę mięśniową przed rozpadem. Jednak to jeszcze nie wszystko! Dzięki zawartości aminokwasów BCAA, ten suplement diety gwarantuje szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

  1. Olimp Baton Gladiator - 60g

Ostatnią pozycją w rankingu jest baton białkowy. Zaspokoi on ochotę na coś słodkiego, a jednocześnie zawiera bardzo dużą ilość pełnowartościowego białka serwatkowego. Baton ma trzy wersje smakowe: karmelową, waniliową i brownie. Zawiera bardzo niewielką ilość węglowodanów i tłuszczów.

  1. 6PAK Nutrition Milky Shake Whey - 700g

6PAK Nutrition Milky Shake Whey to wysokiej jakości odżywka białkowa, która jest koncentratem białek serwatki z dodatkiem naturalnej maślanki. W dodatku w preparacie znajduje się wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz EAA, które odpowiadają za rozwój i regenerację masy mięśniowej. Preparat występuje w kilku wersjach smakowych.

 (141)    (0)    0

Your comment has been sent successfully. Thanks for comment!
Zostaw komentarz
Captcha
Facebook comments