Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

57,99 zł

52,19 zł

(Oszczędzasz 10%)

- +

Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.
Zamów i opłać w ciągu
a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj!
Otrzymujesz 52 punktów!
Darmowa dostawa od 250 zł
100% bezpieczne zakupyOpis produktu

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

ARGI POWER 1500 MEGA CAPS

L-ARGININA - DZIAŁANIE I WPŁYW NA ORGANIZM

L-arginina, lub po prostu arginina, to jeden z najważniejszych aminokwasów endogennych, co oznacza, że nasz organizm potrafi samodzielnie ją syntetyzować, w przeciwieństwie do aminokwasów egzogennych. Mimo to, z powodu licznych właściwości mających zastosowanie w sporcie, arginina jest związkiem, po który osoby trenujące sięgają z wielką chęcią. O jakich właściwościach mowa? Do podstawowych i najważniejszych zaliczamy syntezę naturalnego hormonu anabolicznego - GH (hormon wzrostu), oraz detoksykację organizmu. Doskonała zarówno w treningu amatorskim, jak i wyczynowym, L-arginina wspiera sukcesywny wzrost masy mięśniowej, co ma bezpośrednie powiązanie z produkcją tlenku azotu (NO), który ta nasila. O działaniu tego niepozornego gazu można powiedzieć wiele. Dzięki jego zwiększonemu stężeniu w organizmie wszystkie tkanki, a w tym mięśniowa, są lepiej ukrwione i zaopatrzone w składniki odżywcze. Ponadto, zwiększona obecność NO wpływa również na uczucie tzw. pompy mięśniowej, pojawiające się po treningu. Dodatkowo, poza wymienionymi dotąd właściwościami, arginina opóźnia procesy starzenia, stymuluję pracę nerek, wspiera gojenie się ran i regenerację powysiłkową. Jest więc aminokwasem na wagę złota.

BOOSTERY PRZEDTRENINGOWE - BEZPIECZNE DLA ZDROWIA?

Boostery przedtreningowe, znane szerzej jako przedtreningówki, to suplementy diety, których zadaniem jest pobudzić do zwiększonego wysiłku np. podczas treningu. W efekcie osoba, która zażyła taki środek, wykonuje ćwiczenia z większą intensywnością i wolniej odczuwa zmęczenie, co z kolei przekłada się na szybszy przyrost masy oraz sprawniejszą redukcję tłuszczu. Podobnie, jak w przypadku wszystkich pozostałych suplementów, boostery przedtreningowe legalnie wprowadzone do obiegu, przeszły szereg testów, mających na celu ocenienie ich pod kątem skuteczności, i co ważniejsze, bezpieczeństwa. Nie ma zatem podstaw do obaw, że zakupiony przez nas środek przedtreningowy wywoła niepożądane dla zdrowia skutki. Warunkiem jest jednak przestrzeganie zasad stosowania opracowanych przez producenta.

PRZEDTRENINGÓWKI - DZIAŁANIE

Klasyczna przedtreningówka łączy w sobie najczęściej substancje stymulujące do bardziej wytężonej pracy oraz aminokwasy, których zadaniem jest oddalenie zmęczenia i poprawa procesów regeneracyjnych. Dzięki takiemu miksowi rośnie energia, niezbędna do wykonania wyczerpującego treningu, a organizm wolniej się męczy. Sprawniej zachodzą również naprawa i odbudowa uszkodzonych wskutek wysiłku struktur białkowych, oraz szybciej zachodzi synteza nowych białek, w tym tych budujących mięśnie.

ZALETY OLIMP ARGI POWER 1500 MEGA CAPS

Producent znanych na rynku farmaceutyków i tym razem nie zawodzi! Argi Power 1500 firmy Olimp to kompleksowa formuła bazująca na dużej zawartości L-argininy. Produkt ma za zadanie dać energetycznego “kopa” przed treningiem oraz wspomóc tym samym budowę mięśni. Dzięki obecnej w preparacie argininie, Argi Power 1500 nasila produkcję NO w organizmie, odżywiając mięśnie. Dodatkowo, produkt zapewnia szybszą regenerację, a wskutek lepszego ukrwienia pewnych części - wpływa także na sprawność seksualną i poprawę libido!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1-2 kapsułek przed i po treningu, jako formę pobudzenia, oraz 1-2 kapsułek przed snem, tak samo w dni treningowe i nietreningowe, jako wsparcie regeneracji.

