Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g + Kreatyna Activlab TCM Powder - 500g + Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Paczka
Activlab Muscle Up Protein 2000g + Activlab TCM Powder 500g + Activlab BCAA Xtra Drink 250ml
Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g
Standardowa
cena: 93,99 zł
Kreatyna Activlab TCM Powder - 500g
Standardowa
cena: 42,99 zł
Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml
Standardowa
cena: 1,99 zł

Dostępność: Produkt niedostępny

Cena w zestawie:

138,97 zł

124,99 zł

(Oszczędzasz 13,98 zł)

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

Kup teraz, a zaoszczędzisz
12,40 zł
w kolejnym zamówieniu!
Może zainteresują Cię podobne produkty:
zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!
  • Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g
  • Kreatyna Activlab TCM Powder - 500g
  • Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

MUSCLE UP PROTEIN

BIAŁKO - DZIAŁANIE NA ORGANIZM

Odżywki białkowe stanowią dziś absolutny hit w kategorii suplementacyjnej, i są nieocenionym wsparciem zarówno podczas redukcji tkanki tłuszczowej, jak i w okresie pracy nad masą. Białko, jako jeden z trzech podstawowych składników pokarmowych obecnych w diecie człowieka, jest niezbędne, aby nasz organizm mógł wzrastać, prawidłowo się rozwijać i właściwie funkcjonować właściwie każdego dnia. Zapotrzebowanie organizmu na proteiny różni się w zależności od działania takich czynników, jak wiek, płeć, masa ciała, stan zdrowia i aktywność fizyczna, i w związku z tym właśnie, osoby aktywne fizycznie i sportowcy wykazują zwiększone zapotrzebowanie na białka, niż ich bierni sportowo koledzy.

Białko pełni w organizmie człowieka szereg ważnych zastosowań, stanowiąc źródło energii, biorąc udział w magazynowaniu i transporcie różnych substancji, oraz pomagając zwalczać związki toksyczne. Co więcej, jest ono ważnym elementem strukturalnym tkanek człowieka i stanowi aż 15% jego masy ciała, będąc ponadto fundamentalnym składnikiem budulcowym mięśni, w związku z czym jego podaż z zewnątrz jest szczególnie ważna w przypadku osób trenujących, pracujących nad nadbudową masy, albowiem bez odpowiedniej ilości białek w diecie, nie sposób wypatrywać pożądanego wzrostu mięśni. Niestety, lecz w przeciwieństwie do węglowodanów i tłuszczy, organizm ludzki nie jest zdolny do magazynowania rezerw białkowych “na później”, w związku z czym ich stała podaż drogą pokarmową jest konieczna.

Nie mniej ważnym aspektem podczas układania diety jest nie tylko właściwy udział białek w naszym codziennym żywieniu, dostosowany do naszego zapotrzebowania ustrojowego, lecz również jakość spożywanych protein, które powinny pochodzić z pełnowartościowych źródeł i dostarczać kompletu aminokwasów egzogennych, niezbędnych tzn. takich, które organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować, lecz nie potrafi samodzielnie ich syntetyzować, w związku musi on je pobierać z zewnątrz, za pośrednictwem pokarmu. Źródłami białek pełnowartościowych są przede wszystkim produkty zwierzęce takie, jak mięso i jego przetwory, jaja oraz nabiał, a także specjalne preparaty białkowe, dostępne w sklepach z suplementami diety, dedykowane sportowcom.

KONCENTRATY BIAŁEK - DLA KOGO?

Odżywki białkowe dzielą się na trzy podstawowe rodzaje: koncentraty (WPC), izolaty (WPI) oraz hydrolizaty białek (WPH), które różnią się pomiędzy sobą nie tylko ceną, lecz przede wszystkim składem. Koncentraty białek są odżywkami przeznaczonymi do stosowania przez wszystkich sportowców, niezależnie od rodzaju uprawianego sportu czy stopnia wytrenowania, i zawierają ok. 80% białek, z czego pozostała zawartość odżywki to udział węglowodanów i tłuszczy oraz dodatków, jak witaminy i minerały. Koncentraty są doskonałą propozycją dla osób początkujących, i w związku z dodatkiem cukrów, zwykle bardzo dobrze smakują. Co ważne, sięgać po nie mogą nie tylko osoby parające się aktywnością fizyczną, lecz także ci, dla których dzienna podaż białek stanowi kłopot, i potrzebują oni wsparcia.

ZALETY ACTIVLAB MUSCLE UP PROTEIN

Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein to wysokiej jakości preparat wysokobiałkowy, zawierający doskonały koncentrat białek serwatki, wzbogacony ponadto dodatkiem tauryny i kreatyny dla jeszcze lepszego działania! Suplement, dzięki tak zaawansowanej formule, wspiera budowanie beztłuszczowej masy ciała, stanowiącej cel większości sportowców, oraz doskonale sprawdza się na dietach redukcyjnych, uzupełniając codzienną dietę w niezbędne podczas odchudzania białko. Preparat Activlab Muscle Up Protein odznacza się wysoką wartością odżywczą i skutecznym działaniem, które stanowią nieocenione wsparcie podczas pracy nad masą, jak i w okresie redukcji tłuszczu. Stała suplementacja Activlab Muscle Up Protein nasila przebieg procesów anabolicznych zachodzących w organizmie, wspomagając wzrost mięśni, oraz znakomicie wspomaga trening tak zawodowców, jak i początkujących. Produkt dostępny w formie sproszkowanej, w wielu przepysznych smakach!

DAWKOWANIE

Zaleca się stosowanie 1-3 porcji dziennie, tak samo w dni treningowe i wolne od ćwiczeń.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g

Napisz opinię

Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g + Kreatyna Activlab TCM Powder - 500g + Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

Odżywka białkowa Activlab Muscle Up Protein - 2000g + Kreatyna Activlab TCM Powder - 500g + Activlab BCAA Xtra Drink - 250 ml

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%