Activlab Beta Alanine Drink - 250ml

PRODUCENT: Activlab

Activlab - Beta Alanine Drink - 250ml-13617

Dostępność: Produkt niedostępny

3,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
0,30 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
  • Ilość porcji:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

Activlab Beta Alanine Drink - 250ml

 BETA ALANINE DRINK

BETA ALANINA - OPIS I ZASTOSOWANIE

Beta alanina, która stanowi aminokwas niebiałkowy, jest dziś jednym z najskuteczniejszych suplementów diety o udowodnionym działaniu, co potwierdza kilka ośrodków naukowych. Jej systematyczne stosowanie pozwala zwiększać wydolność fizyczną organizmu oraz pomaga kształtować siłę mięśniową i wytrzymałość. Działanie beta alaniny opiera się na zwiększaniu stężenia karnozyny w tkance mięśniowej; ta natomiast odgrywa niemałą rolę w trakcie treningu, i przywraca równowagę kwasowo-zasadową, której zaburzenie ma zwykle miejsce podczas wysiłku fizycznego, kiedy to wzrasta poziom kwasu mlekowego. Jest to zjawisko w pełni naturalne, choć niepożądane z punktu widzenia trenującego, albowiem kwas mlekowy, którego stężenie rośnie wskutek intensywnego treningu, zaburza przewodnictwo nerwowe i wpływa negatywnie na kurczliwość mięśni; jego redukcja przyczynia się zatem do poprawy pracy mięśni, które wówczas są zdatne do dłuższego i efektywniejszego treningu.

Stałe przyjmowanie beta alaniny pozwala także zapobiegać niekorzystnemu katabolzimowi białek, jak również wspiera lepsze odżywienie mięśni, dzięki czemu możemy łatwiej i szybciej budować upragniona masę. Co więcej, regularna suplementacja beta alaniną pozwala również oddalać uczucie zmęczenie, atakujące nas zwykle w trakcie ćwiczeń, oraz wspiera regenerację powysiłkową, co ma bezpośredni związek ze wzrostem stężenia karnozyny w mięśniach, będący efektem stosowania opisywanego suplementu. Efekt jest wówczas następujący: wzrasta wydolność organizmu, niezbędna podczas wyczerpującego wysiłku, oraz ulegają poprawie takie parametry, jak siła mięśniowa i wytrzymałość, które są skutkiem efektywniejszych treningów.

DLA KOGO BETA ALANINA?

Beta alanina jest suplementem, po który mogą sięgać wszyscy trenujący, niezależnie od rodzaju uprawianego sportu czy stopnia wytrenowania, gdyż przynosi ona szereg korzyści, które znajdują zastosowanie w każdej dyscyplinie. Co więcej, nie ma również znaczenia, czy naszym obecnym celem jest rozwój masy, czy też redukcja tkanki tłuszczowej, albowiem w obu tych procesach beta alanina może się okazać niezwykle pomocna. Mimo to, osobami, które będą czerpać najwięcej korzyści z suplementacji opisywanym środkiem, są przede wszystkim przedstawiciele dyscyplin wydolnościowych i wydolnościowo-szybkościowych, jak pływanie, sztuki walki czy biegi.

JAK STOSOWAĆ BETA ALANINĘ?

By suplementacja beta alaniną przynosiła oczekiwane rezultaty, zaleca się jej stałe, dzienne przyjmowanie w dawkach wynoszących 3-7 g związku na dobę. Każdorazowe zmniejszenie sugerowanej porcji może osłabiać korzystne właściwości beta alaniny; podobnie, jak spożywanie jej nadmiaru, który jest zwykłym marnotrawieniem suplementu. Beta alaninę zaleca się przyjmować w dwóch mniejszych porcjach, w czasie okołotreningowym tj. przed i po treningu, w dni treningowe, oraz o dwóch stałych porach w dni wolne od treningu.

ACTIVLAB BETA ALANINE DRINK

Suplement diety Activlab Beta Alanine Drink to wysokojakościowy napój dla sportowców, doskonale smakujący zwłaszcza po wcześniejszym schłodzeniu! Suplement zawiera solidną dawkę beta alaniny, wzbogaconą dodatkiem witaminy C dla jeszcze lepszego działania, oraz wyśmienicie smakuje! Beta alanina, będąca w istocie aminokwasem niebiałkowym, wchodzi w skład innego związku - karnozyny, która redukuje poziom zakwaszenia mięśni, przywraca wcześniej zaburzoną równowagę kwasowo-zasadową, a także pozwala oddalać uczucie zmęczenia w trakcie treningu. Tak kompleksowe zastosowanie Activlab Beta Alanine Drink czyni z produktu doskonałą propozycję w czasie okołotreningowym, i sprawia, że preparat jest znakomitym substytutem wody podczas ćwiczeń, zwłaszcza dla tych, którzy cenią dobry smak! Produkt dostępny w formie smacznego napoju sportowego.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie). Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Dawkowanie:

Zależne od indywidualnych zapotrzebowań.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE Beta Alanine Drink
Porcja: 250 ml
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 1
opakowanie 250ml
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (250 ml) ZAW:
Beta-alanina 3000 mg
Witamina C (kwas askorbinowy) 80 mg
Beta-alanina

to aminokwas niebiałkowy; posiada zdolność do zwiększania ilości karnozyny w tkance mięśniowej, dzięki czemu hamuje spadek pH mający miejsce w trakcie treningu. Tym samym, związek wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej i zapobiega zakwasom. Stosowanie beta-alaniny pozwala wydłużyć czas treningu, wpływa pozytywnie na jego efektywność oraz redukuje uczucie zmęczenia.

Witamina C (kwas askorbinowy)

Kwas l-askorbionowy znany bliżej, jako witamina C, to organiczny związek chemiczny. W standardowych warunkach ma postać stałego ciała krystalicznego. Witamina C jest dobrze rozpuszczalna w wodzie. Stanowi składnik niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu u człowieka. Stanowi również przeciwutleniacz stosowany, jako dodatek do żywności. Roztwór witaminy C wykazuje odczyn zasadowy. Naturalnie występuje w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.

Napisz opinię

Activlab Beta Alanine Drink - 250ml

Activlab Beta Alanine Drink - 250ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%