Olimp - Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Dawkowanie:

1 PORCJA (6 KAPSUŁEK) 2-3 RAZY DZIENNIE

Skład

Porcja: g
Zawartość: ZAWARTOŚĆ W 1 PORCJI ( g) ZAW:
sód 0 g
tłuszcz 0 g
węglowodany 0 g
białko 0.17 g
błonnik 0 g
l-arginina 1500 mg
FORMA Kapsułki
Białko 100%
Węgle 0%
Tłuszcze 0%

Jeszcze nie jesteś przekonany?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ BAZĄ WIEDZY O Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Najlepsze zdrowe tłuszcze dla trzymających dietę

Nasza dieta powinna obfitować w źródła zdrowych tłuszczy. A co to właściwie oznacza? Zdrowe tłuszcze zwykliśmy nazywać nienasyconymi, wśród których najcenniejszymi są kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6.

Błonnik marchwiowy - skuteczność i działanie

Dostępny również w ofercie naszego sklepu, to dwa w jednym - funkcjonalność i smak! Błonnik marchwiowy Pharmovit to innowacja łącząca w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. A o jakich korzyściach mowa?

sód
Sód w organizmie człowieka występuje przede wszystkim w płynach pozakomórkowych, ale również w szkielecie i w płynach wewnątrzkomórkowych. Podstawową rolą sodu jest udział w kontroli objętości płynów pozakomórkowych oraz w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej. Bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i pomaga kontrolować skurcze mięśni. Uczestniczy w transporcie składników odżywczych do komórek organizmu. Niedobór sodu może prowadzić do odwodnienia organizmu, spadku ciśnienia i bólów głowy, zaś nadmiar prowadzi do nadciśnienia, rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego i chorób nerek.
tłuszcz
Tłuszcz całkowity, czyli ilość tłuszczu dodanego i tłuszczu "ukrytego", naturalnie zawartego w składnikach suplementu diety. Są to zarówno kwasy tłuszczowe nasycone, jak i jedno i wielonienasycone. Tłuszcz dostarczany drogą pokarmową z pożywieniem konwencjonalnym, jak i w odżywkach i suplementach sportowych stanowi skoncentrowane źródło energii. Kwasy tłuszczowe zawarte w pożywieniu/suplementach pełnią również rolę budulcową i funkcjonalną, stanowią także element budulcowy istoty białej mózgu. NNKT są także prekursorami hormonów tkankowych i innych ważnych biologicznie związków.
węglowodany
Węglowodany to związki organiczne, które są bardzo szeroko rozpowszechnione w przyrodzie. Główne funkcje, jakie spełniają to rola materiału zapasowego oraz podporowego. Mają słodki smak i łatwo rozpuszczają się w wodzie. Znane nam są bliżej, jako cukry, sacharydy czy też cukrowce. Te, które występują w pożywieniu człowieka dzielimy na złożone oraz proste. Do złożonych, czyli wielocukrów należą skrobia i glikogen. Z kolei cukry proste to glukoza, fruktoza i galaktoza. Są niezbędne w codziennej diecie człowieka.
białko

Białko stanowi jeden ze składników odżywczych organizmu. Odpowiada za transport substancji odżywczych, zwalcza toksyny, dostarcza energii, a także jest ważnym materiałem budulcowym. Niezbędne dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wspomaga odbudowę oraz regenerację mięśni. Nadto zapobiega rozwojowi chorób układu krwionośnego. Znajduje się w wielu suplementach diety dla sportowców. Odchudzaniu sprzyja dieta o podwyższonej zawartości białka oraz obniżonej zawartości węglowodanów.

Napisz opinię

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps - 120 kaps.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ: