Atlasy

Atlasy to grupa urządzeń do ćwiczeń siłowych. w zalezności od klasy sprzętu mamy do dyspozycji od kilku do kilkudziesięciu możliwych do wykonania ćwiczeń które w skuteczny sposób rozbudują masę mięśniową ćwiczącego, poprawią definicję i jakość mięśnia oraz spowodują wzrost siły i wytrzymałości. Oczywiście przy odpowiedniej diecie i/lub suplementacji zapewniającej podaż energii i budulca dla organizmu ćwiczącego. Ćwicząc na atlasie możesz rozwinąć między innymi mięśnie piersiowe, grzbietu, brzucha, ramion oraz nóg. W naszej ofercie spory wybór atlasów zarówno do domowych siłowni jak i małych klubów fitness, włącznie z modelami opartymi na pomyśle suwnicy Smitha: Tytan 23, Tytan 12Cyklop 1 Suwnica 

 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie umożliwia wykonanie profesjonalnego treningu wszystkich partii ciała w warunkach domowych. Przyrząd pozwala poprawić ogólną kondycję, wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, wzmacnia i rzeźbi mięśnie. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  844,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń marki HMS, którego zastosowanie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni. Produkt został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Posiada drążek zaczepowy i obrotowy, uchwyt pojedynczy, a także opaskę na kostkę w zestawie. idealny dla chcących poprawić kondycję i sylwetkę oraz zwiększyć oraz wzmocnić masę mięśniową.

  2 350,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala na kształtowanie mięśni wszystkich grup. Posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik oraz urządzenie do ćwiczenia mięśni nóg i motylków. Umożliwia ćwiczenie w pozycji stojącej (po odłączeniu ławki). Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  2 299,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala wzmocnić i rozwinąć mięśnie wszystkich grup mięśniowych. Przyrząd został przystosowany do ćwiczeń z modlitewnikiem lub bez niego. Dzięki małym rozmiarom, zajmuje mało miejsca i nadaje się do trzymania nawet w małym mieszkanku lub garażu!

  545,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie wzmacnia i kształtuje wszystkie grupy mięśniowe. Przyrząd posiada suwnicę Smitha, wyciąg dolny, przyrząd do motylków oraz do ćwiczenia mięśni nóg, a także umożliwia ćwiczenia w pozycji stojącej (po odłączeniu ławki). Polecany wszystkim osobom poszukującym uniwersalnego i trwałego urządzenia do użytku domowego.

  3 999,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń marki HMS, którego zastosowanie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni, a także zwiększa oraz wzmocnia masę mięśniową. Przyrząd posiada wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją oraz zapewnia wytrzymałość do 1000 kg. Doskonały zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

  1 545,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie pozwala kształtować wszystkie grupy mięśni, jak grzbietu, piersiowych czy nóg. Produkt łączy właściwości m.in modlitewnika, motylka, wyciągu górnego i dolnego oraz zapewnia stabilną postawę użytkownika. Doskonały do trzymania u siebie w domu!

  1 688,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowani wzmacnia i kształtuje wszystkie grupy mięśniowe. Produkt daje możliwość zastosowania talerzy olimpijskich lub zwykłych oraz pozwala na wybór rodzaju obciążenia tzw. wolny ciężar. Ponadto, posiada wygodne siedzisko z 4 – stopniową regulacją oraz opcję złożenia ławki, dzięki czemu sprzęt zajmuje mniej miejsca.

  1 984,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Suwnica HMS, której zastosowanie pozwala na trenowanie wszystkich grup mięśni. Produkt nadaje się do użytku komercyjnego w małych klubach fitness oraz w warunkach domowych. Posiada liczne akcesoria treningowe angażujące trenowane partie mięśni pod różnym kątem, a także wieszaki i uchwyt na wolną sztangę.

  5 750,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Suwnica ze stosem HMS pozwala na wykonanie profesjonalnego treningu wszystkich grup mięśniowych. Idealnie nadaje się do użytku komercyjnego, a także w warunkach domowych. Produkt został zaprojektowany dla osób początkujących i zaawansowanych. Nadaje się do współpracy z ławką.

  8 995,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń marki HMS, którego zastosowanie umożliwia trening wszystkich mięśni ciała. Liczba stanowisk do treningu oraz dwa niezależne stosy obciążenia pozwalają na jednoczesny trening więcej, niż jednej osoby. Produkt charakteryzuje łatwa regulacja ramion i ustawień oraz możliwość zmiany uchwytów. Nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego.

  4 750,99 zł W magazynie
  W magazynie
 • nowość

  Atlas do ćwiczeń, którego zastosowanie umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni. Produkt posiada wygodne siedzisko z 3 – stopniową regulacją, gwarantuje wytrzymałość do 1000 kg, umożliwia kształtowanie wszystkich grup mięśni. To idealne rozwiązanie zarówno dla wszystkich chcących poprawić kondycję i sylwetkę oraz zwiększyć i wzmocnić...

  1 695,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
 • nowość

  Atlas marki HMS, którego zastosowanie pozwala na kształtowanie wszystkich grup mięśni. Przyrząd zajmuje mało miejsca, dzięki czemu możemy go trzymać w mieszkaniu lub garażu. Produkt został przystosowany zarówno do ćwiczeń z modlitewnikiem, jak i bez niego, a także posiada możliwość pełnej regulacji ramion.

  614,99 zł Produkt niedostępny
  Produkt niedostępny
Dlaczego mamutpro.pl ?
 • KAŻDE ZAMÓWIENIE OPŁACONE DO GODZ. 12:00 WYŚLEMY TEGO SAMEGO DNIA!
 • ZYSKAJ 10% NA KOLEJNE ZAKUPY!
 • 100% GWARANCJI NA BEZPIECZNE ZAKUPY ONLINE!
POTRZEBUJESZ POMOCY?
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 570 181 942
NAPISZ DO NAS:
KONTAKT@MAMUTPRO.PL
SKLEP CZYNNY:
PN - PT: 8:00 - 16:00

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%