OstroVit Beta Alanine - 200g

PRODUCENT: OstroVit

OstroVit - Beta Alanine - 200g

Ostatnie sztuki!

24,99 zł

- +

Kup teraz, a zaoszczędzisz
2,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

OstroVit Beta Alanine - 200g

Beta-alanina - OstroVit - Beta Alanine

OstroVit - Beta Alanine - suplement diety, będący źródłem najwyższej jakości beta-alaniny. Odżywka stworzona została dla sportowców, chcących utrzymać mięśnie w dobrej kondycji, co niezbędne jest do rozwoju siły i masy mięśniowej. OstroVit - Beta Alanine zwiększa poziom karnozyny w mięśniach, która odpowiedzialna jest za prawidłową równowagę kwasowo-zasadową (zapobiega zakwasom). Stosowany przed treningiem pozwala na zwiększenie intensywności oraz siły podczas treningu, opóźnia procesy zmęczenia.

OstroVit - Beta Alanine

  • Źródło wysokiej jakości beta-alaniny
  • Utrzymuje prawidłową równowagę kwasowo-zasadową
  • Większa intensywność treningu
  • Wzrost siły i wytrzymałości
  • Doskonały przed treningiem

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • 5g przed treningiem
  • 5g po treningu

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • 5g na czczo

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Beta Alanine
Porcja: 4 g4 g4 g
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 505050
opakowanie 200 g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (4 g)ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (4 g) ZAW:
Beta-alanina 3695 mg
Tauryna 40 mg
Witamina B6 4 mg (286 %*)
* % RWS - Referencyjna wartość spożycia .
Składniki: Beta-alanina, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat, tauryna, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam K; chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6). Może zawierać soję oraz orzechy.
Tauryna

czyli kwas 2-aminoetanosulfonowy, to aminokwas biogenny wchodzący w skład tkanek zwierzęcych. Jako aminokwas niebiałkowy, nie buduje białek mięśniowych człowieka. Związek obniża ciśnienie krwi, poprawia metabolizm tłuszczów, zapobiega rozwojowi cukrzycy. Ponadto, tauryna wspiera pracę serca, zapewnia dobry wzrok, a także działa anaboliczno-antykatabolicznie, wspomagając rozwój masy mięśniowej i chroniąc struktury białkowe przed katabolizmem (rozpadem).

Beta-alanina

to aminokwas niebiałkowy; posiada zdolność do zwiększania ilości karnozyny w tkance mięśniowej, dzięki czemu hamuje spadek pH mający miejsce w trakcie treningu. Tym samym, związek wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej i zapobiega zakwasom. Stosowanie beta-alaniny pozwala wydłużyć czas treningu, wpływa pozytywnie na jego efektywność oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Witamina B6

inaczej pirydoksyna, to koenzym ponad 100 enzymów, a także składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu; uczestniczy w przemianie białek, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i tryptofanu, wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, wzmacnia odporność organizmu. Ponadto, związek oddziałuje na skurcz mięśni, w tym serca, jest niezbędny do produkcji hemoglobiny, wpływa na glikogenezę i glikogenolizę.

Napisz opinię

OstroVit Beta Alanine - 200g

OstroVit Beta Alanine - 200g

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%