Scitec Nutrition - 100% Milk Delite - 5000g + shaker!

PRODUCENT: Scitec Nutrition

Zdjecie

Ostatnie sztuki!

409,99 zł

- +

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Scitec Nutrition - 100% Milk Delite - 5000g + shaker!

100% MILK DELITE

ROLA BIAŁKA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko, jako jeden z trzech podstawowych makroskładników pokarmowych obecnych w diecie człowieka, jest niezbędne, by ten mógł zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować, i już nieznaczny jego niedobór jest przyczyną spadku zdrowotności, a także upośledza wiele procesów zachodzących w organizmie ludzkim. Białko spełnia w ciele człowieka szereg ważnych zastosowań takich, jak detoksykacja organizmu, budowa i naprawa uszkodzonych tkanek, transport i magazynowanie substancji. Z tego względu ważne jest, aby dbać o stałą podaż protein z zewnątrz, które znaleźć możemy w takich produktach białkowych, jak nabiał, jaja oraz mięso, które są nie tylko źródłem wysokiej jakości białek, lecz również dostarczają bogactwa aminokwasów niezbędnych, nazywanych egzogennymi, których organizm ludzki wymaga, jednak nie jest w stanie sam ich wyprodukować. Zjawisko to zmusza nas, aby stale pozyskiwać z zewnątrz pełnowartościowe źródła białek, które zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy.

Zapotrzebowanie organizmu na proteiny zależy od takich czynników, jak wiek, płeć oraz stan zdrowia, i może się zmieniać w różnych okresach naszego życia. Jeśli bowiem podejmujemy się treningu i regularnie uprawiamy sport, należy się spodziewać, że będzie ono większe. Co więcej, podobna sytuacja będzie miała miejsce w okresie chorób i rekonwalescencji, a także po przebytych urazach i zabiegach. Osoby aktywne fizycznie i sportowcy, wskutek treningu, któremu poddają oni swój organizm, wykazują zwykle znacznie większe zapotrzebowanie na białko, niż osoby prowadzące siedzący tryb życia. Wówczas, bardzo często sięgają oni po gotowe rozwiązanie w postaci suplementacji białkiem, która pozwala dostarczać bogactwa pełnowartościowych białek w stosunkowo niedużych porcjach suplementu.

KORZYŚCI STOSOWANIA PREPARATÓW BIAŁKOWYCH

Stosowanie gotowych preparatów białkowych przynosi szereg policzalnych korzyści takich, jak możliwość zaoszczędzenia czasu oraz wartościowy skład opisywanych produktów, które dostarczają do organizmu bogactwa pełnowartościowych białek. Wielkim atutem odżywek białkowych jest ich wygodna forma proszku, która uzdatnia nas do przyrządzenia pysznego koktajlu białkowego w kilka minut, przy użyciu jedynie dodatku wody lub mleka, czym różnią się one od standardowych posiłków, które wymagają poświęcenia im większej ilości czasu w kuchni. Dodatkowo, tak przyrządzony szejk możemy wszędzie ze sobą zabrać oraz spożyć w dowolnej chwili, dzięki czemu zyskujemy możliwość szybkiego przyjęcia porcji wysokiej jakości białek przed, w trakcie lub po wysiłku, co ma pozytywny wpływ na anabolizm i chroni przed katabolizmem.

SCITEC NUTRITION 100% MILK DELITE

Suplement diety Scitec Nutrition 100% Milk Delite to najwyższej jakości odżywka białkowa, której wartościowy skład opiera się na bogatym udziale białek mleka, jak białko serwatki i całkowite białka mleka, których obecność wspomaga budowanie beztłuszczowej masy oraz wspiera jej utrzymanie. Stała suplementacja preparatem Scitec Nutrition 100% Milk Delite, dzięki tak zaawansowanemu składowi, przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia procesy regenerację oraz nasila przyrost suchej masy mięśniowej. Stosowany regularnie, suplement Scitec Nutrition 100% Milk Delite pomoże w kształtowaniu wysportowanej sylwetki, a także dostarczy niezbędnego budulca naszych mięśni! Wraz z Scitec Nutrition 100% Milk Delite Twoja masa i siła są w zasięgu ręki, a jedyne, co musisz zrobić, to jedynie po nie sięgnąć - sięgnąć po Scitec Nutrition 100% Milk Delite! Produkt dostępny w dwóch przepysznych smakach. Zawiera dodatek tauryny i glutaminy dla jeszcze lepszego działania!

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie 1-3 porcji produktu dziennie, w zależności od zapotrzebowania.

Napisz opinię

Scitec Nutrition - 100% Milk Delite - 5000g + shaker!

Scitec Nutrition - 100% Milk Delite - 5000g + shaker!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Metanabol – działanie, efekty, skutki uboczne.

Metanabol to powszechny środek dopingujący, o niezwykle silnych właściwościach anabolicznych, którego stosowanie wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Przeczytaj czym jest metanabol, jak działa i jak się go stosuje.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%