FA Nutrition Oat Mass - 2500g

PRODUCENT: FA Nutrition

Fitness Authority - Oat Mass - 2500g

Dostępność: Produkt niedostępny

149,00 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

FA Nutrition Oat Mass - 2500g

OAT MASS

FA NUTRITION OAT MASS

Suplement diety FA Nutrition Oat Mass to wysokiej jakości odżywka typu gainer, której skład opiera się na mieszance białek i węglowodanów oraz obniżonej zawartości tłuszczy! Wraz z preparatem FA Nutrition Oat Mass zbudujesz mięśnie, o jakich marzysz, a także urozmaicisz monotonną dietę! Preparat FA Nutrition Oat Mass doskonale sprawdza się jako zamiennik posiłku w sytuacji, kiedy z przyczyn niezależnych nie udało nam się go przygotować. Gainer FA Nutrition Oat Mass zapewnia stały dopływ aminokwasów do mięśni, wspierając tym samym rozwój masy, oraz ogranicza niepożądany katabolizm mięśniowy i poprawia procesy regeneracyjne po wysiłku. Nie wahaj się i już dziś wypróbuj FA Nutrition Oat Mass, a sam się przekonasz, czym są prawdziwie duże mięśnie oraz siła!

JAK ZBUDOWAĆ MIĘŚNIE? PODSTAWOWE ZASADY.

Budowanie masy to czaso- i energochłonny proces, którego powodzenie zależne jest od wielu czynników, jak anabolizm mięśniowy, o którego pobudzenie musimy się zatroszczyć. Czego nie sposób nie zauważyć, to fakt, iż niektóre osoby budują swoje mięśnie szybciej, podczas kiedy inni, mimo stosowanej diety i treningu, męczą się z tym procesem. Od czego to zależy? Rzadko się o tym wspomina, ale na tempo przyrostów masy mięśniowej mają również wpływ uwarunkowania genetyczne. Bez obaw. Fakt, że nasze mięśnie rosną wolniej od innych nie oznacza, że nie rosną one wcale. Po prostu w takim wypadku potrzeba nieco więcej cierpliwości, a sukces murowany. By szybko rozwijać swoje mięśnie, należy stosować się do kilku zasad, jakie towarzyszą pracy nad masą, jak nadwyżka kaloryczna, zdrowa dieta czy trening siłowy, bez których nie sposób budować dużych i silnych mięśni. Wspomniany powyżej anabolizm mięśniowy to stan, o który musimy się zatroszczyć podczas rozbudowy masy. W jaki sposób? Aby pobudzić anabolizm, należy zdrowo się odżywiać, pamiętając o dostarczaniu wszystkich niezbędnych mikro- i makroskładników we właściwych ilościach, jak również regularnie sięgać po ciężary (żaden inny rodzaj treningu, jak właśnie siłowy, nie zbuduje nam w krótkim czasie tak dużych muskuł). Czynności te tj. zdrowe odżywianie oraz trening należy powtarzać, a efekty pojawią się prędzej czy później. Na nasze szczęście jest jeszcze suplementacja, której udział może wspomóc budowanie masy, a na pierwszy ogień idzie tutaj gainer.

GAINER NA MASĘ

Gainery, czyli połączenia białek i węglowodanów, to popularne suplementy na masę, których zastosowanie pozwala zbudować w krótszym czasie duże i silne mięśnie. Niestety, preparaty te nie są przeznaczone dla wszystkich, jako że stanowią bardzo kaloryczną propozycję, jaka może nie przysłużyć się osobom z łatwością przybierającym na wadze. Gainery stanowią mieszankę ok. 15-20% białek i 70-80% węglowodanów; nie dziwi więc już fakt, że są bardzo kaloryczne, i poza wspomnianymi składnikami, dostarczają również innych, jak witaminy i minerały. Celem gainerów jest zwiększenie kaloryki posiłków, która jest konieczna w okresie pracy nad masą. By jednak pomóc sobie zbudować większe mięśnie, należy stosować owy preparat rozsądnie, jako że przyjmowany w nadmiarze lub o zbyt późnych porach, może się on przyczyniać do wzrostu otłuszczenia.

Osobami, którym rekomenduje się gainery są przede wszystkim ektomorficy, którzy cechują się bardzo szczupłą, niemal chudą sylwetką, z łatwością spalają zbędny tłuszcz i z trudem budują masę. Osoby te, chcąc zbudować większe mięśnie, potrzebują więcej kalorii, niż pozostałe dwa typy somatyczne, i aby zrealizować dzienny plan żywienia, mogą one sięgać po wsparcie w postaci suplementacji gainerem, która pomoże im dostarczyć do organizmu bogactwa pełnowartościowych kalorii; okazuje się bowiem, że już jedna porcja gainera to 300-1000 kcal (w zależności od rodzaju zakupionej odżywki), które kryją w sobie tylko najlepsze składniki, jak pełnowartościowe proteiny i mieszanki cukrów prostych i złożonych.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Fitness Authority - Oat Mass - 2500g

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 100 g suplementu dwa razy dziennie, przed i po treningu, w dni treningowe, oraz raz dziennie, w ciągu dnia, w dni nietreningowe.

Napisz opinię

FA Nutrition Oat Mass - 2500g

FA Nutrition Oat Mass - 2500g

Odżywka białkowa-węglowodanowa typu gainer, której zastosowanie wspomaga rozwój mięśni, przyspiesza regenerację po treningu oraz hamuje niekorzystny katabolizm białek. Preparat może stanowić zamiennik posiłku, kiedy zapominamy o przygotowaniu własnego. Wyśmienicie smakuje!

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

Metanabol – działanie, efekty, skutki uboczne.

Metanabol to powszechny środek dopingujący, o niezwykle silnych właściwościach anabolicznych, którego stosowanie wiąże się z bardzo nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi. Przeczytaj czym jest metanabol, jak działa i jak się go stosuje.

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%