Atlasy

Atlasy to grupa urządzeń do ćwiczeń siłowych. w zalezności od klasy sprzętu mamy do dyspozycji od kilku do kilkudziesięciu możliwych do wykonania ćwiczeń które w skuteczny sposób rozbudują masę mięśniową ćwiczącego, poprawią definicję i jakość mięśnia oraz spowodują wzrost siły i wytrzymałości. Oczywiście przy odpowiedniej diecie i/lub suplementacji zapewniającej podaż energii i budulca dla organizmu ćwiczącego. Ćwicząc na atlasie możesz rozwinąć między innymi mięśnie piersiowe, grzbietu, brzucha, ramion oraz nóg. W naszej ofercie spory wybór atlasów zarówno do domowych siłowni jak i małych klubów fitness, włącznie z modelami opartymi na pomyśle suwnicy Smitha: Tytan 23, Tytan 12Cyklop 1 Suwnica 

 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala wzmocnić i rozwinąć mięśnie wszystkich grup mięśniowych. Przyrząd został przystosowany do ćwiczeń z modlitewnikiem lub bez niego. Dzięki małym rozmiarom, zajmuje mało miejsca i nadaje się do trzymania nawet w małym mieszkanku lub garażu!

  545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala na kształtowanie mięśni wszystkich grup. Posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg i motylków. Umożliwia ćwiczenie w pozycji stojącej (po odłączeniu ławki). Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  2 299,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowani wzmacnia i kształtuje wszystkie grupy mięśniowe. Produkt daje możliwość zastosowania talerzy olimpijskich lub zwykłych oraz pozwala na wybór rodzaju obciążenia tzw. wolny ciężar. Ponadto, posiada wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją oraz opcję złożenia ławki, dzięki czemu sprzęt zajmuje mniej miejsca.

  1 985,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie umożliwia wykonanie profesjonalnego treningu wszystkich partii ciała w warunkach domowych. Przyrząd pozwala poprawić ogólną kondycję, wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, wzmacnia i rzeźbi mięśnie. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  845,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń marki HMS, którego zastosowanie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni, a także zwiększa oraz wzmocnia masę mięśniową. Przyrząd posiada wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją oraz zapewnia wytrzymałość do 1000 kg. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  1 545,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Suwnica HMS, której zastosowanie pozwala na trenowanie wszystkich grup mięśni. Produkt nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness oraz w warunkach domowych. Posiada liczne akcesoria treningowe angażujące trenowane partie mięśni pod różnym kątem, a także wieszaki i uchwyt na wolną sztangę.

  5 750,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie wzmacnia i kształtuje wszystkie grupy mięśniowe. Przyrząd posiada suwnicę Smitha, wyciąg dolny, przyrząd do motylków oraz do ćwiczenia mięśni nóg, a także umożliwia ćwiczenia w pozycji stojącej (po odłączeniu ławki). Polecany wszystkim osobom poszukującym uniwersalnego i trwałego urządzenia do użytku domowego.

  3 999,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala kształtować wszystkie grupy mięśni, jak grzbietu, piersiowych czy nóg. Produkt łączy właściwości m.in modlitewnika, motylka, wyciągu górnego i dolnego oraz zapewnia stabilną postawę użytkownika. Doskonały do trzymania u siebie w domu!

  1 689,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • Połączenie ultrafiltrowanych koncentratów białek serwatki i mleka oraz izolatu białek serwatki, dzięki któremu przyspieszysz przyrosty masy mięśniowej oraz dostarczysz do organizmu wysokiej jakości protein i aminokwasów niezbędnych. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i poprawia regenerację. Doskonały w okresie pracy nad masą.

  95,90 zł W magazynie
  W magazynie
 • Atlas do ćwiczeń marki HMS, którego zastosowanie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni. Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Posiada drążek zaczepowy i obrotowy, uchwyt pojedynczy, a także opaskę na kostkę w zestawie. idealny dla chcących poprawić kondycję i sylwetkę oraz zwiększyć oraz wzmocnić masę mięśniową.

  2 350,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń Body Craft GX Insportline pozwala pozwala na wykonywanie ponad kilkudziesięciu pozycji i ćwiczeń na całe ciało, a także jest odporny na zarysowania. Urządzenie zapewnia ortopedyczne oparcie i usztywnienie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup. Ponadto, pozwala na ustawianie obciążenia od 4,5 kg do 90 kg.

  10 131,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń Body Craft Minix oferuje kilkadziesiąt różnych ćwiczeń na doskonalenie całego ciała, umożliwiają tym samym pracę nad niemal wszystkimi partiami mięśni. Atlas do ćwiczeń Craft MiniX posiada ortopedyczne oparcie, dzięki czemu zmniejsza nacisk na kręgosłup, a także zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Produkt pozwala na zmianę...

  5 564,00 zł W magazynie
  W magazynie
 • 33,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • Suwnica ze stosem HMS pozwala na wykonanie profesjonalnego treningu wszystkich grup mięśniowych. Idealnie nadaje się do użytku komercyjnego, a także w warunkach domowych. Produkt został zaprojektowany dla osób początkujących i zaawansowanych. Nadaje się do współpracy z ławką.

  8 995,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Brama treningowa Body-Solid GS348P4 Multipress DELUXE umożliwia rozwój masy mięśniowej wszystkich partii ciała. Przyrząd stanowi idealny dodatek do domowej siłowni. Precyzyjna 7-kątowa suwnica Smitha w połączeniu z 7-kątowym stanowiskiem do treningu z wolnym obciążeniem oraz sztangą stworzoną do naturalnych ruchów w górę i w dół podczas ćwiczeń wspomagają...

  14 069,00 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%