2x FA Nutrition Pink Slim - 120 kaps.

PRODUCENT: FA Nutrition

Zdjecie

Dostępność: Produkt niedostępny

59,99 zł

Podaj swój adres e-mail

Jeśli produkt będzie dostępny, otrzymasz
powiadomienie na wskazany adres

zamów jeszcze przez a zamówienie wyślemy tego samego dnia!

2x FA Nutrition Pink Slim - 120 kaps.

PINK SLIM

FA NUTRITION PINK SLIM

Suplement diety FA Nutrition Pink Slim to wysokiej jakości spalacz tłuszczu, którego skład obejmuje udział wyłącznie sprawdzonych substancji czynnych wspomagających redukcję! Suplement FA Nutrition Pink Slim przyspiesza spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, nasila wykorzystanie tłuszczu jako źródło energii, a także działa pobudzająco i dodaje energii, jakiej nam trzeba w trakcie intensywnego treningu. FA Nutrition Pink Slim, dzięki wykorzystaniu składników o zróżnicowanym działaniu, jak kofeina, teobromina i zielona herbata, wzmaga produkcję ciepła przez organizm oraz blokuje ponowne odkładanie się tłuszczu, będąc tym samym solidnym wsparciem podczas odchudzania!

SPALACZE TŁUSZCZU A ODCHUDZANIE

Spalacze tłuszczu cieszą się dziś dużą popularnością, i stosowane jak należy, wpływają na szybszą redukcję tkanki tłuszczowej, za co są uwielbiane przez wielu. Preparaty te jednak, podobnie jak wszystkie inne suplementy, są tylko uzupełnieniem diety, i nie mogą być brane jako jedyny działający czynnik wspomagający odchudzanie. Z tego powodu, decydując się na zakup spalacza, należy w pierwszej kolejności zastosować niezbędne zmiany, jak korekta sposobu żywienia czy ruch, które stanowią dwa podstawowe filary redukcji, dzięki którym nie tylko schudniemy, lecz również utrzymamy późniejsze efekty. Problem otyłości stał się dzisiaj powszechny i dotyka coraz większy odsetek społeczeństwa. Przyczynami, z powodu których przybieramy na wadze są głównie takie czynniki, jak niewłaściwa dieta, ograniczony ruch czy długotrwały stres, które stały się obecnie udziałem większości z nas i są powodem wzrostu cyfr na wadze. By zatem skutecznie zredukować masę ciała, zaleca się najpierw pozbyć się źródła problemu, a dopiero potem zastosować spalacz.

DZIAŁANIE SPALACZY TŁUSZCZU

Wokół spalaczy krąży dziś wiele opinii; znaczna większość jednak poleca opisywane środki jako solidne wsparcie odchudzania. Spalacze tłuszczu, w związku z tym, że opierają się na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, jak ekstrakty roślinne, są bezpieczne dla zdrowia organizmu, i stosowane jak należy, nie powodują skutków ubocznych. Mechanizm działania spalaczy opiera się na silnych właściwościach termogenicznych i lipotropowych, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmagają produkcję ciepła przez organizm. Dodatkowo, suplementy te, wskutek wysokiej koncentracji substancji stymulujących, dodają nam energii niezbędnej podczas treningu, a także podnoszą skupienie. Najpopularniejszymi stymulantami, jakie możemy znaleźć w spalaczach tłuszczu są takie związki, jak kofeina czy guarana.

Poza właściwościami powyżej, spalacze wykazują także działanie diuretyczne, wspomagają usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz ograniczają łaknienie. Dzięki temu ostatniemu, spalacze zmniejszają ilość spożywanych wraz z pokarmem kalorii oraz przywracają kontrolę nad wagą.

Spalacze tłuszczu są doskonałym dodatkiem na dietach redukcyjnych, i stosowane zgodnie ze wskazaniami, mogą istotnie wpływać na szybką redukcję masy ciała. Niestety, chociaż ich skład nie budzi wątpliwości, nie są one odpowiednie dla wszystkich osób, jako że nie należy po nie sięgać w przypadku problemów z sercem lub ciśnieniem, przy zaburzeniach krążenia oraz w okresie ciąży. Co więcej, spalacze nie są również wskazane w przypadku osób zbyt wrażliwych na działanie kofeiny, gdyż mogą się wówczas przyczyniać do zaburzeń pracy serca i powodować bezsenność, oraz alergików uczulonych na któryś składnik produktu.

UWAGI:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.

Produkt nie zalecany kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym (poza przypadkami gdy opis producenta i informacja na etykiecie wskazuje na takie przeznaczenie)

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, chronić przed nasłonecznieniem.

Zdjecie

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie porcji 1 kapsułki na dzień, w trakcie posiłku.

Napisz opinię

2x FA Nutrition Pink Slim - 120 kaps.

2x FA Nutrition Pink Slim - 120 kaps.

Spalacz tłuszczu, którego zastosowanie wspomaga redukcję masy ciała. Preparat hamuje ponowne odkładanie się tłuszczu w tkance tłuszczowej, dodaje energii oraz nasila termogenezę organizmu. Dodatkowo, suplement zwiększa wykorzystanie tłuszczu jako źródło energii i przyspiesza spalanie zbędnego tłuszczu. Produkt dostępny w wygodnych kapsułkach.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TEN PRODUKT PRZEGLĄDALI RÓWNIEŻ:

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ WIEDZY? TE ARTYKUŁY MOGĄ CIE ZACIEKAWIĆ:

TY ZAPISUJESZ SIĘ DO NEWSLETTERA

MY WYSYŁAMY KOD RABATOWY 10%