Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

56,00 zł

- +

Dodaj do listy życzeń Add to Compare
Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
  • Ilość porcji:
Otrzymujesz 56 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupy

Zamów ten produkt i zgarnij
10% cashbacku na kolejne zakupy!

Twój program lojalnościowy mamutpro.pl

Opis produktu

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

ARGI POWER 1500 MEGA CAPS

L-ARGININA - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ORGANIZM

L-arginina, lub po prostu arginina, to jeden z najważniejszych aminokwasów endogennych, co oznacza, że nasz organizm potrafi samodzielnie ją syntetyzować, w przeciwieństwie do aminokwasów egzogennych. Mimo to, z powodu licznych właściwości mających zastosowanie w sporcie, arginina jest związkiem, po który osoby trenujące sięgają z wielką chęcią. O jakich właściwościach mowa? Do podstawowych i najważniejszych zaliczamy syntezę naturalnego hormonu anabolicznego - GH (hormon wzrostu), oraz detoksykację organizmu. Doskonała zarówno w treningu amatorskim, jak i wyczynowym, L-arginina wspiera sukcesywny wzrost masy mięśniowej, co ma bezpośrednie powiązanie z produkcją tlenku azotu (NO), który ta nasila. O działaniu tego niepozornego gazu można powiedzieć wiele. Dzięki jego zwiększonemu stężeniu w organizmie wszystkie tkanki, a w tym mięśniowa, są lepiej ukrwione i zaopatrzone w składniki odżywcze. Ponadto, zwiększona obecność NO wpływa również na uczucie tzw. pompy mięśniowej, pojawiające się po treningu. Dodatkowo, poza wymienionymi dotąd właściwościami, arginina opóźnia procesy starzenia, stymuluję pracę nerek, wspiera gojenie się ran i regenerację powysiłkową. Jest więc aminokwasem na wagę złota.

BOOSTERY PRZEDTRENINGOWE - BEZPIECZNE DLA ZDROWIA?

Boostery przedtreningowe, znane szerzej jako przedtreningówki, to suplementy diety, których zadaniem jest pobudzić do zwiększonego wysiłku np. podczas treningu. W efekcie osoba, która zażyła taki środek, wykonuje ćwiczenia z większą intensywnością i wolniej odczuwa zmęczenie, co z kolei przekłada się na szybszy przyrost masy oraz sprawniejszą redukcję tłuszczu. Podobnie, jak w przypadku wszystkich pozostałych suplementów, boostery przedtreningowe legalnie wprowadzone do obiegu, przeszły szereg testów, mających na celu ocenienie ich pod kątem skuteczności, i co ważniejsze, bezpieczeństwa. Nie ma zatem podstaw do obaw, że zakupiony przez nas środek przedtreningowy wywoła niepożądane dla zdrowia skutki. Warunkiem jest jednak przestrzeganie zasad stosowania opracowanych przez producenta.

PRZEDTRENINGÓWKI - DZIAŁANIE

Klasyczna przedtreningówka łączy w sobie najczęściej substancje stymulujące do bardziej wytężonej pracy oraz aminokwasy, których zadaniem jest oddalenie zmęczenia i poprawa procesów regeneracyjnych. Dzięki takiemu miksowi rośnie energia, niezbędna do wykonania wyczerpującego treningu, a organizm wolniej się męczy. Sprawniej zachodzą również naprawa i odbudowa uszkodzonych wskutek wysiłku struktur białkowych, oraz szybciej zachodzi synteza nowych białek, w tym tych budujących mięśnie.

ZALETY OLIMP ARGI POWER 1500 MEGA CAPS

Producent znanych na rynku farmaceutyków i tym razem nie zawodzi! Argi Power 1500 firmy Olimp to kompleksowa formuła bazująca na dużej zawartości L-argininy. Produkt ma za zadanie dać energetycznego “kopa” przed treningiem oraz wspomóc tym samym budowę mięśni. Dzięki obecnej w preparacie argininie, Argi Power 1500 nasila produkcję NO w organizmie, odżywiając mięśnie. Dodatkowo, produkt zapewnia szybszą regenerację, a wskutek lepszego ukrwienia pewnych części - wpływa także na sprawność seksualną i poprawę libido!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1-2 kapsułek przed i po treningu, jako formę pobudzenia, oraz 1-2 kapsułek przed snem, tak samo w dni treningowe i nietreningowe, jako wsparcie regeneracji.

Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNEARGI POWER 1500
Porcja: 1 kaps
ILOŚĆ PORCJI W OPAKOWANIU: 120
opakowanie120 kaps
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI (1 kaps) ZAW:
L-arginina hcl1500mg
Porcja1 kaps

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Napisz opinię

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: