Porównaj (0)

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps. Zobacz większe

Ilość punktów które otrzymasz: 49 .
Suma punktów w zamówieniu: 49
Punkty mogą być wymienione na bon o wartości: 1,23 zł.


Kup teraz

120 kaps.

120 kaps.

7%
52,89 zł 49,19 zł
Kapsułki
7%
15,00 zł 13,95 zł
Kapsułki

L-arginina - Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps 

Kiedy pracujesz nad wyglądem swojej sylwetki, potrzebujesz nie tylko wysokiej motywacji, ale i wsparcia. Wsparcia w postaci preparatu, który przyspieszy i ułatwi ten proces. Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps to suplement diety w wygodnych kapsułkach bogaty w L-argininę. Ten kluczowy w procesie syntezy tlenku azotu składnik, wspiera również budowanie masy mięśniowej i poprawia wydolność organizmu. Dzięki niemu szybciej osiągniesz zamierzony cel, a praca nad nim będzie o wiele przyjemniejsza.

Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps 

  • Wspomaga produkcję tlenku azotu
  • Zwiększa napływ krwi do mięśni
  • Szybsza regeneracja
  • Buduje masę mięśniową
  • Poprawia sprawność seksualna

Dawkowanie w dzień treningowy:

  • We wspomaganiu wysiłku: 1-2 kapsułki przed i po treningu 
  • We wspomaganiu regeneracji: 1-2 kapsułki przed snem

Dawkowanie w dzień nietreningowy:

  • We wspieraniu regeneracji 1-2 kapsułki przed snem

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) jakiekolwiek kopiowanie, umieszczanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów ze sklepu mamutpro.pl jest zabronione!

Białko - Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.
Błonnik - Błonnik zbudowany jest z wielocukrów oraz lignin, których nie są w stanie strawić enzymy obecne w układzie pokarmowym. Odgrywa znaczącą rolę w odchudzaniu, pomagając utrzymać prawidłową masę ciała. Wpływa również na zachowanie smukłej sylwetki, dzięki pęcznieniu w organizmu i zachowaniu uczucia sytości. Zmniejsza uczucie głodu, jednocześnie nie dostarczają kalorii. Nadto pozwala skutecznie kontrolować prawidłowy poziom cukru we krwi.
L-arginina - L-arginina jest aminokwasem, który należy do grupy aminokwasów endogennych. Stanowi element cząsteczkowy budujący białko. Znajduje swoje miejsce w suplementach diety dla sportowców, ponieważ stanowi składnik niezbędny do wytwarzania związków odpowiedzialnych za produkcję energii w mięśniach. Do sprawnego metabolizmu mięśni niezbędne jest prawidłowe magazynowanie i wydalanie azotu, za co również odpowiada L-arginina.
Sód - Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
Tłuszcz - Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
Węglowodany - Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
SKŁADNIKI AKTYWNE:Argi Power 
Porcja:2 kaps. 
Ilość porcji w opakowaniu:60 
Opakowanie:120 kaps. 
Zawartość:w 1 kaps.zaw:
 Wartość energetyczna0,68 kcal/ 2,84 kJ
 Białko0,17g
 Węglowodany0 g
 Tłuszcz0 g
 Błonnik0 g
 Sód0 g
 L-arginina1500 mg